Jste tam ještě?

POKRAČOVAT

 

Poštovné, doručení a vrácení produktů

 


Kolik stojí doručení? Kdy obdržím svou objednávku?

 

Náklady na přepravu jsou uvedeny níže:

Typ Pick-up Point Doručení domů Doručení domů
Dopravce UPS GLS UPS
 
Poplatek za poštovné  maloobchodní zákazníky
Standardní doručení 119.00 Kč 119.00 Kč -
Expresní doprava - - 1180.00 Kč
Doprava zdarma pro objednávky nad 7300* Kč (výjimkou expresní dopravy a vitamealu) Zdarma Zdarma -
 
Poplatek za poštovné Brand Affiliate, členy
Standardní doručení 119.00 Kč 119.00 Kč -
Expresní doprava - - 1180.00 Kč
Doprava zdarma pro objednávky nad 7300* Kč (výjimkou expresní dopravy a vitamealu) Zdarma Zdarma -
 
Odhadovaná doba dodání  (pracovní dny)
Standardní doručení 3-5 3-6 -
Expresní doprava - - 1-2
 
Sledování zásilek
Oznámení před doručením je k dispozici jeden den před doručením Ne SMS Ne
 
Informace o doručení
Doručení v sobotu Ne Ne Ne
Doručení v neděli Ne Ne Ne
 
Není doma
Pokusy o doručení Ne 2 1
Nechat u sousedů Ne Ano Ano
Nechat na bezpečném místě Ne Ne Ano
Nechat na výdejním místě Ano Ne Ano
Uskladnit na výdejním místě 10 pracovních dnů Ne 10 pracovních dnů
Nechat v poštovní schránce Ne Ne Ano (pokud se balík vejde)

*Vitameal nepřispívá k limitu dopravy zdarma.


Chybí mi jeden produkt z objednávky, jak mám postupovat?

 

Kroky v případě chybějícího produktu z objednávky:

 

  • Zkontrolujte si prosím celý obsah krabice a porovnejte jej s obdrženým seznamem doručených položek. V případě, že Vám produkt i nadále chybí, kontaktujte své místní Zákaznické centrum s číslem objednávky a seznamem chybějících produktů.
  • Pokud je doručená krabice natolik poškozena, aby z ní produkt mohl vypadnout, pošlete prosím e-mail Vašemu místnímu Zákaznickému centru s fotografií poškozené krabice. Budete muset také uvést své číslo objednávky a seznam chybějících produktů. Zachovejte si prosím krabici, ve které Vám bylo zboží doručeno, aby ji kurýr mohl od Vás převzít spolu se žádostí o náhradu škody.

Neobdržel(a) jsem produkt(y), který/é jsem měl(a) v objednávce, jak mám postupovat?

 

Pokud jste obdrželi nesprávný produkt, doporučujeme Vám kontaktovat Vaše místní Zákaznické centrum a informovat reprezentanta oddělení o podrobnostech Vaší objednávky, na základě čehož Vám poskytne pomoc v této věci.


Svou objednávku jsem vůbec neobdržel(a), jak mám postupovat?

 

  • Kurýr se může rozhodnout pro bezpečnou alternativu, že v případě, že nejste doma, zboží doručí Vašemu sousedovi. Před kontaktováním Vašeho místního Zákaznického centra nebo kurýrní služby se informujte prosím u svého souseda.
  • Stav Vaší objednávky můžete sledovat kliknutím na historii objednávek a sledováním odkazu na sledování stavu objednávky.
  • V případě, že údaje týkající se sledování stavu Vaší objednávky ukazují, že Vaše objednávka byla doručena, avšak jste ji nedostali do rukou, nebo byla vrácena do našeho skladu, kontaktujte prosím Vaše místní Zákaznické centrum, aby Vám pomohli vyřídit náhradu zboží.

Jak mohu sledovat svou objednávku?

 

Chcete-li sledovat svou objednávku, klepněte sem. Stačí zadat číslo Vaší objednávky a Vaše PSČ a veškeré informace budete mít na dosah.


Jaké jsou zásady vrácení nebo výměny produktu?

 

Pokud nejste zcela spokojeni s vaší objednávkou, jakékoli neotevřené produkty můžete vrátit přímo společnosti v rámci stanovených termínů dle dokumentu Pravidla na vrácení peněz a výměnu zboží a dále dle dokumentu Politika a Postupy. Chcete-li získat číslo oprávnění k vrácení zboží (RMA) a úplné pokyny k vrácení, jak vrátit produkty v souladu s našimi pravidly vrácení, vrácení peněz a výměny, obraťte se na místní zákaznický servis. Pravidla na vrácení peněz a výměnu zbož a Politika a Postupy

 

Produkty můžete vrátit na následující adresu:

Nu Skin C/O GLS Hungary

GLS Európa u.2.

2351 Alsónémedi

Hungary


Jak postupovat při vrácení produktů?

 

V zájmu vrácení kterékoli položky budete muset kontaktovat Vaše místní Zákaznické centrum a získat číslo reklamace (RMA). V zájmu zaslání Vám pokynů k vrácení produktů a abychom Vám poskytli číslo reklamace (RMA), budeme potřebovat originální číslo/čísla objednávky/objednávek a seznam všech položek, které chcete vrátit z jednotlivých objednávek s čísly objednávek. Tuto informaci naleznete také online, v historii objednávek.


Jak dlouho trvá proces refundace?

 

Po obdržení notifikace o doručení vrácených produktů do našeho skladu, začneme zpracovat refundaci, což může trvat až 14 pracovních dnů; závisí to na době zpracování platby ze strany Vaší banky.


Produkty jsem si zakoupil(a) přes Brand Affiliate, jak je můžu vrátit?

 

Brand Affiliate musí postupovat v souladu s místními zákony týkajícími se zrušení prodeje, jak je uvedeno v dokladu o maloobchodním prodeji. Pokud zákon zaručuje další práva, tak Vám jako maloobchodnímu zákazníkovi budou ta práva zaručena. Znamená to, že z jakéhokoli důvodu a na požádání Vám jako maloobchodnímu zákazníkovi musí uhradit celou částku nákupu včetně DPH a poplatku za doručení bez jakékoli refundace ze strany společnosti Nu Skin. Jediným požadavkem je, abyste Vy jako zákazník požádali o refundaci v rámci časové lhůty pro zrušení objednávky, uvedené v dokladu o maloobchodním prodeji, a abyste nepoužitou část produktu vrátili. Brand Affiliate musí uhradit cenu za vrácené produkty do 14 dnů od Vaší žádosti.


 

Témata nápovědy

 


 

Ne'můžete najít, co hledáte?

 

Kontaktujte nás