Ste stále tu?

POKRAČOVAŤ

Regionálny manažment

mikael-linder

Mikael Linder
Predseda pre Európu, Stredný východ a Afriku


Mikael Linder začal pre Nu Skin pracovať ako generálny manažér pre severskú oblasť v roku 2001 a bol povýšený na prezidenta európskeho regiónu v marci 2006. Predtým, než začal pracovať pre Nu Skin, získal skúsenosti na rôznych manažérskych pozíciách v spoločnosti Oriflame. Väčšinou sa zameriaval na prítomnosť spoločnosti na trhu v Ázii, Afrike a Indii.

 

Mikael Linder má postgraduálny právnický titul (LLM), ktorý získal na Univerzite v Štokholme. Vyštudoval obchodné a korporátne právo na univerzite London School of Economics.


Michiel Sinot

 

Michiel Sinot 

Viceprezident predaja, Marketingová riaditeľka pre Európu, Stredný východ a Afriku

 

Michiel Sinot je súčasťou spoločnosti Nu Skin od r. 2015, kedy začal vykonávať funkciu viceprezidenta predaja pre región západnej Európy, Južnej Afriky a Izraela a v januári 2018 sa stal viceprezidentom predaja pre celý región Európy, Stredného východu a Afriky.

 

Predtým než začal pracovať pre spoločnosť Nu Skin, získal skúsenosti v rôznych manažérskych pozíciách v spoločnosti Herbalife, kde sa najmä sústreďoval na predaj a marketing.


bjorn-van-zijl

Björn Van Zeijl

Prevádzkový riaditeľ pre Európu, Stredný východ a Afriku

 

Björn Van Zeijl začal pre Nu Skin pracovať v roku 2007 ako hlavný plánovač pre európsky región a odvtedy hrá veľmi dôležitú úlohu, čo s týka manažérskych pozícií v tejto spoločnosti. Predtým, než sa v roku 2015 stal prevádzkovým riaditeľom, bol manažérom dodávateľského reťazca pre región EMEA, a následne pôsobil vo funkcii prevádzkového manažéra v regióne EMEA.

 

Björn získal bakalársky titul v oblasti obchodu na univerzite aplikovaných vied Zuyd University v Holandsku. 


catherine-watlet

Catherine Watlet

Personálny riaditeľ pre Európu, Stredný východ a Afriku

 

Catherine Watlet začala pre Nu Skin pracovať v roku 2015. Ovláda viac jazykov a viac ako 15 ročné skúsenosti. Predtým pôsobila v pozíciách, v ktorých mala stále väčšiu zodpovednosť. Pracovala v rôznych oblastiach, vrátane služieb, letectva a farmakológie.

Catherine získala magisterský titul v oblasti prekladateľstva (anglický jazyk a nemecký jazyk).