Jesteś tam jeszcze?

KONTYNUUJ

Nu Skin zamknęła bardzo owocny rok badań nad technologią ageLOC® i jej przeciwstarzeniowymi właściwościami

ageLOC® Anti-Aging Research

ns_year_ageloc

PROVO, Utah, 21 lutego 2012 /PRNewswire/ -- Nu Skin Enterprises Inc., (NYSE: NUS - News) ogłosiła dzisiaj zamknięcie kolejnego pomyślnego roku badań nad dobroczynnym wpływem technologii ageLOC®. Rok 2011 upłynął dla Na Skin® pod znakiem wytężonych badań nad możliwościami regulowania procesu starzenia się, o czym świadczy ponad 30 prezentacji naukowych, liczne plakaty i publikacje omawiane podczas wielu prestiżowych konferencjach i sympozjach na całym świecie. Ponadto spółka dokonała istotnego kroku naprzód przejmując placówkę LifeGen Technologies wraz z jej bazą danych genetycznych opracowaną na podstawie ponad 30 lat badań nad genetycznymi uwarunkowaniami przebiegu procesu starzenia się.

 

"Rok 2011 był dla nas przełomowy, gdyż w miarę kontynuowania naszych pionierskich badań genetycznych związanych z przeciwstarzeniową technologią ageLOC, coraz szerzej otwieraliśmy drzwi prowadzące do lepszego poznania genetycznych przyczyn procesu starzenia się, umożliwiając większej liczbie osób na dłużej zachować młodość " stwierdził - dr. Joe Chang, Główny Dyrektor Prac Naukowych Nu Skin. "Gdy przedstawialiśmy wyniki naszych badań w różnych miejscach na całym świecie, spotykaliśmy się z przychylnymi reakcjami wielu naukowców. Wyglądając w przyszłość, jesteśmy przekonani, że w roku 2012, czeka nas wszystko to, co najlepsze, jeśli chodzi o technologię ageLOC.

 

Prezentacje naukowe opracowane przez spółkę w 2011 roku koncentrowały się na technologii ageLOC®, dzięki której firma Nu Skin® zidentyfikowała unikalne grupy genów (określane jako Skupiska Genów Młodości) związane z procesem starzenia się i warunkujące jego przebieg. Opracowana technologia pozwala również wpływać na te geny i przywracać im najkorzystniejszą konfigurację charakterystyczną dla młodej skóry. Właśnie najnowsze badania naukowe dały postawę do opracowania ostatnio wprowadzonych na rynek produktów Nu Skin® obejmujących ageLOC® R2 (R-do kwadratu) oraz ageLOC® Galvanic Body Spa.

 

Najważniejsze wydarzenia związane z badaniami naukowymi w 2011 roku objęły:

 

Przejęcie LifeGen Technologies, LLC

Po przejęciu LifeGen Technologies i uzyskaniu nieograniczonego dostępu do zgromadzonych przez LifeGen danych, firma Nu Skin® posiada teraz, jak twierdzą jej badacze, jedną z największych na świecie baz danych związanych z badaniami przeciwstarzeniowymi, która opracowywana była przez okres 30 lat.  Nu Skin® prowadzi wytężone badania nad genetycznymi uwarunkowaniami przebiegu procesu starzenia się, które uchylają drzwi prowadzące do dokładniejszego zrozumienia tego procesu, a co za tym idzie do opracowania jeszcze wspanialszych i skuteczniejszych produktów przeciwstarzeniowych. Spółka zdążyła już odczuć pozytywny wpływ posiadania dostępu do tej bazy danych, gdyż daje ona nowe spojrzenie na nowe produkty jakie zostały przewidziane do opracowania w roku 2013, włącznie z rozwiązaniami dotyczącymi kontroli wagi ciała i zachowania młodości na dłużej.

 

Badania wpływu technologii ageLOC® na wewnętrzne przyczyny procesu starzenia się

Dr Mark Barnett, wicedyrektor prac badawczo-rozwojowych Nu Skin® nad suplementami żywieniowymi Pharmanex®, wraz ze swoim zespołem badaczy, prezentował podczas prestiżowych międzynarodowych konferencjiważniejsze dokonane odkrycia. Inne ważniejsze wydarzenia objęły udział Marka Barletta w Drugiej Międzynarodowej Konferencji poświęconej szkodliwym czynnikom środowiskowym w biologii i medycynie. Podczas konferencji przedstawiciele Nul Skin® zaprezentowali odkrycia związane z kilkoma zagadnieniami takimi, jak:"Unikalne kompozycje składników odżywczych usprawniające ochronę komórek i ich oczyszczanie poprzez indukowanie sterowanych za pośrednictwem białka Nrf2 dróg detoksykacji fazy II" czy "Unikalne połączenie naturalnych składników pozwalających wpływać na ekspresję genową i zmiany w niej zachodzące w wyniku upływającego czasu i związane z deregulacją procesów usuwania szczątek komórek, detoksykacji komórek, utratą ochrony antyoksydacyjnej komórek oraz zaburzeniami równowagi przeciwzapalnej."

 

Ponadto naukowcy i dietetycy Pharmanex®wygłosili także prezentację zatytułowaną: "Systematyczne podejście do oceniania i kategoryzowania naturalnych składników na podstawie ich zdolności do wpływania na zmiany ekspresji genowej wynikające z upływu czasu" w trakcie Konferencji Optymalnego Zdrowia zorganizowana przez Instytut Dietetyki Linusa Paulinga.

 

Badania dotyczące wpływu składnika ageLOC® na skórę

Kierowany przez Dr Helen Knaggs, wicedyrektor prac badawczo-rozwojowych Nu Skin® w zakresie produktów do pielęgnacji osobistej zespół badaczy Nu Skin® w 2011 roku przedstawił i opublikował szereg swych istotniejszych odkryć. Podczas ustnej prezentacji wygłoszonej podczas 4. Międzynarodowej Konferencji i Wystawy Nutraceutyków i Żywności Funkcjonalnej (listopad 2011 roku) zaprezentowano wpływ składnika Equol na ekspresję genów komórek skóry i syntezujących białka. Ponadto kilka artykułów naukowych opublikowanych zostało, włącznie z jednym w magazynieDermatological Surgery (grudzień 2011 roku), aby wyjaśnić związek między poddawanemu ocenie procesem starzenia się skóry twarzy a poziomami plazma izoprostanu u Japonek w średnim wieku, a także z artykułem opublikowanym w magazynie International Journal of Cosmetic Science (luty 2011 roku) ukazującym sposoby wywierania wpływu na "skupiska genów młodości" (YGC) by przywrócić im optymalną, młodzieńczą konfigurację.

 

Urządzenie ageLOC® Galvanic Body Spa™ zostało objęte nowymi patentami

Przy opracowywaniu technologii ageLOC®, zarejestrowano szereg patentów celem zapewnienia dalszej ochrony zastrzeżonych informacji wykorzystywanych w technologii Nu Skin® do tworzenia nowych produktów serii ageLOC®. Niedawno firma Na Skin® wprowadziła na rynek urządzenie ageLOC® Galvanich Body Spa opatentowaną technologię specjalnych prądów galwanicznych o automatycznie dostosowujących się wartościach natężenia wraz z oczekującą na opatentowanie technologią pulsacyjną pozwalającą zmniejszać widoczność tkanki tłuszczowej i cellulitu na obszarze ramion, brzucha, pośladków, ud i nóg i zapewniając w ten sposób szczuplejszą, gładszą i piękniejszą sylwetkę.

 

O Nu Skin Enterprises, Inc.

Na Skin Enterprises, Inc. tradycyjnie przedstawia swoje podejście do innowacyjnych rozwiązań za pomocą swojego bogatego portfolia produktów przeciwstarzeniowych, niezależnych możliwości biznesowych oraz inicjatyw będących przejawem społecznej odpowiedzialności biznesu. Spółka jest liderem zarówno branży produktów do codziennej pielęgnacji, jak i suplementów diety, dzięki czemu to właśnie Nu Skin® wiedzie prym wśród producentów środków przeciwstarzeniowych, co potwierdza jej wyjątkowa technologia ageLOC® wpływającą na proces starzenia się u jego źródeł. Produkty przeciwstarzeniowe spółki obejmują nową linię ageLOC® wraz z suplementami diety ageLOC® R2 (R-do kwadratu), urządzeniem ageLOC® Galvanic Spa System® II oraz ageLOC® Galvanic Body Spa, a także ageLOC® Transformation, czyli systemem do codziennej pielęgnacji skóry. Na Skin® jako spółka branży sprzedaży bezpośredniej o zasięgu globalnym prowadzi swoją działalność w 48 krajach na całym świecie i zrzesza ponad 850 000 niezależnych dystrybutorów. Nu Skin® notowana jest na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych pod symbolem "NUS." Więcej informacji mogą Państwo uzyskać na naszej stronie:http://www.nuskin.com.