Jesteś tam jeszcze?

KONTYNUUJ

Nasza Obietnica

Naszą misją jest odkrywanie w sobie siły czynienia dobra (Force for Good) poprzez umożliwienie ludziom poprawy jakości życia. Zgodnie z tą misją staramy się zapewnić konsumentom wysoki poziom ochrony. Chcemy, aby każdy konsument korzystający z usług Nu Skin miał pozytywne doświadczenia. To jest właśnie nasza obietnica.

 

Bez opłaty wpisowej. Nie wymagamy od nowych uczestników żadnych opłat wpisowych. Umożliwiamy swobodne przetestowanie możliwości, nie ponosząc przy tym żadnych opłat wstępnych.

 

Brak wymogu zakupu produktów. Nie trzeba kupować żadnych produktów, aby skorzystać z oferowanych przez nas możliwości. W rzeczywistości, zakup produktów jako nowy Brand Affiliate nie pomoże Ci zakwalifikować się do wypłaty prowizji, nie sprawi, że będziesz kwalifikować się do wyższego poziomu prowizji ani nie zapewni Ci żadnych korzyści. Jedynym powodem, dla którego może być konieczne zakupienie naszych innowacyjnych produktów jako nowy Brand Affiliate, jest zainteresowanie używaniem ich samodzielnie.

 

Świadczymy usługi realizacji zamówień. Świadczymy usługi realizacji zamówień (bez kosztów po Twojej stronie) na rzecz Twoich klientów, dzięki czemu Ty nie musisz utrzymywać zapasów. Twoi klienci mogą dokonywać zakupów bezpośrednio w Nu Skin, a Ty otrzymasz prowizję od ich zakupów, jeśli podadzą nam Twój ID Brand Affiliate przy zakupie produktu.

 

Szczodra polityka zwrotu produktów. Stosujemy politykę zwrotu 100% pieniędzy plus początkowe koszty dostawy (nie obejmuje dodatkowych kosztów za dostawę ekspresową) przez 14 dni od daty dostawy, w przypadku każdego nieotwartego produktu. Stosujemy również politykę zwrotu 100% pieniędzy przez 30 dni, od daty dostawy, w przypadku każdego nieotwartego produktu. Jeśli zakupisz więcej produktów niż ostatecznie uda Ci się odsprzedać lub wykorzystać, a minęło więcej niż 30 dni, zwrócimy Ci 90% ceny zakupu tych produktów przez 12 miesięcy od daty ich zakupu. W przeciwieństwie do niektórych naszych konkurentów, nie wymagamy od Ciebie zamknięcia konta Brand Affiliate, aby móc skorzystać z tej możliwości. Nie chcemy zmuszać Cię do wybierania pomiędzy rezygnacją z biznesu, który rozwijasz, a skorzystaniem z naszej szczodrej polityki zwrotu pieniędzy, jeśli zakupisz większą liczbę produktów, niż jesteś w stanie odsprzedać.

 

Przejrzystość możliwości zarobkowych. Zapewniamy przejrzystość w zakresie potencjału zarobkowego oferowanych przez nas możliwości. W pełni ujawniamy średni miesięczny poziom prowizji dla wszystkich naszych aktywnych Brand Affiliates i Brand Representatives oraz procentowy udział Brand Affiliates na każdym poziomie naszego Planu wyników sprzedaży. Informacje te są dostępne na naszej stronie internetowej, podczas procesu rejestracji i tutaj.

 

Kodeks etyki przedstawicieli handlowych.  Prosimy naszych przedstawicieli handlowych o przestrzeganie Kodeksu etyki Nu Skin, który można znaleźć tutaj. Jeśli wiesz, że jakiś Brand Affiliate lub Brand Representative nie przestrzega tego Kodeksu, możesz zgłosić to do naszego Działu reputacji marki i zgodności, korzystając z jednej z metod podanych na stronie Skontaktuj się z nami.