Investice do inovací

Nový zákazník? Zaregistrujte se ještě dnes!
Nový zákazník? Zaregistrujte se ještě dnes!

Investice do inovací

LifeGen scientists and Joe
LifeGen logo

Odkaz Nu Skin je dosáhnout jako první budoucnosti pomocí nejmodernější vědy, převratných produktových uvedení na trh a strategických, pokrokových partnerství. Každý den a všemi způsoby jsme zavázáni růstu a vědeckým inovacím - vedoucím k nepřetržitým investicím do vaší budoucnosti.

 

Ve skutečnosti nám naše nedávná akvizice LifeGen Technologies každý den otevírá dveře k něčemu novému. S LifeGen jsme dřívě spolupracovali na inovacích a nyní tato instituce představuje přírůstek do rodiny Nu Skin. Společně jsme již dosáhli neuvěřitelných věcí... a nyní má být náš úspěch zesílen exponenciálně.

 

Tato akvizice představuje náš nejsilnější nástroj úspěchu a jedná se o svazek, který znamená rychlejší inovace, revoluční produkty a neomezené příležitosti.

 

Anti-ageingová genetická databáze společnosti LifeGen

Základ všeho tvoří anti-agingová databáze společnosti LifeGen - nejrozsáhlejší soubor dat genové exprese svého druhu. A nyní exkluzivně patří společnosti Nu Skin - což znamená, že patří exkluzivně vám. Je to váš osobní přístup k nejpokrokovějším anti-agingovým řešením.

 

S více než 30letými odbornými znalostmi genetiky anti-agingu nám tato akvizice umožňuje težit z databáze vitálních genů souvisejících se stárnutím. To znamená přes půl miliardy nasbíraných, prozkoumaných a spočítaných bodů genetických údajů. A to je teprve začátek.

 

SPOLEČNĚ VLASTNÍME TO, CO JE TEĎ. A VLASTNÍME TO, CO PŘIJDE.