Jste tam ještě?

POKRAČOVAT
Qualification - cs

 

1. KROK:

VYTVOŘTE SI SKUPINU SPOTŘEBITELŮ
ODESLAT ONLINE NU SKIN DOPIS O ZÁMĚRU (LOI)

 

Image-1-cs

 

2. KROK: DOKONČENÍ KVALIFIKACE

 

MOŽNOST 1

KVALIFIKACE NA ZÁKLADĚ 8 BUILDING BLOCKŮ

Dokončete BĚHEM 3 PO SOBĚ JDOUCÍCH MĚSÍCŮ 8 BUILDING BLOKŮ, Z NICHŽ 4 JSOU TAKÉ SHARING BLOCKY

 

PŘÍKLAD KVALIFIKACE

 

Image-2-cs

 

MĚSÍČNÍ MINIMUM PRO KVALIFIKACI: 2 BUILDING BLOCKS

 

Velocity-External to External Training Presentation-Global 5-14-2018

 

MOŽNOST 2

KVALIFIKACE NA ZÁKLADĚ 4 SHARING BLOCKŮ

ABYSTE SE MOHLI STÁT DRŽITELEM TITULU BRAND REPRESENTATIVE, dokončete 4 SHARING BLOCKS V OBDOBÍ 1 KALENDÁŘNÍHO MĚSÍCE.

 

 

 

 

 

Podívejte se na VELOCITY, PLÁN PRODEJNÍ VÝKONNOSTI OD NU SKIN, zde.

 

 

3. KROK:

DOKONČETE KVALIFIKACI A STAŇTE SE BRAND REPRESENTATIVE!

 

MĚSÍČNÍ UDRŽOVÁNÍ STAVU: 4 BUILDING BLOCKS

 

Velocity-External to External Training Presentation-Global 5-14-2018

Poznámka: Kvalifikující Brand Representativové jsou po ukončení Kvalifikace přesunuti k nejbližším Brand Representativům. Ujistěte se, že dokončíte svůj první Kvalifikační měsíc ve stejném měsíci nebo dříve než v měsíci, kdy dokončí Kvalifikaci někdo ve vaší Skupině spotřebitelů, abyste si je udrželi ve svém Týmu.

 

Kvalifikující se osoby Brand Representative, které nedosáhnout měsíčního minima pro kvalifikaci nebo nedokončí kvalifikaci v Kvalifikačním období, budou muset zaslat nový Dopis o záměru LOI a začít kvalifikaci znovu.

 

 

Další příklady Kvalifikace

 

FLEX BLOKY

 

HLAVNÍ INFORMACE

• Používají se jako náhradní Building Blocky pro měsíční udržování stavu Brand Representative.

• Aplikují se automaticky v případě, že nedosáhnete požadavků na udržení titulu Brand Representative, za předpokladu, že jste dokončili alespoň 1 Building Block v daném měsíci.

• Dostupné a použitelné pouze jako celé bloky.

• Nepovolte Brand Representative získat Leading Bonus (Bonus za vedení) v měsíci, ve kterém byly použity Flex bloky.

• Přiděleny po tom, co se stanete Brand Representative a poté každý rok.

• Nevytvářejí Objem prodeje ani CSV a nemají žádnou peněžní hodnotu.

 

To se v životě stane. Může nastat, že prodeje vaší Skupiny spotřebitelů  nedosáhnou na měsíční požadovanou úroveň 4 růstových bloků pro udržení vašeho stavu Brand Representative. V situacích, jako je tato, vás zachrání Flex bloky!

 

 

JAK TO FUNGUJE

Flex bloky vám pomohou splnit měsíční požadavky na udržení stavu Brand Representative. V kterémkoli měsíci, kdy se vám nepovede dokončit 4 Růstové bloky, mohou být až 3 Flex bloky automaticky doplněny z vašich zásob jako náhrada za chybějící Růstové bloky. V měsíci, ve kterém využijete Flex bloky, nemůžete obdržet Leading Bonus (Bonus za vedení).

 

Získáte Building Bonus (Bonus za růst) za dokončené Building Blocky, ale nebudete mít nárok na získání Building Bonusu (Bonusu za růst) za nedokončené Building Blocky v měsíci, ve kterém použijete Flex bloky.

 

A když už mluvíme o neúplných blocích, je důležité poznamenat, že neexistuje částečný nebo neúplný Flex blok. Dokončený Flex blok je použit na nahrazení nedokončeného Building Blocku jakékoli velikosti. Jinými slovy, pokud v měsíci dokončíte pouze 2 Building Blocky a částečně třetí, 2 úplné Flex bloky budou automaticky použity na nahrazení chybějících Building Blocků.

 

 

JAK JE ZÍSKÁTE

Flex bloky jsou vám přiděleny poté, co se získáte titul Brand Representative a každoročně poté obdržíte další. V prvním měsíci jako zbrusu nový Brand Representative obdržíte do svého Velocity a Genealogie účtu 3 Flex bloky.

 

V druhém měsíci pak dostanete 2 další Flex bloky, čímž jich budete mít celkem 5. A ve třetím měsíci jako Brand Representative dostanete jeden Flex blok navíc. Poté dostanete každý rok 3 další Flex bloky ke svému výročí Brand Representative! A co je na tom nejlepší? Flex bloky nikdy nepropadnou a jejich počet, který můžete sesbírat není omezen. Přijdete o ně, pokud se vám nepodaří udržet stav Brand Representative. Ale i kdyby se to stalo, můžete získat nepoužité Flex bloky zpět po dokončení Restartu.

 

Velocity Additional Details North America

 

DALŠÍ INFORMACE

Pokud nemáte dostatek Building Blocků ani Flex bloků pro udržení stavu Brand Representative, navrátíte se do stavu Brand Affiliate první den následujícího kalendářního měsíce. Po přechodu na titul Brand Affiliate ztratíte jakékoli Brand Representativy, kteří byli momentálně ve vašem Týmu. Máte možnost Restartu po omezenou dobu, a když budete úspěšní, můžete znovu získat Brand Representativy, kteří byli ve vašem Týmu, spolu s dříve nahromaděnými a nepoužitými Flex bloky.

 

 

ČASTO KLADENÉ DOTAZY O FLEX BLOCÍCH

 

Otázka 1: Jsem-li povýšen před koncem měsíce, proč nemohu vidět své Flex bloky hned po tom, když se stanu Brand Representative?
Odpověď 1: Ještě je nepotřebujete! Flex bloky se objeví ve vašem účtu měsíc poté, co dokončíte Kvalifikaci, což je také první měsíc, ve kterém budete muset dokončit 4 Růstové bloky pro měsíční udržování stavu.

 

Otázka 2: Opravdu Flex bloky nepropadnou?
Odpověď 2: Ne—dokud jste Brand Representative. A neexistuje žádný limit na to, kolik Flex bloků můžete nashromáždit.

 

Otázka 3: Jakou mají Flex bloky hodnotu?
Odpověď 3: Flex bloky neposkytují Objem prodeje ani CSV, nemají žádnou peněžní hodnotu a nemohou být nikdy vyměněny za hotovost—slouží pouze k tomu, aby pomohly udržet stav Brand Representative.

 

Otázka 4: Mohu sdílet nebo poslat své Flex bloky kamarádům?
Odpověď 4: Ne. Flex bloky jsou dárkem a oslavou vašeho pokračujícího úspěchu a pouze vy je můžete použít.

 

Otázka 5: Pokud můj Brand Representative na G1 použije Flex bloky, ovlivní toto můj odznakový titul Brand Representative?
Odpověď 5: Vůbec ne! Váš odznakový titul se určuje podle počtu Brand Representativů na G1 a Leadership Týmů, bez ohledu na to, zda Brand Representativové na G1 použijí Flex bloky.

 

Otázka 6: Co se stane, když nebudu mít dostatek Flex bloků pro udržení mého stavu jako Brand Representative?
Odpověď 6: Pokud nemáte dostatek Flex bloků, tak se vrátíte zpět na titul Brand Affiliate, ale budete si moci ponechat zbývající Flex bloky v zásobě. Podívejte se prosím na další informace o Restartu.