Dostawa, dostarczenie i zwroty produktów

 

Dostawa, dostarczenie i zwroty produktów

 


Kiedy otrzymam moje zamówienie?

 

  • Regularna dostawa zajmuje około 3-5 dni od czasu złożenia zamówienia do otrzymania paczki.
  • Ekspresowa dostawa zajmuje około 1-2 dni od czasu złożenia zamówienia do otrzymania paczki.
  • Współpracujące z nami firmy kurierskie nie dostarczają przesyłek w święta i weekendy. Te dni nie wliczają się w okres 3-5 dni roboczych.

Jaki jest koszt dostawy?

 

Poniżej znajduje się wyszczególnienie kosztów dostawy:

Ogólne

 

 

 

Kraj

PL

PL

PL

Typ

Punkt odbioru

Dostawa do domu

Dostawa do domu

Kurier

UPS

UPS

GLS

 

 

 

 

Opłata detaliczna za wysyłkę

EUR

EUR

PLN

Zamówienia ADR oraz złożone online

15,3 + VAT

45 + VAT

23 CVAT

Opłata za wysyłkę ekspresową

-

-

-

 

 

 

 

Darmowa wysyłka zamówienia o wartości powyżej 800 NET (z wyjątkiem wysyłki ekspresowej)

0

0

0

 

 

 

 

 

 

 

 

Czas dostawy podany w dniach -prosimy doliczyć dodatkowy dzień na przetworzenie zamówienia

 

 

 

Czas zwykłej dostawy (dni robocze)

2-3

2-3

3-5

Wysyłka ekspresowa

-

2

-

 

 

 

 

Śledzenie przesyłki &

 

 

 

Powiadomienie na dzień przed dostawą

-

-

Wiadomość tekstowa SMS

 

 

 

 

Informacje o dostawie

 

 

 

Dostawa w sobotę

Nie

Nie

Nie

Dostawa w niedzielę

Nie

Nie

Nie

 

 

 

 

Adresata nie ma w domu

 

 

 

Próby doręczenia

Nie dotyczy

1

2

Zostaw u sąsiadów

 

Tak

Tak

Zostaw w bezpiecznej lokalizacji

 

Tak

Nie

Zostaw w punkcie odbioru

Tak

Tak

Tak

Zostaw w punkcie odbioru

10 dni roboczych

10 dni roboczych

10 dni roboczych

Zostaw w skrzynce

 

Tak (jeśli paczka się zmieści)

Nie


Nie otrzymałem jednego z zamówionych produktów, co mogę zrobić?

 

Jeśli w paczce brakuje zamówionego produktu:

 

  • Prosimy sprawdzić całe pudełko i jego zawartość oraz porównać ją z dokumentem dostawy. Jeżeli nadal brakuje produktu, prosimy skontaktować się z lokalnym Działem Obsługi Klienta, podając numer zamówienia oraz listę brakujących produktów.
  • Jeżeli przesyłka przyszła uszkodzona w ten sposób, że produkt mógł wypaść, prosimy skontaktować się z lokalnym Działem Obsługi Klienta, wysyłając zdjęcie uszkodzonego pudełka. Konieczne jest także podanie numeru zamówienia i listę uszkodzonych produktów. Prosimy zachować pudełko, tak aby kurier mógł je odebrać w przypadku roszczeń dotyczących zniszczenia.

Otrzymałem niewłaściwy produkt(y), co mogę zrobić?

 

Jeśli otrzymali Państwo niewłaściwy produkt, zachęcamy do skontaktowania się z lokalnym Działem Obsługi Klienta i poinformowania jego reprezentanta o szczegółach zamówienia.


Moje zamówienie przyszło naruszone lub zniszczone, co mogę zrobić?


  • Jeśli Państwa produkty przyszły uszkodzone, prosimy wysłać e-mail do lokalnego Działu Obsługi Klienta i załączyć wspólne zdjęcie uszkodzonych przedmiotów. Konieczne jest także podanie numeru zamówienia i listę uszkodzonych produktów.
  • Jeśli Państwa produkty przyszły uszkodzone, prosimy wysłać e-mail do lokalnego Działu Obsługi Klienta i załączyć wspólne zdjęcie uszkodzonych przedmiotów. Konieczne jest także podanie numeru zamówienia i listę uszkodzonych produktów. Należy umieścić je wszystkie z powrotem w pudełku i zakleić je, tak aby kurier mógł odebrać gotową paczkę i uznać wniosek o zniszczonej przesyłce.

Nie otrzymałem mojego zamówienia, jak mogę to sprawdzić?


  • Kurier może zdecydować o tym, że pozostawienie paczki u Państwa sąsiadów pod Państwa nieobecność jest bezpieczną alternatywą. Prosimy skontaktować się z sąsiadami zanim zwrócą się Państwo do lokalnego Działu Sprzedaży lub firmy kurierskiej.
  • Można sprawdzić status swojego zamówienia sprawdzając Historię Zamówień, a następnie klikając w link do śledzenia.
  • Jeśli status śledzenia pokazuje, że przesyłka została dostarczona, a Państwo jej nie otrzymali lub jeśli widnieje informacja, że została ona zwrócona do magazynu, prosimy skontaktować się z lokalnym Działem Obsługi.

Jak mogę śledzić przebieg mojego zamówienia?

 

Jeśli nie otrzymali Państwo od kuriera e-maila z informacją dotyczącą śledzenia przesyłki, można znaleźć tę opcję w Historii Zamówień, po zalogowaniu. Numer do śledzenia zamówienia, który powinien znajdować się w historii, jest jednocześnie linkiem przekierowującym do opcji śledzenia na stronie kuriera.


Czym jest polityka zwrotów?

 

Jeśli nie są Państwo zadowoleni z zamówienia, istnieje możliwość zwrotu nieotwartych produktów bezpośrednio do Nu Skin, w ciągu 90 dni od nabycia, jeśli zostały one zamówione od Firmy. Prosimy skontaktować się z lokalnym Działem Obsługi Klienta aby otrzymać numer RMA (Return Marchandise Authorisation) oraz pełną instrukcję zwrotu produktów.

 

Adres do zwrotu:

GLS

Európa út 2

Alsónémedi

2351


Czy zapewniacie etykietę zwrotną?

 

Nie. Zwracane produkty muszą być wysłane na Państwa koszt. Wymagamy skorzystania z usługi, która umożliwia śledzenie paczki. Produkty, które zagubią się w czasie odsyłania, nie zostaną zrefundowane.


Jakie produkty mogę zwrócić?

 

Produkty, które nie zostały otwarte można zwrócić w ciągu 90 dni od daty zakupu. 


W jaki sposób mogę zwrócić produkty?

 

Aby zwrócić niechciane produkty, konieczne jest otrzymanie numeru RMA od lokalnego Działu Obsługi Klientów. Będziemy mogli wysłać Państwu pełną instrukcję dotyczącą zwrotu oraz wygenerować numer RMA (Return Merchandise Authorisation) w momencie otrzymania od Państwa oryginalnego numeru/numerów zamówienia oraz listę wszystkich produktów przeznaczonych do zwrotu, według numeru zamówienia. Informację tę można znaleźć w Historii zamówień na stronie internetowej.


Ile zajmuje proces refundacji?

 

Gdy tylko otrzymamy powiadomienie z magazynu, że otrzymano zwrócony produkt, rozpoczniemy proces refundacji, który może potrwać 2-5 dni, w zależności od sesji w danym banku.


Nabyłem produkty za pośrednictwem Brand Affiliate, czy mogę je zwrócić tą samą drogą?

 

Brand Affiliate muszą postępować zgodnie z przepisami lokalnego prawa, tak jak zostało to zaznaczone na rachunku za sprzedaż detaliczną. Jeśli prawo zapewnia klientowi dodatkowe przywileje, można się o nie ubiegać. Oznacza to, że Dystrybutorzy muszą zwrócić klientowi detalicznemu pełną kwotę zakupu wraz z kosztem dostawy i VATem - jeśli dotyczy, bez żadnego zadośćuczynienia ze strony firmy. Wymagane jest jedynie, by klient zażądał zwrotu w wyznaczonym do rezygnacji z zakupu czasie, określonym na rachunku, oraz zwrócił produkty w nienaruszonym stanie. Brand Affiliate muszą dokonać zwrotu w ciągu 14 dni od wpłynięcia wniosku klienta.


 

Tematy Pomocy

 


 

Nie' możesz znaleźć tego, czego szukasz?

 

Skontaktuj się z nami
Dołącz do Nu Skin Zostań Dystrybutorem