Jesteś tam jeszcze?

KONTYNUUJ

Inwestycja w innowację

LifeGen scientists and Joe
LifeGen logo

Na Skin ma bogatą tradycję wybiegania w przyszłość dzięki jej najnowocześniejszej technologii, przełomowym produktom pojawiającym się w sprzedaży oraz strategicznym i przewidującym partnerom. Każdego dnia, w każdy możliwy sposób przyczyniamy się do rozwoju innowacji naukowych—nieustannie inwestujemy w przyszłość.

 

Istotnie, dzięki niedawnemu przejściu firmy LifeGen Technologies każdy nowy dzień otwiera przed nami nowe możliwości. Wcześniej firma patronująca naszym innowacjom, dziś LifeGen jest najnowszym nabytkiem rodziny Nu Skin. Razem udało nam się już dokonać wielu niesamowitych osiągnięć… a teraz nasz sukces zostanie znacznie wzmocniony.

 

Przejście tej firmy symbolizuje nasz największy instrument sukcesu i stanowi unię, której owoce stanowią szybszy rozwój innowacji, rewolucyjne produkty i nieograniczone możliwości.

 

LifeGen - baza danych na temat wpływu genów na starzenie się

Kluczowy wynik prac LifeGen stanowi baza danych będąca największym zbiorem danych ekspresji genowej i informacji o jej wpływie na proces starzenia się. Teraz baza ta jest dostępna wyłącznie dla firmy Nu Skin, co oznacza, że to właśnie Państwo będą mieli wyłączne prawo do korzystania z niej. Uzyskają Państwo osobisty dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań z zakresu pielęgnacji przeciwstarzeniowej.

 

Przejęcie bazy danych obejmującej doświadczenia zebrane dzięki ponad 30-letnim badaniom nad genetycznym podłożem starzenia się pozwoliło nam na uzyskanie wglądu w kluczowe informacje związane z genami odpowiedzialnymi za przebieg starzenia się. Oznacza to, że możemy przeglądać bazę obejmująca ponad miliard wniosków wynikających ze zgromadzonych i przeanalizowanych informacji. A to dopiero początek!

 

RAZEM, MOŻEMY WPŁYWAĆ ZARÓWNO NA TERAŹNIEJSZOŚĆ JAK I NA PRZYSZŁOŚĆ.