Preprava, doručenie a vrátenie produktov

Nový zákazník? Zaregistrujte sa už dnes!

 

Preprava, doručenie a vrátenie produktov

 


Kedy obdržím objednaný tovar?

 

  • Bežné doručenie trvá 3-7 pracovných dní po zadaní objednávky.
  • Expresné doručenie trvá 1-2 pracovné dni po zadaní objednávky.
  • Naša externá kuriérska služba cez víkend a počas sviatkov nepracuje. Tieto dni sa do doby doručenia nerátajú (napr. doručenie trvá 3-5 pracovných dní).

Koľko stojí doručenie?

 

Ceny za doručenie sú uvedené nižšie:

Všeobecné informácie

 

Krajina

SK

Typ

Dodanie tovaru

Kuriérska spoločnosť

GLS

 

 

Maloobchodná cena za doručenie

EUR

Internetové a ADR objednávky

4,1 + DPH

Telefonické/e-mailové objednávky

8,2 + DPH

Cena expresného doručenia

 -

Bezplatné doručenie nad 500 EUR (okrem expresného doručenia)

0

 

 

Doba doručenia v dňoch - prosím, rátajte s dodatočným dňom na spracovanie

 

Pravidelná doba doručenia (pracovné dni)

2-4

Expresné doručenie

 -

 

 

Sledovanie tovaru

 

Správa o doručení je dostupná jeden deň pred dátumom doručenia.

SMS

 

 

Informácie o doručení

 

Doručenie v sobotu

Nie

Doručenie v nedeľu

Nie

 

 

V prípade nedostupnosti na adrese doručenia

 

Pokusy o doručenie

2

Doručenie k susedom

Áno

Doručenie na bezpečné miesto

Nie

Doručenie na miesto prevzatia produktu

Nie

Skladovanie na mieste prevzatia produktu

-

Nechať v poštovej schránke

Nie


Chýba mi jeden produkt z objednávky, ako mám postupovať?

 

Kroky v prípade chýbajúceho produktu z objednávky:

 

  • Skontrolujte si, prosím, celý obsah krabice a porovnajte ho s obdržaným zoznamom doručených položiek. V prípade, že Vám produkt i naďalej chýba, kontaktujte svoje miestne Zákaznícke centrum s číslom objednávky a zoznamom chýbajúcich produktov.
  • Ak je doručená krabica natoľko poškodená, aby z nej produkt mohol vypadnúť, pošlite, prosím, e-mail Vášmu miestnemu Zákazníckemu centru s fotografiou poškodenej krabice. Budete musieť uviesť aj svoje číslo objednávky a zoznam chýbajúcich produktov. Zachovajte si, prosím, krabicu, v ktorej Vám bol tovar doručený, aby ju mohol od Vás prevziať spolu so žiadosťou o náhradu škody.

Neobdržal(a) som produkt(a), ktorý/é som mal(a) v objednávke, ako mám postupovať?

 

Ak ste obdržali nesprávny produkt, odporúčame Vám kontaktovať Vaše miestne Zákaznícke centrum a informovať reprezentanta oddelenia o podrobnostiach Vašej objednávky, na základe čoho Vám poskytne pomoc v tejto veci.


Objednané produkty som obdržal(a) v poškodenom stave, ako mám postupovať?


  • V prípade, že sú Vaše produkty poškodené, pošlite, prosím, e-mail Vášmu miestnemu Zákazníckemu centru s fotografiou poškodených položiek (všetky na jednej fotografii). Budete musieť uviesť aj svoje číslo objednávky a zoznam poškodených produktov.
  • V prípade, že Vám boli produkty doručené v poškodenom stave, pošlite, prosím, e-mail Vášmu miestnemu Zákazníckemu centru s fotografiou poškodených položiek (všetky na jednej fotografii). Budete musieť uviesť aj svoje číslo objednávky a zoznam poškodených produktov. Kuriér Vás tiež požiada o to, aby ste všetky poškodené položky umiestnili v krabici, a aby ste ju dobre uzatvorili, a aby ste im ju poskytli spolu so žiadosťou o náhradu škody.

Svoju objednávku som vôbec neobdržal(a), ako mám postupovať?


  • Kuriér sa môže rozhodnúť pre bezpečnú alternatívu, že v prípade, že nie ste doma, tovar doručí Vášmu susedovi. Pred kontaktovaním Vášho miestneho Zákazníckeho centra alebo kuriérskej služby sa informujte, prosím, u svojho suseda.
  • Stav Vašej objednávky môžete sledovať kliknutím na históriu objednávok a sledovaním odkazu na sledovanie stavu objednávky.
  • V prípade, že údaje týkajúce sa sledovania stavu Vašej objednávky ukazujú, že Vaša objednávka bola doručená, avšak ste ju nedostali do rúk, alebo bola vrátená do nášho skladu, kontaktujte, prosím, Vaše miestne Zákaznícke centrum, aby Vám pomohli vybaviť náhradu tovaru.

Ako môžem svoju objednávku sledovať?

 

Ak ste potvrdenie o sledovaní objednávky od kuriéra neobdržali, informácie týkajúce sa sledovania Vašej objednávky nájdete v histórii objednávok v čase, keď ste prihlásený/á. Sledovacie číslo sa zobrazí v histórii objednávok a kliknutím na tento odkaz sa dostanete aj na webovú stránku kuriérskej služby a zobrazí sa Vám história sledovania stavu objednávok.


Aké sú zásady vrátenia produktu?

 

V prípade, že nie ste so svojou objednávkou úplne spokojný/á, v prípade nákupu priamo od spoločnosti Nu Skin nám môžete neotvorený tovar vrátiť do 90 dní. Kontaktujte, prosím, Vaše miestne Zákaznícke centrum, aby ste mohli získať číslo reklamácie (RMA), a aby ste sa oboznámili s pokynmi k vráteniu produktov.

 

Produkty môžete vrátiť na nasledovnú adresu:

GLS

Európa út 2

Alsónémedi

2351


Poskytujete štítok na označenie prepravy vo forme vrátenia produktu?

 

Nie. Prepravu vrátených produktov platíte Vy a odporúčame Vám využiť doručenie s možnosťou sledovania stavu zásielky. Refundácia sa na stratené vrátené produkty nevzťahuje.


Aké typy produktov môžem vrátiť?

 

Každý neotvorený produkt je možné vrátiť do 90 dní odo dňa uskutočnenia nákupu produktu. Produkty, ktoré sú súčasťou ADR (Prémiový donáškový program) objednávky alebo kolekcie, nie je možné vrátiť individuálne.


Ako treba postupovať pri vrátení produktov?

 

V záujme vrátenia ktorejkoľvek položky budete musieť kontaktovať Vaše miestne Zákaznícke centrum a získať číslo reklamácie (RMA). V záujme zaslania Vám pokynov k vráteniu produktov, a aby sme Vám poskytli číslo reklamácie (RMA), budeme potrebovať originálne číslo/čísla objednávky/objednávok a zoznam všetkých položiek, ktoré chcete vrátiť z jednotlivých objednávok s číslami objednávok. Túto informáciu nájdete aj online, v histórii objednávok.


Ako dlho trvá proces refundácie?

 

Po obdržaní notifikácie o doručení vrátených produktov do nášho skladu, začneme spracovať refundáciu, čo môže trvať 2-5 pracovných dní; závisí to od doby spracovania zo strany Vašej banky.


Produkty som si zakúpil(a) cez Distribútora, ako ich môžem vrátiť?

 

Distribútor musí postupovať v súlade s miestnymi zákonmi týkajúcimi sa zrušenia predaja, ako to je uvedené v doklade o maloobchodnom predaji. Ak zákon zaručuje ďalšie práva, tak Vám ako maloobchodnému zákazníkovi budú tie práva zaručené. Znamená to, že z akéhokoľvek dôvodu a na požiadanie Vám ako maloobchodnému zákazníkovi musia uhradiť celú sumu nákupu vrátane DPH a poplatku za doručenie bez akejkoľvek refundácie zo strany spoločnosti Nu Skin. Jedinou požiadavkou je, aby ste Vy ako zákazník požiadali o refundáciu v rámci časovej lehoty pre zrušenie objednávky, uvedenej v doklade o maloobchodnom predaji, a aby ste nepoužitú časť produktu vrátili. Distribútor musí uhradiť cenu za vrátené produkty do 14 dní od Vašej žiadosti.


 

Pomocné témy

 


 

Neviete nájsť, čo' hľadáte?

 

Pridajte sa k spoločnosti Nu Skin Staňte sa distribútorom