Jesteś tam jeszcze?

KONTYNUUJ

Wynagrodzenie

velocity-web-page-banner-01

Aby zobaczyć pełny Plan wyników sprzedaży Velocity EMEA, kliknij tutaj.

Aby zostać Brand Affiliate Nu Skin, nie trzeba ponosić żadnych kosztów ani dokonywać żadnych zakupów produktów lub zestawów. Co więcej, Brand Affiliates otrzymują prowizje tylko za sprzedaż produktów i nie otrzymują żadnego wynagrodzenia za rekrutowanie innych do biznesu. Gdy produkty są zwracane zgodnie z naszą polityką zwrotów, wszystkie wcześniej zapłacone prowizje są niezwłocznie zwracane.

 

Tak jak w przypadku każdej możliwości sprzedaży, wynagrodzenie otrzymywane przez Brand Affiliates Nu Skin jest bardzo zróżnicowane i zależy od wielu czynników, takich jak czas poświęcony na prowadzenie działalności, poziom zaangażowania, umiejętności sprzedażowe i przywódcze. Niektórzy Brand Affiliates odnoszą sukces, ale wielu innych nie.

 

Aby wszystkie osoby miały realistyczne oczekiwania dotyczące możliwości zarobkowych jako Brand Affiliate Nu Skin, opublikowaliśmy pełne zestawienie kwot wynagrodzeń z tytułu sprzedaży wypłaconych na wszystkich poziomach naszego Globalnego planu kompensacyjnego – sprzedaż. Dane te są corocznie aktualizowane i publikowane na oficjalnej stronie internetowej Nu Skin dla każdego regionu/rynku.


PODSUMOWANIE WYNAGRODZEŃ BRAND AFFILIATES W REGIONIE EMEA W 2022 R.

Aby uzyskać wersję do druku Podsumowania wynagrodzeń Brand Affiliates, kliknij tutaj.