ČASTO KLADENÉ OTÁZKY


Všeobecné informace

 

Co je to platforma pro LTO (Limitovanou prodejní nabídku)?

Při spuštění nového prodeje produktu očekáváme náhlý nárůst počtu návštěvníků webových stránek. Místo toho, abychom na nuskin.com umístili novou produktovou stránku, dáme ji na omezenou dobu na platformu Limitované prodejní nabídky.


Kdy bude nabídka Nu Skin LIVE ageLOC® LumiSpa™ Midnight Exclusive Edition spuštěna?

Nabídka Nu Skin LIVE začíná 6. října 2018 na LTO platformě a při každém nákupu získáte dopravu zdarma. Spuštěna bude ve 12:45 (SELČ) a skončí ve 23:59 (SELČ) dne 6. října 2018, nebo ve chvíli kdy dojde k vyprodání zásob.


Mohu si objednat několik exkluzivních sad ageLOC® LumiSpa™ Midnight Exclusive Edition najednou?

Ano, na jedno ID neexistuje žádné omezení.


ZADÁVÁNÍ OBJEDNÁVKY

 

Jak dlouho potrvá zpracování mé objednávky?

Očekáváme, že zájem o ageLOC® LumiSpa™ Midnight Exclusive Edition bude opravdu vysoký. Na celý proces objednávky si prosím vyhraďte až jednu hodinu.


Z jakého důvodu mám k dispozici referenční číslo a číslo objednávky?

Referenční číslo je vygenerováno v momentě, kdy potvrdíte svou objednávku, a můžete jej využít ke sledování své objednávky. Číslo objednávky je vygenerováno, jakmile je vaše objednávka zpracována, a může být rovněž využito ke sledování vaší objednávky.


Co musím udělat pro to, abych mohl/a nakoupit produkty pro někoho jiného?

Pokud zadáte objednávku na ageLOC® LumiSpa™ Midnight Exclusive Edition na účet jiného distributora, nebo použijete kreditní kartu někoho jiného, musíte před zadáním objednávky získat vyplněný a platně podepsaný formulář pro objednání produktů/oprávnění k použití kreditní kartyod takového distributora nebo majitele kreditní karty.


PLATBA

 

Které způsoby platby budou akceptovány?

Akceptovány budou platby kreditními kartami (MasterCard a VISA).


Jak mohu své bance zabránit, aby mou platbu zamítla?

Měli byste znát svůj dostupný úvěrový limit a zajistit, aby váš nákup tento limit nepřekročil. Pokud neznáte výši svého limitu na kreditní kartě, nebo byste si jej chtěli navýšit, kontaktujte poskytovatele své karty prostřednictvím telefonního čísla uvedeného na zadní straně vaší kreditní karty. Ujistěte se prosím, že váš limit pro zadání objednávky na webu je dostatečný. Rovněž by mohlo pomoci, budete-li svou banku informovat o svém záměru učinit větší nákup u Nu Skin ve specifickou dobu.


Je-li moje platební karta zamítnuta, budu schopen/schopna tento problém vyřešit?

Objednávky se zamítnutými platebními kartami budou automaticky zrušeny. Potvrďte prosím novou objednávku s platnou platební kartou. Abyste zabránili zamítnutí své karty, měli byste znát svůj dostupný úvěrový limit a zajistit, aby váš nákup tento limit nepřekročil. Pokud neznáte výši svého limitu na kreditní kartě, nebo byste si jej chtěli navýšit, kontaktujte poskytovatele své karty prostřednictvím telefonního čísla uvedeného na zadní straně vaší kreditní karty. Ujistěte se prosím, že váš limit pro zadání objednávky na webu je dostatečný. Rovněž by mohlo pomoci, budete-li svou banku informovat o svém záměru učinit větší nákup u Nu Skin ve specifickou dobu.


POŠTOVNÉ

 

Kdy obdržím svou objednávku?

Vzhledem k velkému počtu zadaných objednávek, může mít vaše objednávka delší dodací lhůtu než obvykle. Objednávky budou dodány zdarma.


Mohu sledovat svou objednávku, jakmile je odeslána?

Pokud dopravce podporuje sledování zásilek, budou tyto informace k dispozici na stránce o stavu objednávky. Automatický e-mail s číslem sledování je odeslán s odkazem na webový server tohoto dopravce.