Юридична інформація

Юридична інформація

 

 

 

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

 

A. Короткий огляд

 

NU SKIN і її афілійовані структури є групою міжнародних компаній, що просувають косметичну продукції і біологічно активні комплекси через сайт www.nuskin.com (далі "Сайт") і мережу Незалежних дистриб'юторів. Залежно від Вашого статусу і завдань Компанії, Ваші особисті дані оброблятимуться різними представництвами NU SKIN. Політика конфіденційності встановлює порядок, методи збору і обробки, а також використання Ваших особистих даних, не порушуючи Ваше право на недоторканість особистої інформації ("Політика конфіденційності").

 

У справжній Політиці конфіденційності використовуються наступні визначення:

 

(1) "NU SKIN International" - це компанія NU SKIN International Inc., офіс якої зареєстрований на території США за адресою 75 West Center Street, Provo, UT 84601; і

(2) "Місцевий офіс NU SKIN" - це місцева афілійована структура NU SKIN, здійснююча діяльність на території країни, в якій Ви здійснюєте купівлю продуктів або послуг Компанії, ведете ділову діяльність або подаєте заяву про прийом на роботу. Щоб дізнатися про адресу і назву Місцевого офісу NU SKIN, ознайомтеся зі списком, що знаходиться в додатку.

 

B. Обробка особистих даних і мети їх використання

Особистими даними вважається інформація, що дозволяє встановити особу людини. Такою інформацією вважається ім'я, адреса, адреса електронної пошти, телефонний номер, дані кредитної карти і так далі. Зверніть увагу, що надання особистих даних здійснюється виключно в добровільному порядку. Надавайте свої особисті дані, тільки якщо Ви згодні з Політикою конфіденційності NU SKIN. Вашого статусу, Ваша інформація обробляється одним з нижче вказаних способів.

 

1. Клієнт

При створенні номера Клієнта на Сайті або при купівлі продуктів або послуг NU SKIN, Місцевий офіс NU SKIN обробляє Ваші особисті дані в якості оператора персональних даних, що здійснює (1) роботу з клієнтами і (2) аналіз ринку.

Місцевий офіс NU SKIN може передати Ваші особисті дані іншим представництвам компанії NU SKIN. Деякі з них можуть знаходитися за межами Європейського союзу.

 

2. Дистриб'ютори

Якщо Ви є Дистриб'ютором, то NU SKIN International обробляє Ваші особисті дані в якості оператора персональних даних, що здійснює (1) управління і адміністрування Вашого Дистриб'юторського номера і вище/нижчерозташованих структур, а також (2) аналіз ринку. Як вказано вище, компанія NU SKIN International знаходиться на території США. Вона може передавати Ваші особисті дані Вашим вищерозташованим партнерам або іншим представництвам компанії NU SKIN. Деякі з вищеперелічених Дистриб'юторів/представництв можуть знаходитися за межами Європейського союзу.

Якщо Ви є Дистриб'ютором, то Місцевий офіс NU SKIN також обробляє Ваші особисті дані в якості оператора персональних даних, що здійснює управління і адміністрування Вашого Дистриб'юторського номера і вище/нижчерозташованих структур. Місцевий офіс NU SKIN може передавати Ваші особисті дані Вашим вищерозташованим партнерам, а також іншим представництвам NU SKIN. Деякі з вищеперелічених Дистриб'юторів/представництв можуть знаходитися за межами Європейського союзу.

 

3. Ви працюєте або влаштовуєтеся на роботу в NU SKIN

Якщо Ви влаштовуєтеся на роботу в одно з представництв NU SKIN, то Місцевий офіс NU SKIN займатиметься обробкою Ваших даних в якості оператора персональних даних, що здійснює управління і адміністрування людськими ресурсами.

Місцевий офіс NU SKIN може передавати Ваші особисті дані іншим представництвам NU SKIN. Деякі з цих представництв можуть знаходитися за межами Європейського союзу.

 

C. Передача персональних даних

За винятком випадків, описаних в цьому документі, Ваші особисті дані можуть бути передані третім особам тільки після Вашого дозволу, відповідно до певного пункту угоди або на вимогу закону. Незалежно від вищезгаданого, Ваші особисті дані можуть бути передані третім особам, у випадку якщо всі або частина активів будуть продані третій стороні, якщо афілійована структура здійснить злиття або буде поглинена третьою стороною.

 

Д. Діти

NU SKIN не продає товари або послуги дітям. Ми продаємо продукцію, призначену для дітей тільки повнолітнім особам. Якщо Вам менше 18 років, Ви можете використати Сайт тільки під наглядом батьків або опікуна. Компанія не займається наступною діяльністю:

(1) Не просить і не займається умисним збором особистих даних осіб молодше 13 років (Далі "Діти");

(2) Не займається умисним використанням або поширенням особистих даних осіб молодше 13 років за допомогою третіх сторін;

(3) Не надає дітям можливість публікувати або поширювати іншими способами свої особисті дані;

(4) Не заманює Дітей пропозиціями спеціальних ігор, призів або іншої активності з метою отримання їх особистих даних.

Ми настійно рекомендуємо Вам брати участь в діях Вашої дитини в Інтернеті і ознайомитися разом з ним з правилами безпеки до того, як він або вона активно використовуватиме Інтернет.

 

E. Система забезпечення безпеки

NU SKIN працює з безпечними системами даних, захищеними стандартними промисловими системами обмеження доступу та системами захисту з паролями. NU SKIN також використовує програмне забезпечення Протоколу Захисту Інформації ("SSL") для захисту Вашої і під час передачі данихдачі даних. Тільки авторизовані користувачі NU SKIN, які повинні мати доступ до згаданої інформації для того, щоб забезпечитися продукцією NU SKIN, сервісом та надати сервіс Вам, можуть отримати доступ до персональної інформації. Важливо, щоб Ви захищали своє ім'я користувача і пароль і не повідомляли його іншим людям.

 

F. Передача особистих даних

Відповідно до вищезгаданого, Ви ознайомилися і виразили згоду з можливістю передачі Ваших даних представництвам компанії, що знаходяться за межами Вашої країни, а також з фактом, що Ваші дані можуть зберігатися на серверах іншої країни. Надаючи нам свої особисті дані, Ви підтверджуєте, що прочитали умови справжньої Політики конфіденційності і погоджуєтеся з тим, що усі її пункти Вам зрозумілі. Якщо Ви не приймаєте умови Політики конфіденційності NU SKIN, будь ласка, не використовуйте цей Сайт.

 

G. Ваші права

Ви маєте право на доступ і зміну своїх особистих даних. Якщо Ваші дані обробляються в цілях здійснення маркетингової діяльності, Ви маєте право (безоплатно) заявити відповідний протест. Якщо Ви хочете скористатися одним з цих прав, Вам необхідно надіслати лист на адресу - privacy@nuskin.com.

 

H. Інтернет сайти, на які ведуть посилання

Сайт містить гіперпосилання, що є виділеними словами або зображеннями в гіпертекстовому форматі, які після натиснення, переносять Вас на іншу ділянку документу, на інший документ або сайт, що не контролюється компанією NU SKIN. Сайти, на які ведуть гіперпосилання, можуть ґрунтуватися на положеннях конфіденційності відмінних від наявних в цьому документі. NU SKIN не несе відповідальності за збір, використання або розголошування інформації, зібраної за допомогою сторонніх сайтів або посилань, а також беззастережно відмовляється від будь-якої відповідальності, пов'язаної з таким збором, використанням або розголошуванням інформації.

 

I. Зміна Політики конфіденційності

Якщо компанія NU SKIN вирішить змінити Політику конфіденційності, ці зміни будуть розміщені тут; таким чином, Ви завжди зможете дізнатися, яку інформацію ми збираємо і як ми можемо її використати, розголошувати або передавати. Будь-які зміни Політики конфіденційності вважатимуться такими, що набули чинності відразу після їх публікації на цьому Сайті. Востаннє Політика конфіденційності оновлювалася в травні 2016 року.

 

J. Наші контакти

Якщо у Вас з'являться які-небудь питання відносно Політики конфіденційності, Ви можете направити їх за адресою privacy@nuskin.com.

 

 

Annex: Nu Skin Local entities

 Country

Local entity

Registered office

Germany, Austria

Nu Skin Germany GmbH

Taunusstraße 57
55118 Mainz
Deutschland

Belgium, Luxembourg, Switzerland, Portugal

Nu Skin Belgium NV

Da Vincilaan 9, The Corporate Village, Building Elsinore, 1930 Zaventem, Belgium

The Czech Republic

Nu Skin Czech Republic s.r.o.

V Celnici 1031/4, Nové Město, 110 00, Praha 1, Czech Republic

Hungary

Nu Skin Eastern Europe

Kft. Alkotás utca 48-50, 1123 Budapest

Poland

Nu Skin Enterprises Poland Sp. z o.o

ul.AL.Jerozolimskie, nr. 56C, Warszawa, 00-803

Romania

Nu Skin Enterprises SRL

Bucuresti, Str. Grigore Cobalcescu nr. 46, mansard, Camera 13, sector 1, Romania

France

Nu Skin France S.a.r.L.

155 Rue Du Faubourg Saint Denis, 75010 Paris

Iceland

Nu Skin ĺslandi Ehf.

Stórhöföa 21, 110 Reykjavik

Italy, Spain

Nu Skin Italy SRL

Piazza F. Meda 5, 20121 Milan

The Netherlands

Nu Skin Netherlands BV

Amundsenweg 2, 5928 LT Venlo

Norway

Nu Skin Norway A/S

Dronning Mauds gate 11, 0250 Oslo

Denmark, Finland, United Kingdom, Sweden, Ireland

Nu Skin Scandinavia A/S

Havneholmen 25, 1561 Kopenhagen

Slovakia

Nu Skin Slovakia s.r.o.

Pribinova 6, 811 09 Bratislava 1, Stari Mesto

Russia

Nu Skin Entreprises, RS LLC

Donskaya street 29/9, build 1, Moscow, 119049

Israel

Nu Skin Israel Inc.

1209 Orange Street, 19801 Wilmington, Delaware, US

South Africa

Nu Skin South Africa (Pty) Ltd

9 Kinross Street, Germiston South, 1411

Turkey

Nu Skin Turkey Cilt Bakim ve Besleyici urunler Tic. Ltd. St.

Maslak Mah. Bilim Sok., Sun Plaza Kat 13-15 Oda 39, Maslak, Istanbul

Ukraine

Nu Skin Ukraine LLC

Regus Horizon Park 4, M.Crinchenka Str., Kiev 03038


Угода користувача вебсайту NU SKIN

Угода користувача веб-сайту NU SKIN


1. Прийняття умов

NU SKIN, підрозділ NU SKIN Інтернешнл, (далі "NU SKIN" або "ми", "нам", "наш") забезпечує доступ до вебсайту NU SKIN за адресою www.nuskin.com (далі "Сайт") на підставі Вашого прийняття цієї Угоди користувача веб-сайту NU SKIN (далі "Угода"). NU SKIN може час від часу оновляти цю Угоду без попереднього повідомлення. Ми рекомендуємо Вам періодично переглядати цю Угоду на предмет оновлень або змін.

Шляхом отримання доступу, навігація кадрування, використання і/або установки посилань на сайт Ви стаєте Користувачем (визначеним в Розділі 2) і приймаєте умови цієї Угоди. Ця Угода була востаннє оновлена 24 січня 2004 року. При використанні специфічних елементів Сайту, на Вас також можуть поширюватися опубліковані нормативи, правила, умови сервісу, прийняті методики користування, політики приватності або інші договірні положення, як зазначено у цій Угоді. У разі суперечності між будь-якою угодою, правилом, політикою чи умовами сервісу та цією Угодою, положення цієї Угоди мають пріоритетне значення. Якщо у вас є будь-які питання щодо цієї Угоди Користувача, будь ласка, зв'яжіться з NU SKIN за електронною адресою lrbianuc@nuskin.com перш ніж користуватися Сайтом.

2. Типи Користувачів

Будь-яка людина, яка потрапила до сайту, переглядає чи будь-яким іншим чином використовує Сайт, вручну, за допомогою автоматичного приладу або програми, вважається "Користувачем" згідно цієї Угоди.  

3. Приватність

Ви даєте згоду, що Ви прочитали та зрозуміли умови Політики конфіденційності NU SKIN, до яких можна отримати доступ на http://www.nuskin.com/nuskin/en_US/corporate/legal.html та на яку є посилання в цієї Угоді.

4. Використання Сайту

Ви розумієте, що NU SKIN не може гарантувати і не несе відповідальність, що файли, які доступні для скачування з Сайту, не містять вірусів, черв'яків, троянів, тимчасових бомб, програм-імітаторів або інших шкідливих компонентів, не завдадуть шкоди системі, потайно не перехоплюватимуть або не знищуватимуть будь-які системи, дані або особисту інформацію. Ви відповідальні за застосування достатніх процедур і контрольних точок для задоволення Ваших специфічних вимог щодо точності даних введення і виведення, для підтримки засобів, що не є частиною Сайту, а також для відновлення будь-якої загубленої інформації.

5. Цілісність системи

Ви не можете використовувати ніякий прилад, програмне забезпечення чи алгоритм для втручання у належну роботу Сайту. Ви не можете виконувати ніякі дії, які невиправдано навантажують інфраструктуру, що використовується для підтримки ефективного функціонування Сайту, включаючи, але не обмежуючись добровільними електронними листами (а саме "Спам").

6. РИЗИК, ВИКОРИСТАННЯ ІНТЕРНЕТУ

ВИ ПРИЙМАЄТЕ НА СЕБЕ ПОВНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ТА РИЗИК ЗА СВОЄ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ ТА ІНТЕРНЕТУ. ВИ ВИЗНАЄТЕ І ПОГОДЖУЄТЕСЯ З ТИМ, ЩО БУДЬ-ЯКА ІНФОРМАЦІЯ, ЩО ЗАВАНТАЖУЄТЬСЯ АБО ЯКА ПЕРЕДАЄТЬСЯ ВАМИ, МОЖЕ БУТИ ПЕРЕХОПЛЕНА І ВИКОРИСТАНА БЕЗ ПРАВА НА ТЕ ТРЕТЬОЮ ОСОБОЮ І ПОВНІСТЮ БЕРЕТЕ НА СЕБЕ УСІ ПОВ'ЯЗАНІ З ЦИМ РИЗИКИ.  

7. ВІДСУТНІСТЬ ГАРАНТІЙ  

NU SKIN НЕ ДАЄ НІ ПРЯМИХ, НІ НЕПРЯМИХ ГАРАНТІЙ, ЗАВІРЕНЬ АБО ПІДТВЕРДЖЕНЬ (ВКЛЮЧАЮЧИ, АЛЕ НЕ ОБМЕЖУЮЧИСЬ ГАРАНТІЯМИ ПРАВОВОГО ТИТУЛУ, НЕ УТИСКУ АБО НЕПРЯМИХ ГАРАНТІЙ ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ТОРГІВЛІ АБО ЯКИХ-НЕБУДЬ КОНКРЕТНИХ ЦІЛЕЙ) ВІДНОСНО САЙТУ, ДОСТУПНОЇ ТАМ ІНФОРМАЦІЇ, БУДЬ-ЯКОГО ТОВАРУ АБО ПОСЛУГИ, ПРЕДСТАВЛЕНИХ ЗА ДОПОМОГОЮ САЙТУ АБО ІНТЕРНЕТУ ВЗАГАЛІ, ЯКЩО ПРО ЦЕ НЕМАЄ СПЕЦІАЛЬНОГО ПІДТВЕРДЖЕННЯ НА САЙТІ ВІДНОСНО КОНКРЕТНОГО ПРОДУКТУ АБО ПОСЛУГИ, КРІМ ТОГО, NU SKIN НЕ МОЖЕ НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ВАРТІСТЬ АБО ЗБИТОК, ПОНЕСЕНИЙ ПРЯМО АБО ПОБІЧНО В РЕЗУЛЬТАТІ БУДЬ-ЯКИХ ТРАНЗАКЦІЙ ПРОВЕДЕНИХ ЧЕРЕЗ САЙТ. У ДЕЯКИХ ШТАТАХ ВІДМОВА ВІД НЕПРЯМИХ ГАРАНТІЙ НЕ ДОЗВОЛЕНО, ТОМУ ВИЩЕЗГАДАНА ЗАЯВА ПРО ОБМЕЖЕНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ МОЖЕ ВАС НЕ ТОРКАТИСЯ.  NU SKIN НЕ ГАРАНТУЄ, ЩО САЙТ АБО ПОСЛУГИ ВІДПОВІДАТИМУТЬ ВИМОГАМ КОРИСТУВАЧА, АБО ЩО РОБОТА САЙТУ АБО НАДАННЯ ПОСЛУГ НЕ УРИВАТИМУТЬСЯ І БУДУТЬ ПОЗБАВЛЕНІ ПОМИЛОК, АБО ЩО ДЕФЕКТИ САЙТУ БУДУТЬ УСУНЕНІ.  САЙТ, ЙОГО ВМІСТ І ПОСЛУГИ, ЩО НАДАЮТЬСЯ НА САЙТІ, ПОСТАВЛЯЮТЬСЯ ЗА СХЕМОЮ "ЯК Є" АБО "ПО МІРІ ДОСТУПНОСТІ".  

8. Перебій в роботі системи

NU SKIN періодично робить перерву в роботі системи для технічного обслуговування та інших потреб. Може траплятися незапланований перебій в роботі системи. NU SKIN не буде нести ніякої відповідальності за відсутність доступу до Сайту чи за будь-яку втрату даних чи транзакцій, спричинених запланованими чи незапланованими перебоями в системі, чи виникаючу через це затримку, доставку за неправильною адресою, недоставку інформації, викликану подібними перебоями в системі, чи за будь-які дії третіх сторін чи за будь-які інші перебої провайдерів веб-хостінгу чи інфраструктури інтернету та зовнішньої по відношенню до Сайту мережі.  

9. Відшкодування збитків

Ви погоджуєтесь відшкодувати збитки, захистити та тримати NU SKIN та її головній компанії, філіалам, допоміжним працівникам, директорам, працівникам та агентам у будь-яких позовах, вимогах, діях, витратах, зобов'язаннях, втратах та шкоді будь-якого виду (включаючи витрати на адвоката), виникли через (i) Ваше використання, неправильне використання чи зловживання Сайтом, (ii) ваше використання чи купівлю сервісів чи продукції через Сайт, або (iii) ваше порушення будь-якого положення цієї Угоди. Ви будете співпрацювати в розумних рамках, як вимагається на законних засадах під час захисту NU SKIN в будь-яких претензіях.  NU SKIN залишає за собою право, за свої власні кошти застосовувати ексклюзивний захист та контроль будь-якої справи, яка в інших випадках підлягає відповідальності за компенсацію збитку з Вашого боку, та Ви в будь-якому разі не повинні вирішувати жодної справи без письмової згоди NU SKIN.  

10. Інтелектуальна власність

Зміст Сайту, як то текст, графіка, логотипи, аудіо кліпи, відео, фотографії, програмне забезпечення та інша інформація (далі "Зміст") є власністю NU SKIN та/чи його філіалів чи партнерів, та захищається федеральним та міжнародним авторським правом, та законами щодо торгових марок та іншими законами щодо власності. Ці права захищаються у всіх формах, засобах та технологіях, що існують зараз або будуть надалі розвиватися.  Ви можете роздруковувати та завантажувати частини матеріалу з різних частин Сайту виключно для вашого некомерційного використання або некомерційного використання вашою структурою, або як дозволено в інших обставинах. Жодна частину Змісту не може бути передрукована, перевидана, змінена чи розповсюджена в будь-якій формі без явно записаного дозволу NU SKIN. Ви не можете, і ця Угода не дає вам дозволу, відтворювати, переконструйовувати, декомпілювати, розбирати, модифікувати, передавати, продавати, розповсюджувати, ліцензувати чи створювати похідні від Сайту роботи. Певний зміст може бути ліцензованим третіми сторонами та весь подібний зміст третіх сторін та всі права інтелектуальної власності, що відносяться до змісту, належать відповідним третім сторонам.  Ви не можете видаляти, змінювати чи модифікувати будь-яке авторське право, торгову марку чи іншу інтелектуальну власність чи вказівку на авторську приналежність чи маркування, що міститься на Сайті чи Змісті. Будь-які права, які явно не гарантуються цією Угодою, чи будь-які застосовні ліцензійні угоди кінцевого користувача зберігаються за NU SKIN.  

Ніщо, що тут міститься, не може інтерпретуватися як непряме, навмисне або ще якесь право чи ліцензія на патент чи товарний знак NU SKIN, або будь-якої третьої сторони. Крім як явно зазначено вище, ніщо, що тут міститься, не може інтерпретуватися як непрямо дарована будь-яка ліцензія чи права під будь-яким авторським правом NU SKIN.  

11. Обмеження відповідальності

ЗА ЖОДНИХ ОБСТАВИН NU SKIN ЧИ БУДЬ-ЯКА ІНША СТОРОНА, ЗАЛУЧЕНА ДО СТВОРЕННЯ, ВИРОБНИЦТВА ЧИ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ САЙТУ НЕ НЕСТИМЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА БУДЬ-ЯКУ ПРЯМУ, НЕПРЯМУ, ПОБІЧНУ, ОСОБЛИВУ ЧИ НАСЛІДКОВУ ШКОДУ ЗА ВТРАТУ ПРИБУТКІВ, РЕПУТАЦІЇ, ВИКОРИСТАННЯ ДАННИХ ЧИ ІНШІ НЕМАТЕРІАЛЬНІ ВТРАТИ (НАВІТЬ, ЯКЩО НАС ПОПЕРЕДЖАЛИ ПРО МОЖЛИВІСТЬ ТАКОЇ ШКОДИ), ЯКА БУЛА ЗАПОДІЯНА ВНАСЛІДОК (I) ВИКОРИСТАННЯ ЧИ НЕМОЖЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ (II) ВАРТОСТІ ЗАКУПІВЛІ ЗАМІННИХ ТОВАРІВ ЧИ СЕРВІСІВ, ЩО БУЛО СПРИЧИНЕНО БУДЬ-ЯКИМИ ТОВАРАМИ, ДАННИМИ, ЗМІСТОМ ЧИ СЕРВІСАМИ, ПРИДБАНИМИ ЧИ ОТРИМАНИМИ, АБО ТРАНЗАКЦІЯМИ НА ЦЬОМУ ЧИ ЧЕРЕЗ ЦЕЙ САЙТ; (III) НЕАВТОРИЗОВАНИМ ДОСТУПОМ ЧИ ЗМІНОЮ ЧИ ПЕРЕДАЧОЮ ВАШИХ ДАННИХ; (IV) ВИСЛОВЛЕННЯМИ ЧИ ПОВЕДІНКОЮ БУДЬ-ЯКОЇ ТРЕТЬОЇ СТОРОНИ НА САЙТІ; АБО (V) БУДЬ-ЯКИМ ІНШИМ ЧИНОМ ПОВ'ЯЗАНИМ З САЙТОМ. ДАНИМ ВИ ВИЗНАЄТЕ, ЩО ЦЕЙ ПАРАГРАФ БУДЕ ЗАСТОСОВУВАТИСЯ ДО ВСЬОГО ЗМІСТУ, ТОВАРІВ ТА СЕРВІСІВ, ЯКІ Є ДОСТУПНИМИ ЧЕРЕЗ САЙТ. В БУДЬ-ЯКОМУ ВИПАДКУ ЗАГАЛЬНА СУКУПНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ NU SKIN ЗГІДНО ЦИХ УМОВ НЕ ПЕРЕВИЩУВАТИМЕ МЕНШУ СУМУ БУДЬ-ЯКИХ СПЛАЧЕНИХ NU SKIN ШТРАФІВ ЧЕРЕЗ ВИКОРИСТАННЯ ВАМИ САЙТУ АБО $50. ЧЕРЕЗ ТЕ, ЩО ДЕЯКІ ШТАТИ МОЖУТЬ НЕ ДОЗВОЛЯТИ ВИКЛЮЧЕННЯ ЧИ ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА НАСЛІДКОВУ ЧИ ПОБІЧНУ ШКОДУ, В ТАКИХ ШТАТАХ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ОБМЕЖЕНА ДО МЕНШОЇ СУМИ, ЩО ДОЗВОЛЕНА ЗАКОНОМ. ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ, ПРОПИСАНЕ В ЦІЙ УГОДІ, ДІЄ В ІНТЕРЕСАХ NU SKIN, НАШОЇ ГОЛОВНОЇ КОМПАНІЇ, ФІЛІАЛІВ, ДОЧІРНІХ КОМПАНІЙ ТА ВСІХ НАШИХ ВІДПОВІДНИХ ПРАЦІВНИКІВ, ДИРЕКТОРІВ, ПРАЦІВНИКІВ, АДВОКАТІВ ТА АГЕНТІВ.  

12. Наші зобов'язання щодо реєстраційних записів

В розгляді вашого використання сайту ви погоджуєтесь на: (i) надання правдивої, акуратної, поточної та повної інформації про вас та вашу організацію, як рекомендовано Сайтом (далі "Реєстраційна інформація"); та (ii) підтримуєте та оновлюєте реєстраційну інформацію для підтримання її правдивою, акуратною, поточною та повною. Якщо ви надаєте будь-яку інформацію, яка є неправдивою, неточною чи неповною, або в нас є достатні підстави підозрювати, що ця інформація є неправдивою, непоточною чи неповною, ми можемо призупинити дію, чи анулювати Ваш реєстраційний запис і відмовитися дозволити вам надалі користуватися сайтом та відмовити у майбутньому доступі на Сайт. Ви несете відповідальність за підтримання конфіденційності вашого паролю і реєстраційного номеру, та несете повну відповідальність за всі дії, що трапляються під вашим реєстраційним номером та паролем. Ви даєте згоду, що ваш пароль може бути використаний для створення електронного запису та вашого електронного підпису. Таким чином, ви не будете розголошувати свої паролі чи інформацію щодо ідентифікаційного номеру третім сторонам.  Ви погоджуєтесь негайно нас повідомити про будь-яке неавторизоване використання вашого паролю чи будь-яке інше порушення безпеки. NU SKIN не нестиме ніякої відповідальності чи зобов'язань за шахрайські купівлі, що було зроблено за допомогою вашого зламаного паролю.

13. Ціна продукції

У випадку, коли продукцію вказано з неправильною ціною чи з неправильною інформацією через типографську помилку чи помилку в ціні, або інформації щодо продукту, NU SKIN матиме право відмовитись чи скасувати будь-які замовлення, розміщені на продукцію за неправильною ціною. NU SKIN матиме право відмовитись чи скасувати будь-які подібні замовлення, незважаючи на те чи було підтверджено замовлення та чи була знята оплата з кредитної картки Користувача. Якщо з Вашої кредитної картки зняли оплату за покупку та ваше замовлення скасували, NU SKIN негайно видасть кредит на вашу кредитну картку на суму знятої платні.

14. Жодного підтвердження змісту та посилань до інших вебсайтів

Будь-які посилання на інші сайти забезпечуються лише задля зручності користувачів цього Сайту. Цей сайт може забезпечувати посилання або згадки про інші сайти, але NU SKIN не переглядали всі ці сайти, не несуть відповідальність за зміст таких інших сайтів, та не несуть зобов'язання за будь-яку шкоду чи запит щодо такого змісту. NU SKIN не підтверджує та не робить жодних презентацій про ці сайти, або будь-яку інформацію чи інші продукти чи матеріали, знайдені там, або щодо будь-яких результатів, що можуть бути отримані від користування ними. Якщо Ви вирішите отримати доступ до будь-якого з цих інших сайтів з посилання на цьому Сайті, Ви робите це повністю на свій власний ризик.  

15. Об'єднання та розробка Сайту

Крім випадків, коли Користувач має дійсну письмову угоду з NU SKIN, яка зазначає інше, Користувач може забезпечити тільки гіперпосилання на Сайт чи інший веб-сайт, якщо Користувач виконує всі наступні умови: (a) посилання має бути тільки текстовим, чітко означеним NU SKIN або посилання повинне вказувати на ресурс http://www.nuskin.com але не на інші сторінки в межах Сайту; (c) посилання, коли активоване Користувачем, повинно відображати Сайт на повний екран, а не в межах рамки на веб-сайті, куди робиться посилання; та (d) вигляд, розміщення та інші аспекти посилання не повинні шкодити чи підривати репутацію імені та торгових марок NU SKIN, або створювати фальшивий вигляд NU SKIN або спонсору, на веб-сайті якого міститься посилання. Забезпечуючи цю згоду, NU SKIN не відмовляється від свого права власності чи прав стосовно будь-яких торгових марок, авторських прав, патентів чи будь-яких інших форм інтелектуальної власності, асоційованих з Сайтом. NU SKIN залишає за собою право відмінити свою згоду на будь-яке посилання у будь-який час за своїм власним рішенням.  

16. Регулююче право

Ця Угода та доступ до Сайту регулюється та інтерпретується у відповідності з законом штату Юти, за виключенням свого вибору норм законодавства та випадків, що впливають на авторське право, торгові марки та патенти згідно федеральному законодавству США.  

17. Вибір юрисдикції


Справжнім ви остаточно і беззастережно даєте згоду підкорятися виключній юрисдикції судів штату Юта та Сполучених Штатів Америки, розташованих в штаті Юта у разі будь-якого судового процесу, що виникають із або у зв'язку з використанням Сайту або купівлею сервісів через Сайт (та даєте згоду не починати будь-який судовий процес в інших судах, за винятком ціх судів). Цим Ви остаточно і беззастережно відмовляєтесь від будь-яких заперечень щодо місця розгляду в судах штату Юта, та даєте згоду не подавати позив у будь-якому суді штату Юта, що така судова справа має незручне місце проведення.  

18. Міжнародні користувачі
 
NU SKIN не пред'являє претензії щодо того, що Зміст є відповідним чи може завантажуватися за межами США. Доступ до Змісту може бути нелегальним у певних країнах чи для певних осіб.  Якщо ви отримали доступ до Сайту поза межами США, Ви робите це на свій власний ризик та відповідаєте за дотримання законів Вашої юрисдикції, не беручи до уваги пункти 16 та 17, зазначені вище.

19. Взаємодія з користувачем

У разі, коли Користувач направляє інформацію у NU SKIN, включаючи зворотню реакцію таку, як запитання, запити, думки, комментарії, пропозиції, або щось одібне щодо змісту будь-якого документу NU SKIN, Сайту чи сервісів NU SKIN, подібна інформація вважається неконфіденційною, та NU SKIN не матиме зобов'язань будь-якого плану по відношенню до такої інформації, та вільно відтворюватиме, використовуватиме, розповсюджуватиме та поширюватиме інформацію іншим без обмежень. NU SKIN вільно використовуватиме будь-які ідеї, концепції, ноу-хау чи техніки, що містяться в подібній інформації абсолютно з будь-якою, включаючи, але не обмежуючись розвитком, виробництвом та реалізацією продуктів, що містять таку інформацію.  

20. Прийнятне та законне використання Сайту

Будь-яка інформація надана NU SKIN у зв'язку з використанням Сайту:  (a) не повинна бути фальшивою, неточною, чи такою, що вводить у оману; (b) не повинна бути непристойною чи нецензурною; (c) не повинна містити будь-які віруси, Троянських коней, хробаків, часових бомб, автоматичних механізмів відмови чи інших комп'ютерних алгоритмів, які спрямовані на нанесення шкоди, мають справу з нанесенням шкоди, таємно перехоплюють чи експропріюють будь-яку систему, данні чи персональну інформацію; (d) не повинна порушувати авторське право, патент, торгову марку, торгову таємницю чи інші права власності будь-якої третьої сторони, або права на публічність чи приватність; (e) не повинна ображати гідність, робити наклепи, незаконно погрожувати чи переслідувати; та (f) не повинна створювати зобов'язання для NU SKIN чи змушувати нас втрачати сервіс наших інтернет провайдерів чи інших постачальників.  Відправник будь-якої інформації на цей Сайт або іншим чином до до NU SKIN буде нести відповідальність за зміст інформації, що тут міститься, включаючи її достовірність та точність. Цей Сайт надано в якості сервісу для своїх відвідувачів. NU SKIN залишає за собою право видаляти, модифікувати чи доповнювати Зміст цього Сайту у будь-який час з будь-якої причини без повідомлення будь-кому.  

21. Незалежність положень

У разі, коли одна чи більше положень цієї Угоди стане з будь-якої причини недійсною, незаконною, або незастосовним у будь-якому відношенні, такі дії, незаконність або нікчемність не матиме вплив на будь-яке інше положення, що міститься у цій Угоді.  

22. Заголовки

Заголовки, що використовуються у цій Угоді, є виключно для зручності посилання та, не повинні використовуватися в якості допомоги в інтерпретації цієї Угоди.  

23. 28. Неможливість відмови


Будь-яка затримка чи нездатність з вашого боку чи з боку NU SKIN, в будь-якій час чи часи, вимагати виконання будь-якого цього положення не впливатиме ніяким чином на ваше право чи право NU SKIN пізніше застосувати це положення. Жодна затримка чи нездатність з вашого боку чи з боку NU SKIN використати будь-яке своє право згідно цієї угоди створить відмову від такого права чи будь-яких інших прав згідно цієї угоди.  

24. Угода в цілому, поновлення та модифікації


Ця Угода та будь-які інші документи явно додані посиланням складають предмет угоди між NU SKIN та вами стосовно предмету договору по відношенню до цієї угоди.  На свій власний розсуд NU SKIN може в одноосібному порядку змінити чи модифікувати цю Угоду або будь-які інші документи, на які є посилання в цьому документі, у будь-який час шляхом опублікування на Сайті.  Будь-які змінені чи модифіковані умови стають дійсними з моменту розміщення на Сайті.  Тривале користування Сайтом означає прийняття будь-яких модифікованих умов.  Якщо у вас є будь-які запитання стосовно цієї Угоди, зв'яжіться з нами за адресою privacy@nuskin.com.   

25. Передача прав

Ви не можете передавати свої права чи делегувати свої обов'язки згідно цієї угоди без явної письмової згоди NU SKIN, за винятком відповідним продажам вашого бізнесу чи всім, або більшості його активів. NU SKIN може у будь-якій час передати свої права чи делегувати свої обов'язки згідно цієї угоди без попередження Вас.  

26. Бенефіціарні права третьої сторони

Жодна сторона, яка не являється учасником цієї Угоди не може бути бенефіціаром цієї Угоди, на сторону, яка не являється учасником цієї Угоди не розповсюджуються умови Угоди.  

27. Розірвання

NU SKIN може негайно видати попередження, призупинити дію чи скасувати ваш доступ до Сайту або через порушення цієї Угоди (або будь-якої іншої угоди чи політики, включеної до цього документу шляхом посилання), або якщо ми не в змозі підтвердити чи засвідчити достовірність будь-якої інформації, яку ви нам надаєте, або через будь-яку іншу причину на наш розсуд. Ви можете скасувати свій реєстраційний запис, зв'язавшись з нами за телефоном 1-800-487-1000.  

28. Порушення авторського права та призначення агента з авторського права

Політика NU SKIN стосовно порушення авторського права та призначений NU SKIN агент для прийняття позовів щодо порушення авторського права згідно Закону по захист авторських прав у цифрову епоху (17 USC § 512) описана нижче:

ПРИМІТКА NU SKIN ЩОДО АВТОРСЬКОГО ПРАВА

NU SKIN та її філіали та дочірні підприємства ("NU SKIN") поважають права інтелектуальної власності інших та вимагають від тих, хто відвідує наш Сайт, того ж самого. NU SKIN може у відповідних обставинах та на свій розсуд видалити чи знеможливити доступ до матеріалу на своєму Сайті, який порушує авторські права інших. NU SKIN також може на свій розсуд видалити чи знеможливити доступ до посилань на онлайн розміщення, що містить матеріал, що порушує авторські права чи діяльність.  

Якщо Ви вважаєте, що Ваша робота була використана на нашому сайті будь-яким чином, і це становить порушення авторських прав, будь ласка, повідомте агенту з авторських прав NU SKIN. Повідомлення повинно містити наступну інформацію: 

 

  • Електронний чи фізичний підпис особи, що вповноважена діяти від імені власника за твердженням порушеного авторського права;
  • Опис роботи, захищеної авторським правом, якої стосується ваш позив, включаючи копію роботи, захищеної авторським правом, чи адресу веб сторінки, де можна знайти роботу, захищену авторським правом;
  • Ідентифікацію місцезнаходження на нашому Сайті матеріалу, якого стосується ваш позив або посилання на інший вебсайт, який містить матеріал, якого стосується ваш позив;
  • Ваше ім'я, адреса, номер телефону та електронна адреса;
  • Ваша заява, що ви впевнені, що використання спірного матеріалу щодо якого ведеться мова не авторизоване власником авторського права, агентом власника авторського права чи законом;
  • Ваша заява під присягою, що інформація в цій заяві є точною та що ви є власником матеріалу, захищеного авторським правом, що за твердженням порушується чи вповноважені діяти від імені власника авторського права.  


Агент NU SKIN з авторського права для повідомлення про претензії щодо порушення авторського права на цьому Сайті - пан Ларрі Біануччі, з яким можна зв'язатися наступним чином:  

Поштою:
NU SKIN International, Inc.
75 West Center Street
Provo, UT  84601

Email:
lrbianuc@nuskin.com

Телефон:
(801) 345-3800

Авторські права © 2010 NU SKIN. Всі права захищено.


МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК ДЛЯ РОБОТИ З ПОТЕНЦІЙНИМИ ПАРТНЕРАМИ NU SKIN - ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ:

Натисніть тут

 

Політика компанії NU SKIN відносно файлів cookie:

Натисніть тут

Приєднатися до NU SKIN Стати Консультантом бренду