Ste stále tu?

POKRAČOVAŤ

ageLOC Boost

 

Systém ageLOC Boost: Úvod

 

 

 


 

Systém ageLOC Boost: Najlepšie postupy údržby

 

 

 

Objavte viac

 

 


 

Často kladené otázky

 

1. Ako sa prístroj ageLOC Boost nabíja? 

 

1. Pred nabíjaním sa ubezpečte, že sú prístroj aj magnetická nabíjačka úplne suché. 

2. Umiestnite prístroj na magnetickú nabíjačku. Uistite sa, že magnety zapadli do správnej pozície. Zapojte USB kábel do zdroja napájania (napr. počítača alebo zásuvky USB). 

3. Počas nabíjania sa postupne rozsvecujú svetelné indikátory na dotykovej ploche od 1 po 6 a blikajú.  

4. Prístroj ageLOC Boost úplne nabite. Po úplnom nabití batérie svetelné indikátory prestanú blikať a svetelný panel LED zostane tlmene svietiť.

 

 

2. Prečo mám nanášať Activating Serum na hlavicu prístroja a nie priamo na pleť?

 

Je to preto, aby sa zabezpečilo efektívne vedenie prúdu. Ak nanesiete produkt priamo na pleť, Activating Serum môže v niektorých častiach zaschnúť skôr ako naň priložíte prístroj. Preto tiež odporúčame používať prístroj najskôr na jednej strane tváre a potom na druhej.  

 

 

3. Môžem s prístrojom ageLOC Boost používať akýkoľvek produkt/sérum?

 

Na dosiahnutie optimálnych výsledkov odporúčame s prístrojom používať iba ageLOC Boost Activating Serum. Je to z toho dôvodu, že zloženie prípravku Activating Serum má vedecké zázemie, čo zabezpečuje efektívne prenikanie jedinečného patentovaného striedavého pulzného mikroprúdu do pokožky. Spolu s naším tímom svetových expertov sme vytvorili rôzne zloženia s cieľom nájsť také, ktoré bude mať maximálnu schopnosť viesť potrebný prúd a zároveň poskytovať pleti skvelé výhody prameniace z kľúčových zložiek.  Starostlivo sme zvážili každý detail a pozorne vyberali správne zložky a ich koncentrácie.
Výsledné zloženie poskytuje túto rovnováhu – podporu vodivosti a súčasne dokonalé poskytovanie všetkých úžasných benefitov – a je plné účinných zložiek. Používanie systému ako celku predstavuje jediný spôsob, ako pleti zabezpečiť celý rad výhod, ktoré ponúka systém ageLOC Boost.

 

4. Môžem použiť ageLOC Boost v sprche?  Je vodoodolný? 

 

Prístroj ageLOC Boost by ste nemali používať v sprche ani vo vani, pretože prístroj nie je vodoodolný (je však vodovzdorný). Systém je tiež najlepšie používať po sprche, pretože prípravok Activating Serum je produkt, ktorý sa necháva pôsobiť na pleti, no nezmýva sa. Prístroj ageLOC Boost môžete umyť vodou, ale neponárajte ho.

 

 

Prečítajte sa často kladené otázky

 

 


 

Stiahnite si užitočné materiály

 

nu-skin-ageloc-boost-user-manual-digital-device-care-image
nu-skin-ageloc-boost-faq-device-care-image

 

 


 

Potrebujete vymeniť svoj prístroj?

 

 

Formulár žiadosti o výmenu prístroja

 

Ak ste nenašli odpoveď na váš problém, pošlite nám žiadosť o výmenu. Uistite sa, že máte poruke číslo objednávky a poškodený prístroj, aby ste mohli skontrolovať sériové číslo a kód šarže.

 

Kliknite sem na vyplnenie formulára.

 

 

 

Neviete nájsť, čo hľadáte?

 

 

Obráťte sa na zákaznícku podporu