Ste stále tu?

POKRAČOVAŤ

Opýtajte sa expertov: Čistenie a posilnenie vlasov

cleansing_conditioning

 

Spoločnosť Nu Skin ponúka širokú škálu produktov starostlivosti o vlasy, avšak môže sa stať, že si budete lámať hlavu nad tým, ktorý výrobok by bol ten najvhodnejší pre vás, či teda šampón a kondicionér Epoch Ava puhi moni Shampoo alebo Nu Skin Hair Care.  Jedným spôsobom, ako zistiť, ktorý produkt je tým najvhodnejším pre vás, je zistiť typ a tvar vašich vlasov.

 

 

 

Produkty Epoch Ava puhi moni obsahujú etnobotanickú zložku zingiber zerumbet (výťažok z rastliny ava puhi). Mnohé generácie Polynézanov používali extrakt z cibuľky rastliny ava puhi na svoje vlasy, aby boli jemnejšie, silnejšie a žiarivejšie. Polynézania väčšinou majú hrubé, silné, kučeravé vlasy s plochou oválnou v strednej časti vlasov.

 

Z dôvodu tejto štruktúry je prírodná hydratácia pokožky skalpu veľmi problematická kvôli ťažkému preniknutiu dôležitých látok do vlasového stvolu. Výsledkom sú suché vlasy náročné na údržbu. Kučeravé vlasy neodrážajú svetlo, čiže nie sú do veľkej miery žiarivé v porovnaní s rovnými vlasmi.  Ak sú vaše vlasy hrubé, silné, do veľkej miery kučeravé a suché, alebo ak trpíte lupinami, produkty Epoch Ava puhi moni by pre vás mohli byť vhodným riešením. V prípade suchých vlasov sa takisto odporúča spoločné používanie hydratačného šampónu a bohatého kondicionéra.

 

Produkty starostlivosti o vlasy spoločnosti Nu Skin predstavujú systém šampónov a kondicionérov. Pri vytváraní takýchto produktov sme sa počas výskumu a vývoja zameriavali na dva hlavné typy vlasov - kruhovitý vlasový stvol vs. vlasový stvol v tvare ladvín. Vlasový stvol v tvare ľadvín je väčšinou jemne kučeravý či vlnitý. Kruhovitý vlasový stvol vedie k rovnejším vlasom. Kutikuly sú hrubšie a sú v strmšom uhle. Takáto vlasová štruktúra je považovaná za silnejšiu.

 

Z dôvodu týchto rozdielov vo vlasovej štruktúre bol základ produktov Balancing Shampoo a Weightless Conditioner vytvorený pre vlnité vlasy (t.j. vlasový stvol v tvare ľadvín), kým produkty Moisturizing Shampoo a Rich Conditioner sú vhodnejšie pre kruhovitý vlasový stvol, výsledkom čoho sú hrubšie, rovnejšie vlasy. Výrobky Moisturizing Shampoo a Rich Conditioner poskytujú viac silikónu a bambuckého masla, čím pomáhajú rovným a žiarivým vlasom. Produkty Balancing Shampoo a Weightless Conditionerare predstavujú "jednoduchšiu" formulu, aby takto umožnili dodanie tenkým vlasom viac objemu.

 

Všetky typy vlasov môžu získať výhody pomocou produktov Clarifying Shampoo a ReNu Hair Mask. Pravidelné používanie šampónu Clarifying Shampoo pomáha vlasom zbaviť sa nahromadených nepotrebných látok a obísť toxínov prichádzajúcich zo životného prostredia. Predstavuje výhodu aj po dni strávenom na pláži alebo pri bazéne, pretože pomáha vlasom zbaviť sa soli a/alebo chlóru. Prípravok ReNu Hair Mask bol vytvorený využitím zložiek poskytujúcich hlboké kondiciovanie vlasov, pričom ich posilňuje a dodáva im žiar. Ak sa väčšinou nachádzate v suchom, najmä v suchom a chladnom prostredí, mali by ste používať produkt ReNu Hair Mask častejšie, aby vás netrápili vlasy nabité statickou energiou.

 

Vlasy potrebujú pravidelnú zmenu v závislosti od vášho veku, environmentálnych zmien, životného štýlu atď. Na základe toho dostanete prehľad o ponuke produktov starostlivosti o vlasy spoločnosti Nu Skin a zistíte, že najúčinnejšie produkty sú pre každého iné. Znamená to, že bude potrebné aj experimentovať a môže dôjsť aj k chybám.