Jesteś tam jeszcze?

KONTYNUUJ

Community Outreach

 

Inicjatywy na rzecz wsparcia społeczności

Poprzez umacnianie lokalnych społeczności tworzymy silną globalną rodzinę.

 

 

nu-skin-community-outreach-europe-to-world-image

Wszystko zaczyna się w domu: z Europy na cały świat

 

Czynienie dobra od początku jest istotnym elementem tożsamości naszej firmy. Dla nas to wszystko zaczyna się w domu, od licznych lokalnych inicjatyw na rzecz wsparcia społeczności realizowanych w regionie EMEA. Od 2020 r. współpracujemy z European Leukodystrophies Association (ELA) – organizacją non-profit, która zajmuje się wspieraniem rodzin dotkniętych leukodystrofiami, stymulowaniem rozwoju badań poprzez współpracę z ELA Foundation oraz zwiększaniem świadomości społecznej w Europie i poza nią.

 

Współpraca z ELA

 

Nasze działania na rzecz ELA


European Leukodystrophies Association działa w szczytnym celu, oferując wszelkie możliwe wsparcie dzieciom i rodzinom, które zmagają się z tymi rzadkimi – i obecnie nieuleczalnymi – chorobami. Jednym z głównych celów organizacji jest zmiana tego stanu rzeczy poprzez finansowanie badań klinicznych na całym świecie. Mamy wielki zaszczyt w tym pomagać.
Co roku ELA wysyła propozycje badawcze do międzynarodowej społeczności naukowców i zachęca ich do zajęcia się tą dziedziną. Jak dotąd ELA pomogła ufundować ponad 500 projektów, przekazując środki w łącznej wysokości 43,5 mln EUR*.


* Źródło: https://ela-asso.com/en/leukodystrophies/how-to-fight-leukodystrophies/medical-research/projects-funded-by-ela/

 

 

Czym są leukodystrofie?


Leukodystrofie to grupa rzadkich chorób genetycznych, które niszczą ośrodkowy układ nerwowy u dzieci i dorosłych. Objawy są bardzo różne w zależności od choroby, ale w wielu przypadkach należy do nich utrata funkcji motorycznych. Choroby te co tydzień dotykają od 20 do 40 noworodków w Europie. Niestety w przypadku wielu leukodystrofii diagnoza we wczesnym dzieciństwie wiąże się z oczekiwaną długością życia zaledwie kilku lat2.Źródło: 2https://brainfoundation.org.au/disorders/alzheimers-disease-2

 

Jak możesz pomóc?

 

nu-skin-community-outreach-participation-ela-image

1. Przekaż darowiznę za pośrednictwem Alvarum

Alvarum to platforma crowdfundingowa dostępna dla każdego, kto chce zbierać pieniądze w słusznej sprawie. Aby stworzyć wyzwanie (np. przebiegnięcie maratonu) albo przekazać środki, wystarczy założyć profil lub wpłacić darowiznę anonimowo.

Stworzyliśmy już stronę Nu Skin, na której pracownicy i Brand Affiliates mogą wpłacać środki bezpośrednio na rzecz ELA. W niektórych krajach można odliczać darowizny od podatku. W takiej sytuacji strona automatycznie wygeneruje dla Ciebie stosowny certyfikat.

 

Przekaż darowiznę

 

 

nu-skin-community-outreach-participation-v-shake-image

2. TR90 V-Shakes*

Odkryj TR90 V-Shakes – wegańskie koktajle białkowe od Pharmanex. Te smakowite koktajle są bogate w białko roślinne i nie zawierają sztucznych barwników ani konserwantów, dzięki czemu idealnie nadają się dla wszystkich, od początkujących po profesjonalistów.

Dołączenie do grona fanów koktajli TR90 V-Shakes wspiera nie tylko realizację celów sportowych. Przy okazji pomożesz osobom w potrzebie. Za każdym razem, gdy kupujesz opakowanie koktajli TR90 V-Shakes, 1 EUR trafia bezpośrednio do ELA.

 

Kup teraz

 

*Dostępność niektórych produktów może różnić się w zależności od kraju. Aby sprawdzić dostępność produktów, odwiedź lokalną stronę nuskin.com.


 

Odkryj nasze inne inicjatywy lokalne

 

nu-skin-community-outreach-initiatives-ffg-day-image

Dzień inicjatywy Force for Good

Każdego roku pracownicy Nu Skin z całego świata poświęcają cały dzień na wolontariat w słusznej sprawie i/lub zbieranie funduszy na cele charytatywne. To przykład rzadko spotykanych, konkretnych działań, które świadczą o wyjątkowości Nu Skin oraz naszej determinacji, by postępować zgodnie z wartościami. Wcielamy nasze ideały w życie i staramy się ulepszać świat kawałek po kawałku.

 

nu-skin-community-outreach-initiatives-global-outreach-image

Globalne inicjatywy na rzecz wsparcia społeczności

Chcesz zobaczyć, co dzieje się w pozostałych częściach świata? Zajrzyj do raportu opisującego szczegóły naszych działań w ujęciu rocznym.

 

Poznaj nasze inicjatywy realizowane na całym świecie