ČASTO KLADENÉ OTÁZKY


všeobecné informácie

 

Čo je platforma obmedzenej časovej ponuky?

Pri uvedení nového produktu očakávame prudký nárast počtu návštevníkov webu a namiesto toho, aby sme nový produkt dali na nuskin.com, dáme ho na obmedzený čas na platformu obmedzenej časovej ponuky.


Kedy sa začína ageLOC® LumiSpa™ Midnight Exclusive Edition Nu Skin LIVE Ponuka?

Nu Skin Live začína 6. októbra 2018 na platforme obmedzenej časovej ponuky a zahŕňa poštovné zadarmo pri každom nákupe. Začína sa 6. októbra 2018 o 12:25 a končí o 23:59 stredoeurópskeho času alebo do vypredania zásob.


Môžem si objednať viac ageLOC® LumiSpa™ Midnight Exclusive Edition naraz?

Áno, na jedno ID nie je stanovený limit nákupu.


ZADÁVANIE OBJEDNÁVKY

 

Ako dlho bude trvať spracovanie mojej objednávky?

Očakávaný dopyt po ageLOC® LumiSpa™ Midnight Exclusive Edition je veľmi vysoký. Prosím, rátajte s tým, že spracovanie objednávky môže trvať až 1 hodinu.


Prečo mám aj referenčné číslo aj číslo objednávky?

Referenčné číslo je vygenerované v čase zadania vašej objednávky a môže byť používané na sledovanie stavu vašej objednávky. Číslo objednávky je vygenerované vtedy, keď už došlo k spracovaniu vašej objednávky a takisto sa používa na sledovanie stavu vašej objednávky.


Ako mám postupovať v prípade, že si chcem zakúpiť produkty pre niekoho iného?

V prípade zadania objednávky na ageLOC® LumiSpa™ Midnight Exclusive Edition na účet iného Distribútora alebo držiteľa kreditnej karty, ste pred zadaním objednávky dostali od takéhoto Distribútora vyplnený a platne podpísaný formulár pre objednávku produktov/oprávnenie na použitie kreditnej karty.


platba

Ktoré platobné spôsoby budú akceptované?

Akceptované budú kreditné karty (MasterCard a VISA).


Ako môžem predísť tomu, aby mi banka odmietla platbu?

 Uistite sa, prosím, že máte dostatočný kreditný limit a čiastka vášho nákupu tento limit nepresahuje. V prípade, že neviete, aký máte kreditný limit alebo, že chcete požiadať o dodatočný limit, kontaktujte vydavateľa vašej karty na telefónnom čísle uvedenom na zadnej strane vašej kreditnej karty. Uistite sa, prosím, že máte dostatočný limit. Môže vám pomôcť aj to, ak informujete svoju banku o tom, že v určitý deň chcete uskutočniť väčšie nákupy u spoločnosti Nu Skin.  


V prípade, že moja kreditná karta bude zamietnutá, dokážem tento problém vyriešiť?

Objednávky, v prípade ktorých boli kreditné karty odmietnuté, budú automaticky zrušené. Prosím, zadajte objednávku znova a použite platnú kreditnú kartu. V záujme toho, aby ste predišli odmietnutiu, uistite sa, prosím, že máte dostatočný kreditný limit a čiastka vášho nákupu tento limit nepresahuje. V prípade, že neviete, aký máte kreditný limit, alebo že chcete požiadať o dodatočný limit, kontaktujte, prosím, vydavateľa vašej karty na telefónnom čísle uvedenom na zadnej strane vašej kreditnej karty. Uistite sa, prosím, že máte dostatočný limit. Môže vám pomôcť aj to, ak informujete svoju banku o tom, že v určitý deň chcete uskutočniť väčšie nákupy u spoločnosti Nu Skin.


doručenie

 

Kedy bude moja objednávka doručená?

Z dôvodu veľkého počtu objednávok zadaných počas našej akcie sa môže stať, že doba doručenia produktov bude dlhšia. Doručenie bude bezplatné.


Môžem sledovať stav doručenia mojej objednávky?

Ak kuriérska služba súhlasí so sledovaním informácií o doručení, v tom prípade to bude k dispozícii na stránke venovanej stavu objednávky. Na webovú stránku kuriérskej služby bude automaticky odoslaný e-mail so sledovacím číslom.