Regional Management

Regionální management

mikael-linder


Mikael Linder
Prezident pro Evropu, Střední východ a Afriku


Mikael Linder nastoupil do společnosti Nu Skin v roce 2001 na pozici generálního ředitele pro země Skandinávie a v březnu 2006 se stal prezidentem Evropského regionu. Předtím, než se připojil k Nu Skin, sbíral praktické zkušenosti zastáváním různorodých vedoucích pozic ve společnosti Oriflame, převážně se zaměřením na budování pozice této společnosti na trzích v Asii, Africe a Indii.

 

Má magisterský titul z práv, který získal na University of Stockholm. Studoval také komerční a korporátní právo na London School of Economics.

 

 

nick-jonhson

Nick Johnson

Viceprezident pro Prodej a Marketing pro Evropu, Střední východ a Afriku

 

Nick Johnson přišel do společnosti Nu Skin v roce 2007. Před svou současnou pozicí, kterou převzal v roce 2016, byl Nick generálním ředitelem regionu Latinská Amerika. Od vstupu do společnosti, působil v různých funkcích jako account manažer, manažer prodeje, ředitel prodeje pro americký trh, ředitel prodeje a operací pro Izrael a Jižní Afriku a působil také jako viceprezident prodeje pro západní Evropu, Střední východ a Afriku.

 

V roce 2005 absolvoval Brigham Young University s dvěma bakalářskými tituly z                                             politologie a španělštiny.

 

benoit-depauw

Benoit De Pauw

Finanční ředitel, Evropa, Střední východ a Afrika

 

Benoit De Pauw se ke společnosti Nu Skin připojil v roce 2012 jako ředitel Analýz finančního plánování pro Evropu, Střední východ a Afriku. Před nástupem do společnosti zastával různé finanční pozice v Delhaize Group, J. P. Morgan, Fortis Investment Management a PricewaterhouseCoopers.

 

Získal magisterský titul v oboru obchodního inženýrství na Solvay Business School (University of Brussels). Je diplomovaným a certifikovaným odborníkem v účetnictví (ACCA).

 

 

bjorn-van-zijl

Björn Van Zeijl

Provozní ředitel, Evropa, Střední východ a Afrika

 

Björn Van Zeijl nastoupil do společnosti Nu Skin v roce 2007 jako hlavní plánovač pro Evropu a od té doby hraje ve společnosti v rámci různých manažerských pozic klíčovou roli. Předtím než se stal v roce 2015 provozním ředitelem, byl manažerem zásobování regionu EMEA a poté provozním manažerem v regionu EMEA.

 

Získal bakalářský  titul v oboru obchod na Zuyd University of Applied Science v Nizozemsku. 

 

 

 

catherine-watlet

Catherine Watlet

Personální ředitelka, Evropa, Střední východ a Afrika

 

Catherine Watlet přišla do společnosti Nu Skin v roce 2015 s více než 15 letou profesionální zkušeností v personalistice a se znalostí několika jazyků. Před nástupem do společnosti zastávala pozice s rostoucí odpovědností v rámci různých průmyslových odvětví, jako služby, letecký průmysl a farmacie.

Získala magisterský titul v oboru překladatelství (angličtina a němčina).

 

 

 

 

Divider