Jesteś tam jeszcze?

KONTYNUUJ

 

Force for Good Foundation

Nu Skin Force for Good Foundation to organizacja non-profit, która dba o poprawę zdrowia, kształcenia i sytuacji ekonomicznej dzieci, dając im nadzieję na lepszą przyszłość.

 

 

 

nu-skin-force-for-good-foundation-improving-lives

Poprawa warunków życia dzieci

 

Nu Skin opiera się na idei dawania. Jest ona podstawą naszej tożsamości i działań. Nu Skin Force for Good Foundation to organizacja non-profit stworzona w 1998 r. w celu poprawy życia dzieci na całym świecie – pragnie dać im nadzieję na życie bez chorób, analfabetyzmu i ubóstwa.

 

 

 

nu-skin-force-for-good-foundation-icon-years

Aktywna od ponad 20 lat

 

 

nu-skin-force-for-good-foundation-icon-children

Pomogła ponad 100 tys. dzieci

 

 

nu-skin-force-for-good-foundation-icon-countries

Dotarła do ponad 50 krajów

 

 

Dobre uczynki nie mają granic

 


 

 

Od początku swojej działalności Nu Skin Force for Good Foundation wsparła setki wartościowych projektów na ponad 50 rynkach na całym świecie. Kliknij tutaj, aby poznać globalne inicjatywy z poszczególnych regionów Nu Skin albo kontynuuj czytanie, aby dowiedzieć się więcej o inicjatywach szczególnie powiązanych z regionem Europa i Afryka.

 

 

 

W które inicjatywy najbardziej angażuje się Europa i Afryka?

 

MALAWI, AFRYKA

Szkoła Rolnictwa dla Niezależności Rodziny – SAFI


To inicjatywa polegająca na nauczaniu zrównoważonego rolnictwa w szkole w wiosce Mtalimanja w Malawi. Program nauczania obejmuje najnowsze techniki upraw i irygacji, które uczniowie mogą wykorzystać w swoich wioskach. Po wprowadzeniu technik SAFI plony mogą wzrosnąć o nawet 700%.

MALAWI, AFRYKA

Seeds of Hope


Darowizny dokonywane w ramach sprzedaży Epoch Baobab Body Butter pomagają ufundować inicjatywę ponownego zalesiania w Malawi. Początkowo inicjatywa skupiała się na wartościowych drzewach baobabu. Obecnie rozwinęła się i obejmuje także sadzenie tysięcy drzewek owocowych, które poprawiają codzienne życie mieszkańców.

Odkryj Body Butter

MALAWI, AFRYKA

Wells of Hope


Aż do dziś choroby przenoszone przez wodę, takie jak czerwonka, mają poważne konsekwencje dla wielu mieszkańców Malawi. Wierzymy, że nikt nie powinien żyć bez dostępu do czystej wody. Chcemy spełnić to marzenie dzięki projektowi odwiertów w Malawi. Każda nowa studnia dostarcza czystą wodę dla około 500 osób, dzięki czemu mieszkańcy wiosek nie chorują od spożywania wody, która nie nadaje się do picia.

Dowiedz się więcej o Malawi

 

 

 

Wszystkie środki zebrane przez Nu Skin Force for Good Foundation zostaną przekazane współpracującym z nami specjalistycznym organizacjom zewnętrznym. Nu Skin Force for Good Foundation przekazuje fundusze zgromadzone dzięki darowiznom, ale nie angażuje się w lokalne projekty, którymi zarządzają poszczególni partnerzy.

 


 

Globalne inicjatywy

 

nu-skin-force-for-good-foundation-initiatives-seacology

Seacology

Organizacja nawiązuje różnego rodzaju współprace na rzecz ochrony środowiska, które pomagają społecznościom wyspiarskim w budowie infrastruktury oraz zachowaniu siedlisk morskich dla przyszłych pokoleń. Te działania pozwalają chronić wyjątkowe siedliska i kultury wyspiarskie na całym świecie, a to wszystko dzięki darowiznom związanym ze sprzedażą naszych produktów z linii Epoch.

 

nu-skin-force-for-good-foundation-initiatives-disaster-relief

Pomoc ofiarom katastrof

Klęski żywiołowe wymagają szybkiej reakcji. Force for Good Foundation udziela natychmiastowego wsparcia finansowego podczas różnych sytuacji kryzysowych, takich jak pożary lasów w Australii i USA, huragan na Bahamach, cyklon Idai w Malawi, Mozambiku i Zimbabwe czy pandemia COVID-19.

 

nu-skin-force-for-good-foundation-initiatives-epidermolysis-bullosa

Epidermolysis Bullosa Medical Research Foundation

Jak dotąd Nu Skin Force for Good Foundation przekazała miliony dolarów ze sprzedaży produktów Epoch na rzecz Epidermolysis Bullosa Medical Research Foundation (EBMRF) w celu poszukiwania lekarstwa na wyniszczającą chorobę skóry – pęcherzowe oddzielanie się naskórka (epidermolysis bullosa, EB).

 

 

 

Odkryj więcej globalnych inicjatyw

 


 

Jak się przyłączyć?

 

nu-skin-force-for-good-participation-epoch-image

1. Epoch**

Za każdym razem, gdy kupujesz produkt z linii Epoch, Nu Skin przekazuje 0,25 USD na rzecz Nu Skin Force for Good Foundation, przy czym niektóre produkty są powiązane z konkretnymi inicjatywami.

 

Odkryj linię produktów Epoch
nu-skin-force-for-good-participation-vitameal-image

2. VitaMeal*

Kupując torebkę VitaMeal, robisz wiele dobrego. Pomagasz zapewnić pożywne jedzenie niedożywionym dzieciom, a dodatkowo każdy zakup obejmuje darowiznę na rzecz Nu Skin Force for Good Foundation, dzięki której fundacja może poprawiać jakość życia potrzebujących osób z całego świata.

 

Odkryj VitaMeal
nu-skin-force-for-good-participation-donations-image

3. Darowizny

Ewentualnie możesz przekazać darowiznę pieniężną w dowolnej wysokości, wypełniając globalny formularz darowizny na stronie forceforgood.org. Liczy się każdy gest!

 

Przekaż darowiznę