Ste stále tu?

POKRAČOVAŤ

 

Preprava, doručenie a vrátenie produktov

 


Koľko stojí doručenie? Kedy obdržím objednaný tovar?

 

Ceny za doručenie sú uvedené nižšie:

Typ Doručenie domov
Kuriérska spoločnosť GLS
 
Cena doručenia
Štandardné doručenie €4.92
* Bezplatné doručenie sa vzťahuje na objednávky nad €99 (okrem objednávok na vitameal) Bezplatné
 
Odhadovaný čas dodania (pracovné dni)
Štandardné doručenie 3-6
 
Sledovanie zásielky
Oznámenie o doručení je dostupné jeden deň pred dátumom doručenia. SMS
 
Informácie o doručení
Doručenie v sobotu Nie
Doručenie v nedeľu Nie
 
V prípade nedostupnosti na adrese doručenia
Pokusy o doručenie 2
Doručenie k susedom Áno
Doručenie na bezpečné miesto Nie
Doručenie na miesto prevzatia produktu (Pick up point) Nie
Skladovanie na mieste prevzatia produktu (Pick up point) Nie
Nechať v poštovej schránke Nie

*Vitameal nepřispívá k limitu dopravy zdarma.


Chýba mi jeden produkt z objednávky, ako mám postupovať?

 

Kroky v prípade chýbajúceho produktu z objednávky:

 

  • Skontrolujte si, prosím, celý obsah krabice a porovnajte ho s obdržaným zoznamom doručených položiek. V prípade, že Vám produkt i naďalej chýba, kontaktujte svoje miestne Zákaznícke centrum s číslom objednávky a zoznamom chýbajúcich produktov.
  • Ak je doručená krabica natoľko poškodená, aby z nej produkt mohol vypadnúť, pošlite, prosím, e-mail Vášmu miestnemu Zákazníckemu centru s fotografiou poškodenej krabice. Budete musieť uviesť aj svoje číslo objednávky a zoznam chýbajúcich produktov. Zachovajte si, prosím, krabicu, v ktorej Vám bol tovar doručený, aby ju kuriér mohol od Vás prevziať spolu so žiadosťou o náhradu škody.

Neobdržal(a) som produkt(a), ktorý/é som mal(a) v objednávke, ako mám postupovať?

 

Ak ste obdržali nesprávny produkt, odporúčame Vám kontaktovať Vaše miestne Zákaznícke centrum a informovať reprezentanta oddelenia o podrobnostiach Vašej objednávky, na základe čoho Vám poskytne pomoc v tejto veci.


Svoju objednávku som vôbec neobdržal(a), ako mám postupovať?

 

  • Kuriér sa môže rozhodnúť pre bezpečnú alternatívu, že v prípade, že nie ste doma, tovar doručí Vášmu susedovi. Pred kontaktovaním Vášho miestneho Zákazníckeho centra alebo kuriérskej služby sa informujte, prosím, u svojho suseda.
  • Stav Vašej objednávky môžete sledovať kliknutím na históriu objednávok a sledovaním odkazu na sledovanie stavu objednávky.
  • V prípade, že údaje týkajúce sa sledovania stavu Vašej objednávky ukazujú, že Vaša objednávka bola doručená, avšak ste ju nedostali do rúk, alebo bola vrátená do nášho skladu, kontaktujte, prosím, Vaše miestne Zákaznícke centrum, aby Vám pomohli vybaviť náhradu tovaru.

Ako môžem svoju objednávku sledovať?

 

Ak chcete sledovať svoju objednávku, kliknite sem. Stačí zadať číslo Vašej objednávky a Vaše PSČ a všetky informácie budete mať na dosah.


Aké sú zásady vrátenia produktu?

 

Ak nie ste úplne spokojní s vašou objednávkou, akékoľvek neotvorené produkty môžete vrátiť priamo spoločnosti v rámci stanovených termínov podla dokumentu Pravidlá na vrátenie peňazí a výmenu tovaru a ďalej podla dokumentu Politika a Postupy. Ak chcete získať číslo oprávnenia na vrátenie tovaru (RMA) a úplné pokyny na vrátenie, ako vrátiť produkty v súlade s našimi pravidlami vrátenia, vrátenia peňazí a výmeny, obráťte sa na miestny zákaznícky servis. Pravidlá na vrátenie peňazí a výmenu tovaru a Politika a Postupy.

 

Produkty môžete vrátiť na nasledovnú adresu:

Nu Skin C/O GLS Hungary

GLS Európa u.2.

2351 Alsónémedi

Hungary


Ako treba postupovať pri vrátení produktov?

 

V záujme vrátenia ktorejkoľvek položky budete musieť kontaktovať Vaše miestne Zákaznícke centrum a získať číslo reklamácie (RMA). V záujme zaslania Vám pokynov k vráteniu produktov, a aby sme Vám poskytli číslo reklamácie (RMA), budeme potrebovať originálne číslo/čísla objednávky/objednávok a zoznam všetkých položiek, ktoré chcete vrátiť z jednotlivých objednávok s číslami objednávok. Túto informáciu nájdete aj online, v histórii objednávok.


Ako dlho trvá proces refundácie?

 

Po obdržaní notifikácie o doručení vrátených produktov do nášho skladu, začneme spracovať refundáciu, čo môže trvať až 14 pracovných dní; závisí to od doby spracovania platby zo strany Vašej banky.


Produkty som si zakúpil(a) cez Brand Affiliate, ako ich môžem vrátiť?

 

Brand Affiliate musí postupovať v súlade s miestnymi zákonmi týkajúcimi sa zrušenia predaja, ako to je uvedené v doklade o maloobchodnom predaji. Ak zákon zaručuje ďalšie práva, tak Vám ako maloobchodnému zákazníkovi budú tie práva zaručené. Znamená to, že z akéhokoľvek dôvodu a na požiadanie Vám ako maloobchodnému zákazníkovi musia uhradiť celú sumu nákupu vrátane DPH a poplatku za doručenie bez akejkoľvek refundácie zo strany spoločnosti Nu Skin. Jedinou požiadavkou je, aby ste Vy ako zákazník požiadali o refundáciu v rámci časovej lehoty pre zrušenie objednávky, uvedenej v doklade o maloobchodnom predaji, a aby ste nepoužitú časť produktu vrátili. Brand Affiliate musí uhradiť cenu za vrátené produkty do 14 dní od Vašej žiadosti.


 

Pomocné témy

 


 

Neviete nájsť, čo' hľadáte?

 

Kontaktujte nás