Jesteś tam jeszcze?

KONTYNUUJ

OŚRODKI BADAWCZE I LABORATORIA

Nu Skin Enterprises Center for Anti-Aging Research

Ośrodek Badań nad Technologią Przeciwstarzeniową Nu Skin Enterprises (Provo, Utah)

Nu Skin nieustannie pracuje nad tworzeniem historii, a nowy Ośrodek Badań nad Technologią Przeciwstarzeniową stanowi centrum innowacyjności i odkryć naukowych. Na terenie znajduje się pięć nowoczesnych laboratoriów, w których pracujemy nad rozwojem i kontrolą produktów Nu Skin.

 

Laboratorium Formulacji  to miejsce, w którym produkty do pielęgnacji osobistej Nu Skin przechodzą przez rygorystyczne testy, żeby zapewnić ich odpowiednie działanie i trwałość. Obejmują one sprawdzanie lepkości, wartości pH, ochrony UVA i wchłaniania w skórę, co ma na celu stworzenie innowacyjnych produktów, które naprawdę działają.

 

Laboratorium Stabilności  zajmuje się testowaniem produktów w zwykłych i ekstremalnych warunkach, w tym przy długotrwałej ekspozycji na wysoką i niską temperaturę oraz promieniowanie UV. Zapewnia to trwałość i długą przydatność produktów.

 

Laboratorium Mikrobiologiczne w nowoczesnych pomieszczeniach wyposażonych w filtry HEPA dokładnie bada i zatwierdza produkty. W ten sposób zabezpiecza się je przed potencjalnymi zanieczyszczeniami oraz testuje ich systemy konserwacyjne.

 

Laboratorium Kliniczne , w którym naukowcy przeprowadzają wstępne badania bezpieczeństwa, skuteczności i konsumenckie w celu rozwoju i oceny produktu przed wysłaniem go do niezależnych organizacji badawczych do ostatecznej weryfikacji.

 

Laboratorium Chemiczne , gdzie naukowcy przy pomocy zaawansowanych metod analitycznych rozwijają najlepsze metody badania witamin, minerałów i produktów roślinnych.

 

Nasze zaplecze naukowe jest jeszcze silniejsze niż kiedykolwiek, a dzięki nowym laboratoriom badawczym i rozwojowym Nu Skin zamierza nadal dostarczać kompleksowe rozwiązania zdrowotne i pielęgnacyjne dla przemysłu przeciwstarzeniowego.


Nu Skin Enterprises Center for Anti-Aging Research

Chiński Park Innowacji (Fengxian, Chiny)

Centrum znajdujące się w Chińskim Parku Innowacji zajmuje się badaniami i rozwojem produktów Pharmanex. W obiekcie o powierzchni 1900 metrów kwadratowych pracuje 20 naukowców, z których ponad połowa posiada tytuł magistra lub doktora. Centrum uczestniczy także we wszystkich fazach selekcji, testów na bezpieczeństwo i procesach przetwarzania surowców w ramach Procesu Zapewniania Jakości Pharmanex 6S®. Na terenie znajduje się sześć nowoczesnych laboratoriów, w których pracujemy nad rozwojem i kontrolą produktów Nu Skin.

 

Chemiczne Laboratorium Badawcze , gdzie odkrywane są nowe składniki i związki aktywne. Naukowcy pracują nad ekstraktami naturalnymi i nowymi produktami, koordynując badania przedkliniczne i kliniczne.

 

Laboratorium Rozwoju Metodycznego , w którym rozwijane są metody analityczne dla nowych składników i gotowych produktów. Określają one poziom zawartości składników aktywnych i ich czystości, aby zapewnić ich nieskazitelność i odpowiedni dobór składników.

 

Chemiczne Laboratorium Jakości , gdzie surowe składniki i gotowe produkty są testowane w celu zapewnienia standaryzacji i jednorodności. Przeprowadzane są w nim badania stabilności, aby określić datę przydatności produktów i ich integralność pod wpływem różnych czynników.

 

Laboratorium Mikrobiologii , gdzie filtry HEPA, śluzy powietrzne i procesy sterylizacji pomieszczeń dbają o sterylne środowisko do przeprowadzania testów.

 

Laboratorium Pilotażowe , w którym produkowane są suplementy diety do badań, trwałości i możliwości produkcji.

 

Laboratorium Kontroli Jakości Produkcyjnej  wykorzystywane jest do sprawdzania jakości i wypuszczania na rynek produktów zdrowej żywności.