Jesteś tam jeszcze?

KONTYNUUJ

Sustainability

 

Zrównoważony rozwój

Stosujemy zrównoważone praktyki już dziś, aby zapewnić bogactwo zasobów w przyszłości.

 

 

 

Celem tego filmu jest zaprezentowanie globalnych dążeń Nu Skin Group do zrównoważonego rozwoju, bez koncentrowania się na regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA). Niektóre produkty pokazane w filmie mogą być aktualnie niedostępne w regionie EMEA lub dostępne w innym opakowaniu. W razie pytań na temat dostępności produktów prosimy o kontakt z przedstawicielami lokalnego rynku.

 

Troska o planetę

 

Dla Nu Skin zrównoważony charakter to znacznie więcej niż tylko modne słowo. Jesteśmy bardzo zdeterminowani, aby chronić nasze globalne społeczności przed zanieczyszczeniami i niebezpieczeństwem zarówno teraz, jak i w przyszłości. Z tego powodu podejmujemy konkretne zobowiązania dotyczące ludzi, planety i produktów.

Wprowadziliśmy już znaczące i wymierne zmiany w naszych 20 najpopularniejszych produktach i zobowiązaliśmy się zwiększyć zrównoważony charakter całego naszego portfolio do 2030 roku.

 

nu-skin-force-for-good-sustainability-icon-trees

51 000 zasadzonych drzew

 

nu-skin-force-for-good-sustainability-icon-mangroves

2137 akrów chronionych namorzynów, raf, lasów i wysp

 

nu-skin-force-for-good-sustainability-icon-plastic

21 znie dzięki usunięciu plastikowej podstawki z ageLOC Galvanic Spa Facial Gels*

 

*W oparciu o globalne dane sprzedażowe za rok 2020

 

Nasze zobowiązania w zakresie zrównoważonego rozwojuStworzenie systemu określania wpływu na środowisko umożliwiającego ocenę naszych produktów


ZROBIONE

 

Analiza i poprawa oceny wpływu na środowisko naszych 20 najpopularniejszych produktów


ZROBIONE

 

Analiza i poprawa oceny wpływu na środowisko 100% naszych produktów. Osiągnięcie 100% podczas okrągłego stołu w kwestii zrównoważonego bilansu masowego oleju palmowego


ZAPLANOWANE


Dopilnowanie, by wszystkie opakowania produktów pochodziły z recyklingu, nadawały się do recyklingu, nadawały się do ponownego wykorzystania, były odnawialne lub zostały zredukowane


ZAPLANOWANE


Zobacz nasze zobowiązanie do zrównoważonego rozwoju

 

 

 

 

 

„Chcemy także stworzyć globalną sieć obiektów zero waste”.

 

Ritch Wood

Nu Skin CEO

 


 

 

Nasze filary zrównoważonego rozwoju

 

Ludzie


W Nu Skin wierzymy w moc wpływania na ludzkie serca i umysły. Wspieranie lub inspirowanie zrównoważonej zmiany poprzez globalną współpracę stanowi bardzo istotną część wielu projektów Nu Skin Force for Good Foundation.

Pozytywne zmiany zawsze zaczynają się od Ludzi zarówno jeśli chodzi o nauczanie zrównoważonych metod prowadzenia upraw w ramach Szkoły Rolnictwa dla Niezależności Rodziny (SAFI), zachęcanie do wzrostu gospodarczego i promowanie recyklingu, jak i wspieranie narodów wyspiarskich w ochronie ich kultury i środowiska naturalnego dla przyszłych pokoleń.

 

 

Planeta


Zaczęliśmy wewnętrzne działania na rzecz ograniczenia naszego wpływu na planetę. Zobowiązujemy się do nieustannej pracy w celu stworzenia globalnej sieci obiektów zero waste. Co to oznacza? Oznacza to, że dążymy do przekierowania 90% naszych odpadów z wysypisk śmieci, co ostatecznie sprawi, że planeta będzie czystsza i zdrowsza.

Ta praca już się rozpoczęła w regionie EMEA. Nasz magazyn w Venlo jest zasilany zieloną energią ze źródeł odnawialnych, korzystamy z energooszczędnego oświetlenia LED, a także stosujemy materiały z recyklingu w opakowaniach niektórych produktów. Dodatkowo w tym zakładzie mamy ul z pszczołami miodnymi!

 

 

Produkt


Od początku przyświeca nam cel tworzenia innowacyjnych produktów wysokiej jakości. Nigdy nie przestajemy pracować nad ich doskonaleniem, a teraz chcemy także ograniczyć ich wpływ na planetę. Traktujemy ten obowiązek bardzo poważnie. Właśnie dlatego w części produktów wykorzystujemy przyjazne środowisku materiały, takie jak żywica pokonsumencka (PCR) czy biożywica z trzciny cukrowej. Ale to nie koniec – planujemy zrobić jeszcze więcej.

Rozpoczęliśmy już proces analizy i poprawy oceny wpływu na środowisko części naszych najpopularniejszych produktów, a do 2023 r. chcemy objąć tymi działaniami całe portfolio. Zależy nam na dopilnowaniu, by opakowania wszystkich produktów były bardziej ekologiczne do 2030 r. Biorąc pod uwagę wielkość naszego portfolio, to niełatwe zadanie, ale już udaje nam się je realizować.
Część postępów można obserwować na przykładzie nowej linii Nutricentials.

 

Poznaj Nutricentials

 

 

 

Trzy drzewa oznaczające zrównoważoną produkcję


 

 

Jeżeli na stronie któregokolwiek naszego produktu zauważysz logo Nu Skin z trzema drzewami, oznacza to, że przeanalizowaliśmy i udoskonaliliśmy ten produkt w celu ograniczenia naszego wpływu na środowisko. W miarę jak będziemy kontynuować pracę na rzecz realizacji naszego zobowiązania do zrównoważonego rozwoju, to logo będzie pojawiać się na kolejnych stronach produktów Nu Skin.
Ale to nie jedyne logo, na jakie możesz trafić. Zmieniamy kartony na kartony z certyfikatem FSC, a ponadto na wszystkich naszych produktach zauważysz logo Green Dot z dwiema splecionymi strzałkami.

 


Poznaj glosariusz

 

 

Kup nasze najlepsze zrównoważone produkty*

 

 

 

Jak się przyłączyć?

 

nu-skin-force-for-good-participation-epoch-image

1. Kupuj produkty z linii Epoch*

Firma Nu Skin przekazuje 0,25 USD od każdego sprzedanego produktu Epoch na rzecz Nu Skin Force for Good Foundation, która należy do głównych darczyńców Seacology. Organizacja nawiązuje różnego rodzaju współprace na rzecz ochrony środowiska, które pomagają społecznościom wyspiarskim w budowie infrastruktury oraz zachowaniu siedlisk morskich dla przyszłych pokoleń. Pozwala to chronić wyjątkowe środowisko naturalne i kulturę wysp na całym świecie.

 

Kup produkty Epoch
nu-skin-force-for-good-participation-empty-products-image

2. Zadbaj o puste opakowania

To ważne, by każdy z nas dbał o recykling i wyrzucanie pustych opakowań po produktach. Nawet najdrobniejsze zmiany mogą przynieść spektakularne efekty. W niektórych krajach konieczne może być podjęcie dodatkowych kroków, np. wypłukanie opakowań przed oddaniem ich do recyklingu, usunięcie nakrętek, pokrywek i pompek czy usunięcie plastikowych etykiet z opakowania papierowego lub kartonowego. Prawidłowy recykling pomaga jeszcze bardziej zredukować ilość odpadów. Jeśli nie masz pewności, jak pozbyć się produktu, skontaktuj się z lokalnymi zakładami utylizacji. Bardzo się ucieszą, że pytasz!

Tutaj możesz na bieżąco śledzić informacje o naszych działaniach na rzecz bardziej zrównoważonego rozwoju.

 

Dowiedz się więcej

 

*Już wkrótce w regionie EMEA pojawi się linia Epoch w nowej odsłonie. Dostępność niektórych produktów może różnić się w zależności od kraju. Aby sprawdzić dostępność produktów, odwiedź lokalną stronę nuskin.com.

 

Nasze nagrody za zrównoważony rozwój