Jesteś tam jeszcze?

KONTYNUUJ

Różnica prezentowana przez Pharmanex

Pharmanex® to specyficzny rodzaj firmy zajmującej się zdrowiem

 

Różnica jest oczywista: Pharmanex® wyznacza nowe standardy w dziedzinie spójności naukowej. Naukowcy Pharmanex® badają naturalne procesy zachodzące w organizmie i określają jak suplementy żywieniowe mogą ulepszyć jego funkcjonowanie. Po rozważeniu tych czynników, jedynie najbezpieczniejsze i najefektywniejsze substancje wspomagające zdrowie zostają poddane dalszym badaniom.

Po selekcji, składniki produktów Pharmanex® są poddane rygorystycznej naukowej analizie znanej jako Proces Jakości 6S. Ten opatentowany proces produkcji - oparty na selekcji, zaopatrzeniu, strukturze, standaryzacji, bezpieczeństwie i weryfikacji - umożliwia produktom Pharmanex® wieść prym względem jakości i skuteczności. Firma konsekwentnie spełnia wymagania Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), standardy określone przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków dla tej kategorii produktów.

Obecnie ponad 75 naukowców prowadzi badania w zespole ds. badań i rozwoju Pharmanex®. Nasi naukowcy na bieżąco śledzą publikowane badania kliniczne i naukowe w celu określenia najlepszych składników botanicznych, które mogą mieć właściwości sprzyjające zdrowiu.

Pharmanex® to marka opracowanych naukowo suplementów żywieniowych będąca częścią Nu Skin Enterprises, firmy zajmującej się globalną sprzedażą bezpośrednią i operującą na 48 rynkach w Azji, obu Amerykach i Europie.