Jste tam ještě?

POKRAČOVAT

Zakladatelé

Zakladatelé

blake

 

Blake Roney

zakladatel

Blake Roney je jedním ze zakladatelů společnosti. Od roku 1984 do roku 1996 působil na pozici jejího prezidenta a generálního ředitele a mezi lety 1996 a 2012 také v roli předsedy představenstva společnosti. Dnes je Nu Skin Enterprises jednou z největších společností přímého prodeje na světě a její produkty jsou prodávány v 52 zemích po celé Americe, Evropě a v asijsko-tichomořském regionu. Akcie společnosti se veřejně obchodují na Newyorské burze cenných papírů.

 

Blake Roney dosáhl početného množství občanských a obchodních úspěchů, mimo jiné uznání Předseda roku 2009 od International Business Awards, v roce 2011 získal také cenu za celoživotní přínos od Ernst and Young Entrepreneur of the Year Award program for the Utah region, v roce 2004 obdržel ocenění jako jeden ze 100 nejvlivnějších lidí Utahu a v roce 2011 získal uznání Pillar of the Valley udílené obchodní komorou The Utah County Chamber of Commerce. Dále drží titul náčelníka africké vesničky Mtalimanja v Malawi a čestný doktorát školy Salt Lake Community College. Roney získal v roce 1983 akademický titul z finančnictví z Brigham Young University's Marriott School of Management. Je otcem osmi dětí, působí ve správních radách několika občanských sdružení a univerzit a je aktivní v občanských a církevních organizacích.

 

 

 

 

steve

Steven J. Lund
místopředseda představenstva, výkonný ředitel iniciativy Nourish the Children

Steven J. Lund v současnosti působí jako místopředseda představenstva společnosti Nu Skin Enterprises. Dříve v letech 2006 až 2012 na pozici místopředsedy představenstva, v letech 1998 až 2003 jako prezident a generální ředitel a od listopadu 1996 do května 1998 jako prezident a generální ředitel Nu Skin pro oblast Asie a Tichomoří (NSAP). Od založení společnosti v roce 1984 působil také na pozici výkonného viceprezidenta Nu Skin International.

 

Než nastoupil do Nu Skin Enterprises, pracoval jako právník v soukromé právnické firmě specializující se na procesní právo a právní odpovědnost výrobce za produkt. Titul doktora práv získal na J. Reuben Clark Law School při univerzitě Brigham Young (1983). Je členem utažské, arizonské a celoamerické advokátní komory a působí ve správní radě Asociace přímého prodeje. Vystupuje také jako vůdčí osobnost v mnoha občanských a náboženských iniciativách a v nedávné době působil v roli předsedy správní rady univerzity Utah Valley University.

 

 

 

 

sandie

 

Sandie N. Tillotson
zakladatelka, výkonná viceprezidentka

Sandie Neaman Tillotson je zakladatelkou společnosti Nu Skin Enterprises. Společnost Nu Skin pomohla založit v roce 1984 a pomáhala také při vývoji původní řady produktů Nu Skin a při vytváření jedinečného globálního marketingového plánu. Do roku 2012 byla také členkou představenstva společnosti. Její působení pomohlo společnosti Nu Skin stát se výraznou mezinárodní společností působící v 52 zemích s objemem každoročních prodejů ve výši více než 1 miliardy dolarů.  V roce 1993 ji magazín Working Woman jmenoval jako jednu z 10 významných amerických podnikatelek. V roce 2001 jí bylo uděleno čestné ocenění magazínem Feminine Fortunes, které získala jako jedna z 50 "žen nového tisíciletí" vedle Katie Couric, Oprah Winfrey a Sandry Day O'Connor. V roce 2011 byla magazínem Utah Business uznána jako jedna z 30 žen, na které by měla být upřena pozornost.

 

Sandie Tillotson je také zapojena do mnoha dobročinných aktivit. Je patronkou nadace Nu Skin "Force for Good Foundation", která se zaměřuje na zlepšení životů dětí pomocí naděje na život bez nemocí, negramotnosti a chudoby. Realizuje se také coby viceprezidentka mezinárodní neziskové organizace "Seacology", která se zaměřuje na ochranu ohrožených druhů, obyvatel a kultur ostrovních zemí po celém světě. Získala titul bakaláře na univerzitě Brigham Young University a vyučovala na mnoha veřejných školách v Utahu. Sandie Tillotson si užívá roli podnikatelky, filantropky, ale ze všeho nejvíc roli matky čtyř dětí a babičky sedmi vnoučat.