Jesteś tam jeszcze?

KONTYNUUJ

 

Nourish The Children*

Nourish the Children to inicjatywa społeczna o charakterze zarobkowym wspierająca przyszłe pokolenia.

 

 

 

*Przekazaliśmy już więcej posiłków, niż podano w filmie. Aktualne informacje są dostępne poniżej.

 

 

Pożywne posiłki dla przyszłych pokoleń

 

Żadne dziecko nie powinno być głodne. To przekonanie leży u podstaw inicjatywy Nu Skin Nourish the Children. Dzięki VitaMeal przekazujemy niedożywionym dzieciom jedzenie o wysokiej wartości odżywczej opracowane przez współpracujących z nami naukowców zajmujących się kwestiami żywienia.

Każda torebka VitaMeal sprzedana przez Nu Skin jest przekazywana zewnętrznym organizacjom non-profit, które specjalizują się w dystrybucji jedzenia wśród dzieci dotkniętych problemem niedożywienia i głodu. Nourish the Children nie jest organizacją charytatywną, ale inicjatywą o charakterze zarobkowym. Wierzymy, że dzięki stosowanym zachętom do zakupu VitaMeal zwiększamy szansę na kontynuowanie kampanii, aby ostatecznie zrobić jeszcze więcej dobrego dla świata.

 

 

 

nu-skin-nourish-the-children-icon-children

Dostarczanie jedzenia okolo 120 tys. dzieci dziennie

 

nu-skin-nourish-the-children-icon-meals

Od początku inicjatywy przekazano ponad 800 mln posiłków na całym świecie

 

nu-skin-nourish-the-children-icon-countries

Aktywna działalność w ponad 50 krajach

 

 

 

Dlaczego koncentrujemy się na problemie niedożywionych dzieci


 

 

 

Każdego roku ponad 3,1 mln dzieci1 poniżej piątego roku życia umiera z powodu nieodpowiedniej diety. Kolejne 66 mln dzieci2 przychodzi do szkoły podstawowej głodne, a 23 mln 2 z tej grupy to dzieci z Afryki. Czujemy się zobowiązani, by w każdy możliwy sposób wspierać inicjatywy humanitarne skoncentrowane na zażegnaniu tego kryzysu. Kupując VitaMeal, Ty też możesz to zrobić.

 

Źródło:
1https://www.worldhunger.org/world-child-hunger-facts/#:~:text=Approximately%203.1%20million%20children%20die,disease%20(UNICEF%2C%202018a).​
2https://www.worldhunger.org/world-child-hunger-facts/


Zobacz naszą działalność w Malawi

 

Dowiedz się więcej o VitaMeal

 

Co to jest?


VitaMeal to produkt bogaty w składniki odżywcze, wegetariański i niezawierający mleka stworzony z myślą o niedożywionych dzieciach. Jego główne składniki zostały starannie wyselekcjonowane, mając na uwadze standardową dietę w każdym regionie, aby posiłek bardziej odpowiadał gustom i kulturom mieszkańców różnych krajów. Każda torebka zawiera 30 porcji dziecięcych, dzięki czemu dostarcza zdrowy posiłek jednemu dziecku przez cały miesiąc.

Odkryj VitaMeal

 

 

Więcej niż posiłek.


VitaMeal odżywia nie tylko ciało. Pomaga także odżywić umysł. Zasadniczo dystrybucja posiłków prowadzona jest za pośrednictwem programów szkolnych, dzięki czemu inicjatywa zachęca rodziców, by posyłali dzieci do szkoły, a tym samym pomaga im zdobyć wykształcenie. Ponadto zakład w Malawi, któremu zlecamy produkcję, tworzy miejsca pracy i możliwości rozwoju gospodarczego. Część zysków z zakupu VitaMeal jest przekazywana Nu Skin Force for Good Foundation i służy finansowaniu edukacji rolniczej w wiosce Mtalimanja w Malawi. Rolnicy uczą się tu metod zwiększania samowystarczalności i doskonalenia produkcji rolnej, które pewnego dnia mogą sprawić, że Malawi będzie potrzebować mniejszej pomocy w dostarczaniu żywności.

Dowiedz się więcej

 

 

 

 

Jak to działa?

 

Zlecamy produkcję posiłków VitaMeal zewnętrznym zakładom. Wiele z nich znajduje się w Malawi. Inne zlokalizowane są w Chinach, Argentynie i USA.

Brand Affiliates i klienci mogą kupować i przekazywać torebki VitaMeal jako darowiznę.

Za logistykę odbioru, transportu i dystrybucji darowizn do osób w potrzebie odpowiadają wyspecjalizowane organizacje charytatywne.

Darowizny pomagają wyżywić dzieci w krajach, takich jak Malawi. Jak dotąd przekazano ponad 800 mln posiłków.

 

 

 

 

Nasz partner w Malawi

 

 

 

Feed the Children

 

Feed the Children, nasz główny globalny partner, to międzynarodowa organizacja non-profit, której działalność koncentruje się na zwalczaniu problemu głodu na świecie. Każdego roku organizacja dystrybuuje miliony kilogramów jedzenia w ponad 60 krajach. Jako trzecia pod względem wielkości organizacja charytatywna w USA, dzieli się z nami specjalistyczną wiedzą i możliwościami dotarcia do potrzebujących, dzięki którym możemy przenieść nasze inicjatywy na inny poziom.

 

 

Gdzie działa NTC?

 

 

 

 

Podczas gdy inne regiony koncentrują się na obszarach, takich jak Chiny i Ameryka Łacińska, wszystkie wysiłki Europa i Afryka dotyczą naszej działalności w Malawi. Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się, jakie znaczenie ma Twoja darowizna.

 


Poznaj nasz projekt w Malawi

 

 

Jak się przyłączyć?

 

nu-skin-force-for-good-participation-vitameal-image

1. Poprzez zakup torebek VitaMeal

Możesz kupić VitaMeal w naszym sklepie internetowym, podobnie jak inne produkty. Każda sprzedaż generuje zysk i prowizję, tak jak w przypadku pozostałych produktów w ofercie, ale posiłki są przekazywane bezpośrednio do zewnętrznej organizacji charytatywnej w Malawi. W zależności od rynku masz do wyboru kilka opcji.

 

Kup VitaMeal

 

 

nu-skin-force-for-good-participation-vitameal-matching-program-image

2. Poprzez nasz program zwiększania darowizny

Gdy przekazujesz darowiznę na rzecz Nourish the Children (NTC), Nu Skin Enterprises robi to samo.
Do każdej wykupionej darowizny w postaci pięciu opakowań firma dokłada jedno opakowanie, zapewniając posiłek jeszcze jednemu dziecku przez 30 dni. Ale nie musisz działać w pojedynkę! Za każdym razem, gdy społeczność Nu Skin jako całość przekazuje darowiznę w postaci 8 torebek (wybierając opcję zakupu 1 i 2 torebek), firma dokłada 1 torebkę.

 

Odkryj nasz Program

 

 

nu-skin-force-for-good-participation-vitameal-adr-image

3. Dodaj zakup do programu ADR, by powtarzać go co miesiąc

Kiedy dodasz VitaMeal do Rentownego Programu Automatycznej Dostawy, będziesz dokonywać tego samego zakupu i przekazywać taką samą darowiznę co miesiąc, dopóki nie wprowadzisz zmian. To bardzo komfortowe rozwiązanie, dzięki któremu zapewnisz dzieciom w potrzebie długoterminowe wsparcie. Dodatkowo otrzymasz punkty produktowe, które możesz przeznaczyć na zakup innych produktów Nu Skin.

 

Dodaj do ADR

 

 

 

Nu Skin jest komercyjną spółką notowaną na giełdzie nowojorskiej (NUS), która prowadzi dystrybucję produktów odżywczych i pielęgnacyjnych do skóry. Nourish the Children jest inicjatywą Nu Skin, zarejestrowaną w niektórych stanach jako komercyjne przedsięwzięcie typu co-venture. Ta inicjatywa umożliwia brand affiliates i klientom Nu Skin zakup posiłków VitaMeal od Nu Skin i przekazanie ich organizacjom charytatywnym, aby pomóc rozwiązać złożony światowy problem karmienia niedożywionych dzieci. Cena VitaMeal obejmuje koszty produkcji, koszty ogólne, koszty dystrybucji i koszty sprzedaży. Podobnie jak w przypadku innych produktów Nu Skin brand affiliates zyskują prowizję, a Nu Skin otrzymuje marżę zysku z każdej sprzedaży posiłków VitaMeal.