Ste stále tu?

POKRAČOVAŤ

Rozdiel, ktorý vytvára spoločnosť Pharmanex

Rozdiel, ktorý vytvára spoločnosť Pharmanex

Pharmanex® – spoločnosť prirodzeného zdravia: iná než ostatné

 

Rozdiel je jasný: Pharmanex® určuje štandardy priemyslu týkajúce sa vedeckej integrity. Vedci spoločnosti Pharmanex® skúmajú zdravé, prirodzené procesy v tele a spoznávajú, ako môžu výživové doplnky podporiť tieto funkcie. Po zvážení týchto faktorov sa do ďalšej fázy vývoja dostávajú iba látky, o ktorých je známe, že sú bezpečné a efektívne v udržiavaní zdravia.

Po výbere podstupujú všetky Pharmanex® zložky prísnu vedeckú analýzu zvanú 6S záruka kvality. Tento patentovaný proces výroby - založený na výbere, zdrojoch, štruktúre, štandardizácii, bezpečnosti a kontrole - pomáha spoločnosti Pharmanex® byť na poprednom mieste v kvalite a účinnosti. Spoločnosť neustále spĺňa a prekračuje štandardy Good Manufacturing Practices (GMP), ktoré sú stanovené Správou potravín a liečiv pre tú-ktorú kategóriu produktov.

Dnes vedie výskumný a vývojový tím spoločnosti Pharmanex® viac než 75 interných vedeckých pracovníkov. Títo vedci preskúmavajú publikované klinické a vedecké štúdie, aby objavili rastlinné výťažky, ktoré majú vlastnosti podporujúce zdravie.

Výživové doplnky značky Pharmanex® sú súčasťou vlastníctva globálnej spoločnosti priameho predaja, Nu Skin Enterprises, ktorá je prítomná na 48 trhoch, vrátane ázijského, amerického, európskeho, afrického kontinentu a oblasti Tichomoria.