ADR – Věrnostní program

Nový zákazník? Zaregistrujte se ještě dnes!
Nový zákazník? Zaregistrujte se ještě dnes!

 

ADR - PROGRAM PRÉMIOVÉ AUTOMATICKÉ OBJEDNÁVKY

 

 

Zrušení ADR objednávky

 

 

Přepsání ADR objednávky

 

 

Pozastavení ADR objednávky

 

 

ADR produktové body

 

 

ADR obecně

 


Jak mohu svou ADR objednávku zrušit?

 

Svou ADR objednávku můžete zrušit online kliknutím na tlačítko Smazat ADR na stránce pro Správu ADR.


Musím za zrušení ADR objednávky platit storno poplatek?

 

Ne, za zrušení poplatek neplatíte.


Mohu svou ADR objednávku znovu aktivovat poté, když už byla jednou zrušena?

 

Ano, svou ADR objednávku můžete znovu aktivovat, jakmile byla jednou zrušena. Produktové body vám ale nebudou zachovány. Nicméně pokud společnost do 30 dnů po zrušení ADR objednávky požádáte o obnovení zrušených produktových bodů, budou vám tyto body obnoveny. Pokud ne, pak budou produktové body, které jste dříve získali, smazány a vy začnete znovu získávat produktové body ve výši 20 % za měsíční ADR objednávky a ve výši 10 % za ADR objednávky jednou za dva měsíce.


Jak mohu znovu aktivovat zrušenou ADR objednávku?

 

Vaši zrušenou ADR objednávku můžete znovu aktivovat kontaktováním svého místního Zákaznického servisu. V případě, že zavoláte do 30 dnů od zrušení vaší ADR objednávky, bude váš předcházející zůstatek produktových bodů přičten zpět ke znovu aktivovanému ADR účtu.


Co je to přepsání?

 

Přepsaná objednávka je nová ADR objednávka, která nahradí vaši stávající ADR objednávku pro aktuální měsíc. Například, pokud máte zadanou ADR objednávku na 20. den každého měsíce, můžete jít na webovou stránku a na 12. den v měsíci zadat přepsanou objednávku s jiným(i) produktem(y) s minimálně 50 SV po slevě (pokud chcete plně využít výhod ADR), s jiným typem platby a jinou doručovací adresou a nahradit tím vaši objednávku, která měla být odeslána 20. dne v měsíci. Získáte stejnou produktovou slevu a produktové body jako obvykle a vaše stávající ADR objednávka bude jednoduše pozastavena až do příštího měsíce.


Musí mít přepsaná objednávka hodnotu alespoň 50 SV po slevě?

 

Ano, přepsaná objednávka musí mít hodnotu minimálně 50 SV po slevě, pokud chcete získat plné výhody ADR objednávky.Kolikrát ročně mohu objednávku přepsat?

 

Svou ADR můžete přepsat jednou měsíčně.


Změní přepsání mou objednávku trvale?

 

Ne, přepsání vaši objednávku trvale nezmění.


Pokud svou objednávku přepíšu, změní to trvale mé datum odeslání?

 

Ne, pokud přepíšete svou ADR objednávku, vaše původní ADR objednávka se příští měsíc automaticky obnoví v den původního data odeslání.


Co je to pozastavení ADR objednávky?

 

Pozastavení znamená, že vaše ADR objednávka není v určitém měsíci odeslána.


Jak mohu svou ADR objednávku pozastavit?

 

Pro pozastavení své ADR objednávky musíte kontaktovat svůj místní Zákaznický servis. Přestože můžete snadno změnit datum odeslání online, nemůžete online pozastavit svou ADR objednávku.


Kolikrát ročně mohu svou ADR objednávku pozastavit?

 

Vaši ADR objednávku můžete pozastavit až na 3 měsíce/zásilky ročně.


Co se stane v případě, že svou ADR objednávku musím pozastavit víckrát než 3krát ročně?

 

Přijdete o své členství v ADR programu a ztratíte výhody spojené s touto ADR objednávkou.


Jak dlouho pozastavení ADR objednávky trvá?

 

Pozastavením vynecháte 1 zásilku. Poté se ADR objednávka automaticky obnoví.Mohu své produktové body uplatnit v jiných zemích?

 

Ne, produktové body můžete uplatnit pouze v zemi, ve které byly získány. Například: pokud máte německou ADR, můžete produktové body uplatnit pouze v Německu.


Pokud produkt vrátím, budou produktové body, které jsem za něj získal/a odečteny?

 

Ano, množství produktových bodů, které produkt získal, bude odečteno z celkového počtu vašich bodů.


Ztratím své produktové body, když si zruším svou ADR objednávku?

 

Ano, produktové body budou smazány na konci měsíce, ve kterém byla vaše ADR objednávka zrušena.


Existují nějaké produkty, které produktové body nevytváří?

 

Ano, některé produkty produktové body nevytváří. Jedná se například o prodejní pomůcky/propagační materiály, Úvodní produktové balíčky, doplňky Nu Colour®, obchodní balíčky, zlevněné produkty a balíčky a většina promo balíčků (s výjimkou ADR balíčků).


Existují nějaká omezení týkající se toho, co si mohu zakoupit za produktové body?

 

Ano, zakoupit můžete pouze produkty Nu Skin a Pharmanex. To nezahrnuje produktové sady, zlevněné produkty a promo balíčky, obchodní balíčky, ADR promo balíčky, balení VitaMeal Nourish the Children a další produkty, za které se body nedají získat.


Získám SV z produktů, které si vyměním za produktové body?

 

Ne, za takto získané produkty není poskytováno žádné SV.


Kdy získám své produktové body?

 

Produktové body za nákupy v daném měsíci získáte vždy první pracovní den příštího měsíce.


Mohu své produktové body uplatnit ihned po zadání ADR objednávky?

 

Ne, produktové body za nákupy v daném měsíci získáte vždy první pracovní den příštího měsíce. Můžete je uplatnit až poté, co se objeví na vašem účtu.


Jak mohu produktové body uplatnit?

 

Produktové body mohou být uplatněny online prostřednictvím správy ADR, nebo v případě potřeby poštou prostřednictvím vašeho místního Zákaznického servisu. Produktové body mohou být uplatněny pouze tehdy, pokud mohou být uplatněny za cenu produktu v celkové výši.


Jak mohu zjistit, kolik produktových bodů mám k dispozici?

 

Můžete se podívat online nebo prostřednictvím Zákaznického servisu. Budete mít také možnost zjistit, kolik produktových bodů máte k dispozici, kolik jste jich získali, uplatnili a platnost, kterých produktových bodů již brzy vyprší.


Platím při použití produktových bodů daně a poštovné?

 

Ne, v Evropě a v Rusku nemusíte za produkty zdarma platit daně. Navíc, poštovné nemusíte platit, pokud jsou vaše produkty zdarma přidány ke stávající ADR objednávce nebo k jiné objednávce. Pokud objednávka obsahuje pouze produkty zdarma, poštovné se na ni vztahovat bude.


Mohu vrátit produkt, který jsem zakoupil/a za produktové body?

 

Ne, produkty získané za produktové body jsou neproplatitelné.


Mohu produktové body uplatit online?

 

Ano, produktové body můžete uplatnit jako jednorázovou objednávku, nebo v rámci své ADR objednávky. Pro použití produktových bodů pro libovolnou objednávku nejsou stanoveny minimální požadavky na SV.


Ovlivní přepsání mé produktové body?

 

Ne, přepsané objednávky vaše produktové body neovlivní. Za svou přepsanou objednávku získáte produktové body stejně, jako byste je získaly za vaši normální ADR objednávku.


Musí být produkt zcela „zaplacen” produktovými body, nebo mohu produkt částečně „zaplatit” produktovými body a částečně jinou platební metodou?

 

Ne, za produkt musíte plně „zaplatit” produktovými body.


Jaké jsou hlavní výhody ADR programu?

 

Kromě toho, že budete moci spravovat svou ADR objednávku přes internet kdykoli budete chtít, můžete na základě svých objednávek (jednou za měsíc nebo jednou za dva měsíce) získat produktové body, které mohou být vyměněny za produkty zdarma.


Jaké jsou výhody ADR?

 

Odměny zahrnují, automatickou měsíční dodávku v den, který si sami vyberete (mezi 2. a 24. dnem v měsíci; s výjimkou 15. dne) a produktové body zdarma z každé objednávky na nákup produktů v budoucnu. Produktové body získáte pouze za ADR objednávky obsahující produkty, které nejsou osvobozeny od daně.

 


Jak se mohu do ADR programu zapsat?

 

Zaregistrovat se můžete online kliknutím zde.


Existují nějaké požadavky na vytvoření ADR účtu?

 

Ne, na vytvoření ADR účtu neexistují žádné požadavky. Nicméně abyste získali produktové body, musí mít vaše ADR objednávka po slevě minimální hodnotu 50 SV. V případě, že této minimální hodnoty nedosáhnete, stane se z ADR objednávky jednoduše běžná, měsíčně se opakující objednávka, na kterou se nevztahují výhody ADR.


Může mi být ADR objednávka zaslána víckrát než jednou měsíčně?

 

Ne, každá ADR objednávka může být dodána pouze jednou za měsíc. Nicméně na stejném ID čísle můžete mít víc než jednu ADR objednávku současně.


Existují nějaká omezení týkající se toho, jaké produkty si mohu v rámci ADR objednávky objednat?

 

Do své ADR objednávky můžete vložit kolekce produktů a balení VitaMeal Nourish the Children, ale nezískáte za ně žádnou další slevu. Nicméně abyste za svou ADR objednávku mohli získat produktové body, můžete do ní vložit jakékoli jednotlivé produkty značky Nu Skin a Pharmanex, které mají hodnotu SV v plné výši.


Jak mohu měnit (spravovat) svou ADR objednávku?

 

Změny ve své ADR objednávce můžete provést online. Správu ADR najdete v rozbalovací nabídce pod vaším jménem v pravém horním rohu vaší obrazovky.


Kdy nejpozději mohu provést změny mé ADR objednávky?

 

Abyste měli jistotu, že se změny zrealizují, doporučujeme vám provést změny u objednávky nejpozději pět dny před datem zpracování (pokud je na vašem trhu k dispozici možnost platby inkasem z účtu a vy ji zvolíte jako způsob platby, kontaktujte prosím svůj místní zákaznický servis, abyste obdrželi správné informace o změně své ADR objednávky).


Dostanu upozornění v okamžiku, kdy je moje objednávka odeslána?

 

Ano, 5 dní před odesláním zásilky budete vyrozuměni e-mailem. Při vytvoření objednávky vám bude zaslán také potvrzovací e-mail a pokaždé když je vaše ADR objednávka odeslána, obdržíte také e-mail, který vám umožní vaši zásilku sledovat. Tento e-mail obsahuje informaci, díky které můžete vaši objednávku sledovat až do okamžiku, kdy je vám doručena.


Jak mohu za svou ADR objednávku zaplatit?

 

Za svou ADR objednávku můžete zaplatit kreditní kartou nebo jakýmkoli jiným způsobem, který si vyberete, a který je k dispozici pro váš trh.


Co všechno lze spravovat online?

 

Můžete měnit produkty, četnost zásilek, metodu platby (bankovní převod nebo kreditní karta), adresy, můžete přepsat a vyměnit produktové body (více informací najdete v sekci o přepsání). Jedinou věcí, kterou nemůžete spravovat online, je pozastavení ADR objednávky.


Jaké jsou výhody vytvoření/úpravy ADR objednávky online?

 

Výhody vytvoření/úpravy ADR objednávky online jsou tyto: sleva na poštovném* a to, že změny jsou provedeny okamžitě bez jakékoli časové prodlevy.

 

*Na některé trhy/specifické regiony nebo ostrovy se tento slevový plán nevztahuje (např. Island, Kanárské ostrovy, francouzské zámořské správní oblasti).


Co mám dělat, když si začnu pořizovat příliš mnoho produktů?

 

V případě, že se vám produkty začínají hromadit, upravte svoji objednávku tak, aby odpovídala vašim potřebám. Můžete změnit své produkty nebo datum dodání.


Co se stane v případě, že produkt není skladem?

 

Pokud produkt není skladem, pak bude z vaší ADR objednávky odstraněn a automaticky vrácen zpět, jakmile bude zpátky na skladě.


Co se stane, když mi bude při placení objednávka ADR zamítnuta kreditní karta?

 

Nemějte obavy, pokud bude vaše kreditní karta zamítnuta, zkusíme platbu opakovat. Po 3. neúspěšném pokusu se objednávka zruší, ale vaše ADR zůstane aktivní.


 

Témata nápovědy

 


 

Ne'můžete najít, co hledáte?

 

Kontaktujte nás