Zakladatelé

Zakladatelé

blake

 

Blake Roney

zakladatel

Blake Roney je jedním ze zakladatelů společnosti a působil na pozici jejího prezidenta a generálního ředitele od roku 1984 do roku 1996 a také v roli předsedy představenstva společnosti mezi lety 1996 a 2012. Dnes je Nu Skin Enterprises jednou z největších společností přímého prodeje na světě a její produkty se prodávají v 52 zemích po celé Americe, Evropě a v asijsko-tichomořském regionu. Akcie společnosti se veřejně obchodují na Newyorské burze cenných papírů.

 

Pan Roney disponuje početným množstvím občanských a obchodních úspěchů, mezi kterými je získané uznání Předseda roku udělené v roce 2009 programem International Business Awards, cena za celoživotní přínos udělená v roce 2011 programem Ernst & Young Podnikatel roku regionu Utah, v roce 2004 obdržel ocenění jako jeden ze 100 nejvlivnějších lidí Utahu, nedávno, v roce 2011, získal uznání Pillar of the Valley udílené obchodní komorou The Utah County Chamber of Commerce. Dále drží titul náčelníka africké vesničky Mtalimanja v Malawi a čestný doktorát školy Salt Lake Community College. Pan Roney získal v roce 1983 akademický titul v obchodních financích na škole Marriott School of Management spadající pod univerzitu Brigham Young. Je otcem osmi dětí, působí ve správních radách několika občanských sdružení a univerzit a je aktivní ve společenských a církevních organizacích.

 

 

 

 

steve

Steven J. Lund
místopředseda představenstva, výkonný ředitel iniciativy Nourish the Children

Steven J. Lund v současnosti působí jako místopředseda představenstva společnosti Nu Skin Enterprises. Pan Lund dříve působil na pozici místopředsedy představenstva mezi lety 2006 a 2012, jako prezident a generální ředitel mezi lety 1998 a 2003 a jako prezident a generální ředitel Nu Skin Asie a Tichomoří (NSAP) od listopadu 1996 do května 1998. Pan Lund pracoval od založení společnosti v roce 1984 také na pozici výkonného viceprezidenta Nu Skin International (NSI).

 

Než nastoupil do Nu Skin Enterprises, byl pan Lund právníkem v soukromé právnické firmě specializující se na procesní právo a právní odpovědnost výrobce za produkt. Titul doktora práv získal na J. Reuben Clark Law School při univerzitě Brigham Young (1983). Je členem utažské, arizonské a celoamerické advokátní komory a působí ve správní radě Asociace přímého prodeje. Pan Lund funguje také jakožto vůdčí osobnost v mnoha občanských a náboženských iniciativách a v nedávné době působil v roli předsedy správní rady univerzity Utah Valley University.

 

 

 

 

sandie

 

Sandie N. Tillotson
zakladatelka, výkonná viceprezidentka

Sandie Neaman Tillotson je zakladatelkou společnosti Nu Skin Enterprises. V roce 1984 pomohla Sandie založit společnost Nu Skin International, dále pomáhala při vývoji původní řady produktů Nu Skin a při vytváření jedinečného globálního marketingového plánu. Paní Tillotson byla také do roku 2012 členkou představenstva společnosti. Její vedoucí role pomohla společnosti Nu Skin stát se výraznou mezinárodní společností působící v 52 zemích s objemem každoročních prodejů ve výši více než 1 miliardy dolarů.  V roce 1993 jmenoval magazín Working Woman Sandie Tillotson jako jednu z 10 významných amerických podnikatelek. V roce 2001 bylo Sandie uděleno čestné ocenění magazínem Feminine Fortunes jako jedné z 50 "žen nového tisíciletí" vedle žen jako Katie Couric, Oprah Winfrey a Sandra Day O'Connor. V roce 2011 byla paní Tillotson rozpoznána magazínem Utah Business coby jedna ze 30 Žen v hledáčku.

 

Paní Tillotson se účastní mnoha filantropických akcí. Je patronkou soukromé nadace Nu Skin "Force for Good Foundation", která se zaměřuje na zlepšení životů dětí nabízením naděje na život bez nemocí, negramotnosti a chudoby. Paní Tillotson se také realizuje coby viceprezidentka organizace "Seacology", což je mezinárodní nezisková environmentální organizace, která se zaměřuje na ochranu ohrožených druhů, obyvatel a kultur ostrovních zemí po celém světě. Získala titul bakalář na univerzitě Brigham Young University a vyučovala na mnoha veřejných školách v Utahu. Paní Tillotson si užívá mnoha rolí coby podnikatelka, filantropistka a, ze všeho nejvíce, matka čtyř dětí a babička sedmi vnoučat.

 

Divider