БІОФОТОННИЙ СКАНЕР PHARMANEX — ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ


 

Огляд

У цьому повідомленні докладно описується порядок використання й передачі нами персональних даних, які ви надаєте через біофотонний сканер Pharmanex («Сканер»), і пояснюються ваші права щодо використання нами таких персональних даних.

 

Це повідомлення застосовується як до наших «Операторів сканера», тобто до Консультантів бренду Nu Skin, належним чином уповноважених сканувати клієнтів і потенційних клієнтів, так і до тих клієнтів і потенційних клієнтів, котрі проходять сканування.

 

Зверніть увагу, що на придбання продуктів на сайті www.nuskin.com після використання Сканера поширюватиметься наше стандартне Повідомлення про конфіденційність Nu Skin, із яким можна ознайомитися на тому самому сайті.

 

Хто ми та як із нами зв’язатися

Nu Skin — це компанія, що здійснює діяльність у сфері прямих продажів і розповсюджує більш ніж 200 видів антивікових продуктів високої якості в категоріях догляду за собою та харчових добавок.

 

Nu Skin International Inc. контролює збір і обробку персональних даних, які ви надаєте нам у зв’язку зі Сканером. Юридичною адресою

 

Nu Skin International Inc. є 75 West Center, Provo, UT 84601, USA (США) (тел.: +1 800 487 1000).

 

Нижче наведено відомості про представників Nu Skin International Inc. у різних країнах:

-          Європейський Союз: компанія NSE Products Europe BV, юридичною адресою якої є The Corporate Village, Building Elsinore, Da Vincilaan 9, 1930 Zaventem, Belgium (Бельгія);

-          Китай: компанія Nu Skin (China) Daily-Use & Health Products Co., Ltd, юридичною адресою якої є 29th & first floor of 23th Building, Longyang Industry Zone, Fengxian District, Shanghai (Шанхай);

-          Індонезія: компанія PT Nusa Selaras Indonesia, юридичною адресою якої є Jl. Jend Gatot Subroto 44 Kuningan Barat. Area Gedung City Plaza, 10th Fl., Suite 1001-1002. Mampang Prapatan, Jakarta Selatan, DKI Jakarta, 12710, Indonesia (Індонезія);

-          Малайзія: компанія Nu Skin (Malaysia) Sdn. Bhd, адресою якої є Lot 2.5.1, Level 2, PNB Perdana (Commercial Center), No.10, Jalan Binjai, 50450 Kuala Lumpur (Куала-Лумпур).

-          Південна Корея: компанія Nu Skin Korea Ltd., юридичною адресою якої є Building Revessant, 86gil 6 Bongeunsaro, Gangnam-gu, Seoul, Korea (Корея);

-          В’єтнам: компанія Nu Skin Enterprises Vietnam Limited Liability Company, юридичною адресою якої є 2nd Floor, 280 Nam Ky Khoi Nghia Street, Ward 8, District 3, Ho Chi Minh City, Vietnam (В’єтнам).

 

Із запитами та запитаннями щодо цього Повідомлення про конфіденційність слід звертатися до Команди з питань конфіденційності чи Вповноваженої особи із захисту персональних даних (Уповноважена особа із захисту персональних даних: 75 West Center Street, Provo, 84601 Utah, USA (США), +1(801)345-1505, DPOoffice@nuskin.com).

 

Що робить сканер

Біофотонний сканер Pharmanex S3 — це інструмент для кількісного визначення рівня каротиноїдів у шкірі. Він не призначений для використання в медичних цілях. Сканер не є медичним приладом або медичним діагностичним інструментом будь-якого виду, і він не призначений для діагностики, лікування та пом’якшення наслідків будь-якої хвороби чи порушення або для запобігання їм, а також для впливу на структуру чи функціонування будь-якої частини тіла.

Безпосереднє керування Сканером здійснює не Nu Skin, а Оператор сканера, який є Консультантом бренду Nu Skin і орендує Сканер у Nu Skin. Оператор сканера несе повну відповідальність за прийняття рішень щодо сканування тих чи інших осіб.

 

Які персональні дані ми збираємо, як ми їх використовуємо та на якій правовій підставі

Ми збираємо ваші персональні дані (як визначено нижче, «Персональні дані») тільки з вашої згоди.

 

Персональні дані, зібрані Оператором сканера під час сканування (включно з результатом сканування), оброблятимуться Nu Skin International Inc. головним чином для проведення інформаційних досліджень і ведення статистики. Результати досліджень і статистичні дані розкриваються іншим особам тільки в узагальненому анонімному форматі. Оператор сканера має доступ тільки до Результату сканування та додаткової інформації, яку ви надаєте добровільно і яка розкривається Nu Skin International Inc. через Програму для Сканера. Докладні відомості наведено нижче.

 

Зазвичай усі сканування за вашим бажанням можуть виконуватися анонімно (тобто без збору будь-яких особистих ідентифікаторів, як-от вашого імені чи адреси електронної пошти), якщо ви не вирішите надати свою контактну інформацію, щоб Оператор сканера та Nu Skin могли відслідковувати ваш прогрес (тобто змінення Результатів сканувань) із плином часу.

 

Ваша контактна інформація зберігатиметься разом із Результатами сканувань і будь-якими додатковими відомостями, які ви вирішите нам надати.

 

Залежно від обраних вами варіантів, ми можемо збирати нижчезазначені категорії Персональних даних.

Категорії Персональних даних, які ми збираємо

Мета використання даних

Правова підстава

Контактна інформація (наприклад, ім’я та адреса ел. пошти)

Надсилання вам Результатів сканувань, а також відслідко-вування ваших результатів із плином часу

Ваша згода або явно висловлена згода у випадках, передбачених законодавством

Поширення новин і надання інформаційних послуг, включно з надсиланням електронною поштою коротких відомостей
та інформаційних бюлетенів щодо Сканера

Створення облікового запису
в Програмі для Сканера та керування цим обліковим записом, а також обробка придбання в програмі кредитів на сканування (у разі наявності) і забезпечення для вас обслуговування та підтримки клієнтів (тільки для Операторів сканера).

Виконання договору, укла-деного з вами

Біографічні дані (наприклад, стать, вік і місцезнаходження)

Проведення інформаційних досліджень і ведення статистики, а також викори-стання в нашому засобі динамічного порівняння (ці дані використовуються тільки в узагальненому вигляді)

Ваша згода або явно висловлена згода у випадках, передбачених законодавством

Інформація про спосіб життя (наприклад, дані про шкідливі звички, як-от паління, вплив сонця, споживання харчових добавок, фруктів, овочів тощо)

Біографічні дані (ваша фотографія)

Подальше спостереження та забезпечення можливості вашої ідентифікації

Інформація, пов’язана зі здоров’ям (наприклад, ваш зріст і вага, ІМТ)

Проведення інформаційних досліджень і ведення статис-тики, а також використання в нашому засобі динамічного порівняння (ці дані використо-вуються тільки в узагальненому вигляді)

Ваша явно висловлена згода

Інформація, пов’язана з етнічною приналежністю (наприклад, ваше етнічне походження)

Інформація, пов’язана зі здоров’ям (ваш індекс каротиноїдів, включно з часом і датою сканування)

Надання вам оцінки рівня каротиноїдів

Забезпечення можливості вашої участі в програмі «Гарантія повернення коштів» (застосовується тільки до ринків, на яких діє ця програма)

Інформація, пов’язана з ІТ (наприклад, тип вашого браузера, операційна система та (у разі наявності) ваша IP-адреса (тільки для Операторів сканера))

Збір інформації про вашу взаємодію з нашою службою з метою покращення нашої Програми, а також для забезпечення ІТ-безпеки та діагностики системи; забез-печення безпеки ваших даних, а також оновлення наших систем для продовження надання вам послуг

Наше законне право або
ваша згода у випадках, передбачених законодавством

 

Розкриття та передача ваших персональних даних

Ми розкриваємо чи передаємо ваші Персональні дані третім особам тільки в зазначених

нижче випадках.

-          Оператор сканера: ваш Оператор сканера отримує доступ до ваших Персональних даних через свою онлайн-програму для Сканера. Зазвичай усі сканування можуть виконуватися анонімно, якщо ви не вирішите надати свою контактну інформацію, щоб Оператор сканера (і Nu Skin) міг зв’язати Результати сканувань із вашими Персональними даними.

-          Афілійовані особи Nu Skin:

o   ми можемо передати вашу контактну інформацію та Результати сканувань нашим місцевим афілійованим компаніям, якщо ви бажаєте взяти участь у програмі гарантії повернення коштів (застосовується тільки до ринків, на яких діє ця програма).
Гарантія повернення коштів ґрунтується на покращенні Результатів сканувань із плином часу та пропонується місцевими афілійованими особами Nu Skin. Місцева афілійована особа діятиме як Контролер даних для обробки ваших персональних даних у рамках гарантії повернення коштів. Ознайомтеся з нашим стандартним Повідомленням про конфіденційність Nu Skin для отримання докладних відомостей із цього питання.

o   Крім того, якщо ви є Оператором сканера та купуєте кредити на сканування через Програму для Сканера (застосовується до ринків, на яких доступні такі функціональні можливості), ми передамо інформацію про вашу онлайн-покупку місцевій афільованій особі Nu Skin для обробки транзакції. Місцева афілійована особа діятиме як Контролер даних для обробки ваших персональних даних у зв’язку з придбанням кредитів на сканування. Ознайомтеся з нашим стандартним Повідомленням про конфіденційність Nu Skin для отримання докладних відомостей із цього питання.

 

Зверніть увагу, що ми в жодному разі не продаватимемо ваші Персональні дані третім особам, і ми не продавали ваші Персональні дані іншим організаціям протягом останніх 12 місяців.

 

Місце обробки ваших Персональних даних

Ваші Персональні дані обробляються та зберігаються на серверах, розташованих у США.

 

Ми запровадили захисні механізми й інші відповідні рішення для вирішення питання транскордонної передачі даних відповідно до чинного законодавства. Ознайомтеся з нашим стандартним Повідомленням про конфіденційність Nu Skin для отримання докладних відомостей із цього питання.

 

Процедури захисту ваших Персональних даних

Ми захищаємо ваші Персональні дані та підтримуємо належний рівень безпеки, включно з фізичними (наприклад, захищені картотеки), технічними й організаційними заходами безпеки, необхідними для захисту ваших Персональних даних від несанкціонованої або незаконної обробки, а також від будь-якої випадкової втрати, знищення чи пошкодження.

 

Зокрема, ми експлуатуємо мережі передачі даних, захищені брандмауерами та системами захисту з використанням пароля, що відповідають галузевим стандартам. Ми також використовуємо протокол TLS для захисту передачі ваших Персональних даних. Доступ до даних буде надаватися тільки уповноваженим особам для законних ділових цілей.

 

Крім того, доступ до ваших Персональних даних обмежується для персоналу за принципом службової необхідності.

 

Термін зберігання ваших Персональних даних

Ваші Персональні дані зберігаються в Програмі для сканера Оператора сканера протягом 1 року, а потім автоматично видаляються.

 

Ваші Персональні дані також зберігаються на серверах Nu Skin не більше 10 років, після чого автоматично видаляються або повністю знеособлюються. Це не обмежує ваші права, зазначені нижче. Будь-які анонімні дані зберігаються лише для статистичних і дослідницьких цілей.

 

Ваші права щодо Персональних даних

Ви маєте певні права щодо використання та зберігання нами ваших Персональних даних.

 

Ви, зокрема, маєте право:

-          вимагати, щоб ми видалили або знищили ваші Персональні дані, які ми обробляємо, зважаючи на певні виключення (наприклад, необхідність збереження ваших Персональних даних для виконання юридичного зобов’язання);

-          вимагати змінення будь-якої неповної або неточної частини ваших Персональних даних,
які ми обробляємо;

-          у будь-який час відкликати свою згоду, якщо обробка ваших Персональних даних здійснюється на підставі такої згоди;

-          отримати доступ до ваших Персональних даних, які ми обробляємо, і запитати їх копію, зважаючи на певні виключення (за розумну плату, якщо це дозволяється законодавством).

 

У разі потреби ви можете здійснити вищезазначені права, звернувшись до Команди з питань конфіденційності або скориставшись нашим онлайн-засобом (застосовується до ринків, на яких доступний такий засіб). Жителі штату Каліфорнія також можуть зателефонувати за безкоштовним номером: 800-487-1000.

Ми надамо відповідь на будь-які ваші запити щодо здійснення вищевказаних прав суб’єкта даних протягом терміну, встановленого чинним законодавством. На власний розсуд ми можемо вимагати від вас підтвердити свою особу, перш ніж надавати запитувані дані. Це необхідно для того, щоб ваші Персональні дані розкривалися тільки вам. Ми не зможемо належним чином обробити ваш запит, якщо ви вирішите не надавати нам Персональні дані, необхідні для обробки вашого запиту. Якщо ви не задоволені тим, як ми обробили ваш запит, або вважаєте, що було порушене чинне законодавства щодо захисту персональних даних, ви можете подати скаргу або претензію до компетентного наглядового органу (наприклад, наглядового органу у вашій країні чи на відповідному ринку).

 

Ми зобов’язуємося надавати вам контроль над власними Персональними даними. Здійснення прав, описаних у цьому розділі Повідомлення про конфіденційність, не вплине на наше ставлення до вас. Вам не будуть відмовляти або застосовувати інші ціни на товари чи послуги або надавати товари чи послуги іншого рівня якості.

 

Змінення Повідомлення про конфіденційність

Ми можемо періодично оновлювати це Повідомлення про конфіденційність. Ми повідомлятимемо вас про будь-які значні зміни, публікуючи їх тут або сповіщаючи вас через відповідні канали комунікації, які ми зазвичай використовуємо для спілкування з вами, або іншими способами, що відповідають чинному законодавству. Будь-які зміни, що вносяться в це Повідомлення про конфіденційність, вважатимуться такими, що набули чинності, безпосередньо після їх опублікування на цьому Веб-сайті, якщо не зазначено інше. Якщо ви не погоджуєтеся зі змінами, ви можете припинити користуватися нашими послугами.

 

Повідомлення про конфіденційність востаннє було переглянуто 8 вересня 2020 р.