Вище керівництво

вище керівництво

Ritch Wood

Річ Н. Вуд
Генеральний директор

Річ Вуд отримав посаду генерального директора в 2017 році. Раніше він обіймав різні посади в компанії NU SKIN, у тому числі головного фінансового директора, віце-президента з фінансів, віце-президента компанії по нових ринках,

а також фінансового директора з розвитку нових ринків і посаду головного бухгалтера підрозділу Pharmanex. З 1995 по 1997 рр. під час тривалих відряджень пан Вуд грав ключову роль у відкритті багатьох європейських ринків

компанії NU SKIN. До призначення на посаду, що має на увазі роботу в Європі, він працював заступником директора з міжнародного оподаткування.

 

До початку роботи в NU SKIN в 1993 році пан Вуд працював в міжнародній бухгалтерській компанії Grant Thornton. Пан Вуд отримав ступінь бакалавра наук і ступінь магістра з бухгалтерської справи із спеціалізацією в області оподаткування в університеті Бригама Янга, а в 2010 році був нагороджений журналом "Utah Business Magazine" в номінації "Фінансовий директор року".


Ryan-Napierski

Райан Напірскі
Президент

Райан Напірскі обіймає посаду президента компанії NU SKIN. До свого призначення на поточну посаду пан Напірскі обіймав посаду президента NU SKIN Японія і віце-президента з розвитку міжнародного бізнесу NU SKIN Північна Азія.

 

Пан Напірскі також обіймав посаду президента NU SKIN Японія і віце-президента з розвитку міжнародного бізнесу в NU SKIN Північна Азія. Починаючи з 1995 року в компанії NU SKIN він був на безлічі відповідальних позицій. Займався спостереженням і аналізом стратегічних дій NU SKIN Японія на ринку Японії і одночасно з цим був віце-президентом з розвитку міжнародного бізнесу і дистриб'юторської активності, а також менеджером по роботі з ключовими клієнтами ринку США.

 

Пан Напірскі отримав ступінь бакалавра у сфері бізнесу, ступінь магістра ділового адміністрування в університеті Д'юка і ступінь магістра у сфері міжнародного бізнесу в університеті Гете в Німеччині.


mark-lawrence

Марк Лоренс

Фінансовий директор

Пан Лоренс був призначений на посаду фінансового директора NU SKIN у березні 2017 року. За своїми плечима він має 20-річний досвід в операційній і фінансових сферах. До роботи в NU SKIN пан Лоренс обіймав посаду голови фінансового департаменту в компанії-розробнику програмних платформ для Kindle від Amazon Amazon - Lab126. У його обов'язки входило управління фінансовими питаннями і контроль запуску на ринок декількох пристроїв розробки Amazon. Він також консультував і займався фінансовими питаннями в Polycom and Brocade, компанії Кремнієвої долини, а також компанії Vivint Smart Home, розташованій в штаті Юта.


Пан Лоренс має ступінь бакалавра, отриманий при Університеті Бригама Янга і ступінь магістра ділового адміністрування в Каліфорнійському університеті в Девісі.


Joe Chang

Джозеф Чанг, Доктор наук
Виконавчий віце-президент, президент з питань науки, глава департаменту по розробці продукції

Джозеф Чанг був призначений на посаду головного наукового співробітника і виконавчого віце-президента з розробки продуктів у лютому 2006 року. Плідний автор, пан Чанг за 20 років роботи в індустрії здоров'я написав безліч статей, оглядів і книг по фармакологічним дослідженням, в тому числі книгу-бестселер за версією New York Times "Міфипро старіння". Пан Чанг може похвалитися всебічними знаннями як фармацевтичній, так і харчовій промисловостях та входить до виконавчого комітету Nu Skin Enterprises. До початку роботи в NU SKIN пан Чанг обіймав посаду президента з науки в підрозділі Pharmanex, який був придбаний компанією NU SKIN в 1998 році.

 

До роботи в Pharmanex з 1994 по 1997 рр. пан Чанг був президентом і головним науковим співробітником компанії Binary Therapeutics, Inc., а з 1991 по 1994 рр. - в OsteoArthritis Sciences, Inc. Він також обіймав різні виконавчі, дослідні та управлінські позиції в Wyeth-Ayerst, Rhone Poulenc Rorer і інших біотехнологічних компаніях, де займався дослідженням натуральних інгредієнтів для лікування артриту та раку.  Пан Чанг отримав ступінь бакалавра наук в університеті Портсмута і ступінь доктора наук при Лондонському університеті. 

Matt Dorny

D. Меттью Дорні
Віце-президент, генеральний юрисконсульт

D. Меттью Дорні був призначений на посаду віце-президента і генерального радника компанії NU SKIN в 2003 році. З 1998 по 2003 рр. пан Дорні обіймав посаду помічника генерального радника Nu Skin Enterprises. До початку роботи в NU SKIN у пана Дорні була приватна юридична практика у сфері цінних паперів і бізнесу. Пан Дорні отримав ступінь бакалавра гуманітарних наук, магістра ділового адміністрування і доктора юриспруденції в Університеті штату Юта.