Board of Directors

Рада директорів NU SKIN

Steve Lund

Стівен Дж. Ланд
Голова Ради директорів, генеральний директор програми "Нагодуйте дітей"

Стівен Дж. Ланд обіймає посаду голови ради директорів NU SKIN Enterprises і генерального директора благодійної програми "Нагодуйте дітей", пожертвування для якої вже перевищили 450 млн. порцій каші VitaMeal. З 2006 по 2012 рр. пан Ланд був віце-головою ради директорів Компанії, з 1998 по 2003 рр. - президентом і генеральним директором, а з листопада 1996 по травень 1998 рр. - президентом і генеральним директором NU SKIN в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

 

Починаючи з основи компанії в 1984 році, пан Ланд займав пост виконавчого віце-президента NU SKIN International.  

 

До приєднання до NU SKIN Enterprises пан Ланд був юристом в приватній юридичній компанії, що спеціалізувалася на цивільних позовах і законодавстві про відповідальність за якість продукції.

 

Він має ступінь доктора юриспруденції, отриману в юридичній школі J. Reuben Clark при Університеті Бригама Янга в 1983 році. Він є членом Асоціації адвокатів штатів Юта і Аризона, входить до ради директорів Асоціації Прямих Продажів. Пан Ланд також активно бере участь в житті різних громадських і релігійних організацій, і до недавнього часу займав пост голови опікунської ради Університету Utah Valley. 


Truman Hunt

Ritch Wood
Генеральний директор (CEO)
  

Річ Вуд отримав посаду генерального директора компанії NU SKIN в 2017 році. Раніше він займав різні високі посади в компанії, у тому числі головного фінансового директора з 2003 по 2017 рр., віце-президента з фінансів, віце-президента по новим ринкам, а також фінансового директора з розвитку нових ринків і посаду головного бухгалтера Pharmanex. З 1995 по 1997 рр. пан Вуд зіграв важливу роль у відкритті багатьох європейських ринків компанії. До призначення на посаду, що передбачає роботу в Європі, він працював заступником директора з міжнародного оподаткування.

 

До початку роботи в NU SKIN в 1993 році пан Вуд працював у міжнародній бухгалтерській компанії Grant Thornton. Пан Вуд отримав ступінь бакалавра наук і ступінь магістра з бухгалтерського обліку зі спеціалізацією в області оподаткування при Університеті Бригама Янга, а в 2010 році був нагороджений журналом "Utah Business Magazine" в номінації "Фінансовий директор року".


Neil H. Offen

Ніл Н. Оффен

Колишній президент і Генеральний директор Асоціації Прямих Продажів

З липня 2011 року, пан Ніл Оффен обіймає посаду директора в компанії NU SKIN Enterprises. До NU SKIN, пан Оффен, з 1978 по 2011 рр., обіймав посаду президента і Генерального директора Асоціації Прямих Продажів. До того ж, він працював секретарем і віце-головою Всесвітньої Асоціації Прямих Продажів.

 

До 1971 року, пан Оффен працював помічником з юридичних і адміністративних питань в Конгресі Сполучених Штатів Америки, а раніше займав високий пост в Американському Департаменті по міжнародному розвитку. Пан Оффен сім років обіймав посаду віце-голови Міжамериканського фонду з питань міжнародної допомоги, що вимагають схвалення Сенату США, і заступника голови Ради директорів Американської Асоціації високопоставлених керівників. Він також є високо почесним членом Залу слави Асоціації Прямих Продажів, володарем премії за прижиттєві досягнення Всесвітньої Асоціації Прямих Продажів і почесним членом Національної Асоціації корпоративних директорів. У 1992 році пан Оффен був вибраний Керівником року за версією бізнес журналу Association Trends і отримав особливе визнання особисто від Секретаря Міністерства охорони здоров'я і соціального забезпечення США за курирування донорської програми. 

 

Будучи членом Ради Адвокатів округу Колумбія, пан Оффен отримав докторський ступінь у вашингтонському університеті і ступінь бакалавра в Коледжі Куінса.


Daniel W. Campbell

Данієль Кємпбелл

Керівний генеральний партнер, EsNet, Ltd.

Данієль Кємпбелл обіймає посаду директора нашої компанії з березня 1997 року, а на даний момент є незалежним членом Ради директорів і головою Комітету з виплати преміальної винагороди. З 1994 року, пан Кємпбелл був Керівним генеральним партнером EsNet, Ltd., приватній інвестиційній компанії. З 1992 по 1994 рр. пана Кємпбелл був старшим віце-президентом і головним фінансовим директором WordPerfect Corporation, компанії по виробництву програмного забезпечення, а до цього - партнером корпорації Price Waterhouse LLP.

 

Він отримав ступінь бакалавра в Університеті Бригама Янга. Зовсім нещодавно пан Кємпбелл був обраний Головою Опікунської ради, адміністративного органу з питань вищої освіти в штаті Юта. Пан Кємпбелл активно займається питаннями громадської діяльності, бере участь у великій кількості відкритих заходів, консультує приватні організації.


Andrew D. Lipman

Ендрю Д. Ліпман
Партнер, Morgan, Lewis & Bockius LLP

Ендрю Д. Ліпман обіймає посаду директора в нашій компанії з травня 1999 року. Він також є партнером і главою Департаменту телекомунікаційних технологій і ЗМІ в Morgan, Lewis & Bockius LLP, міжнародній юридичній компанії, до якої він приєднався в 2014 році. Раніше, з 2006 по 2014 рр. він обіймав схожу посаду в компанії Bingham McCutchen LLP, а з 1988 по 2006 рр. - в Swidler Berlin, LLP.

 

З 1987 по 1997 рр. пан Ліпман обіймав посаду старшого віце-президента з юридичних і нормативно-правових питань в MFS Communications, Co. - конкурентоздатній компанії, що надає телекомунікаційні послуги. Зараз він є членом Ради директорів MPower Telecom - компанії-провайдера місцевих і видалених телекомунікаційних послуг, Sutron Corporation - продавця продуктів гідрологічного і метеорологічного спостереження, і Management Network Group, Inc. - фірми-консультанта з питань телекомунікацій. Пан Ліпман отримав ступінь бакалавра в університеті Рочестера і ступінь доктора юриспруденції в університеті Стенфорда.

 


Patricia A. Negrón

Едвіна Д. Вудбері

Президент, Генеральний директор The Chapel Hill Press, Inc.

Едвіна Вудбері обіймала посаду президента і генерального директора  The Chapel Hill Press Inc. з 1999 року. На попередньому місці вона пропрацювала більше 20 років, з 1977 по 1998 рр. вона обіймала посаду головного фінансового директора і адміністративного керівника в компанії  Avon Products , що займається прямими продажами і продуктами для індивідуального користування.

 

Пані Вудбері також є членом численних Рад в різних сферах індустрії, поєднуючи членство в Раді директорів Медичного фонду Північної Кароліни, некомерційної організації, що займається питаннями охорони здоров'я. Вона отримала ступінь бакалавра в  університеті Chapel Hill Північної Кароліни

 


Thomas R. Pisano

Томас Р. Пісано
Колишній президент і Генеральний директор, Overseas Military Sales Corp.

Кар'єра Томаса Пісано охоплює більше 40 років, 25 з яких він зайнятий в індустрії прямих продажів. Досвідчений ветеран компанії Avon, пан Пісано обіймав основні керівні посади в компанії, включаючи віце-президента по глобальному розвитку бізнесу, регіонального віце-президента в Південній і Північній Америці і регіонального віце-президента в Латинській Америці і Тихоокеанському регіоні. На даний момент пан Пісано є президентом і генеральним директором компанії Overseas Military Sales Corp., яка працює в 30 країнах по всьому світу. До цієї посади пан Пісано був головним директором за операціями компанії протягом п'яти років. Також, протягом двох років він обіймав посаду віце-президента і глави міжнародного підрозділу The Topps Company. Пан Пісано закінчив технологічний університет штату Джорджія із ступенем бакалавра з управління у сфері промисловості, а також отримав ступінь магістра ділового адміністрування в Коледжі Дартмута в області фінансів і маркетингу.

 


Nevin N. Andersen

Невін Н. Андерсен
На пенсії

Пан Андерсен - визнаний професіонал з більш ніж 40-річним досвідом на різних фінансових управлінських позиціях. Пан Андерсен провів майже 24 роки в корпорації Shaklee Corporation на різних фінансових посадах, включаючи роботу в якості головного фінансового директора Shaklee з квітня 1990 р. до початку 2003 р., в якому він і вийшов на пенсію. У 2005 р. керівництво компанії Shaklee попросило пана Андерсена повернутися в якості тимчасового керівника і навчити нового головного фінансового директора до лютого цього року. До початку роботи в Shaklee пан Андерсен упродовж 10 років працював в аудиторській компанії Price Waterhouse & Co. і був посадовцем у фінансовому департаменті Збройних сил США. Невін Андерсен закінчив Університет Бригама Янга із ступенем бакалавра і ступенем магістра по бухгалтерії.

 


Nevin N. Andersen

Саймон Шень 

Саймон Шень є одним із засновників компанії ZQ Capital Limited, що володіє великими зв'язками і знаннями на ринку Китаю, здійснює консультації з інвестицій та ведення бізнесу. Пан Шень відмінно знає основні ринки Азії і спеціалізується на ринку Китаю.

 

До заснування компанії ZQ Capital в 2015 році пан Шень більше 10 років працював у сфері інвестиційного банкінгу, консультуючи великі компанії з різних фінансових питань, у тому числі злиття і поглинання. Він обіймав посаду керуючого директора і голови за фінансовими операціями в банку Barclays Capital Asia с 2011 по 2015 рр. До цього він кілька років співпрацював з одним із найбільших у світі інвестиційним банком Goldman Sachs в якості інвестиційного банкіра в Нью-Йорку і Гонконгу, і Lehman Brothers в Нью-Йорку.

 

Пан Шень отримав ступінь бакалавра з математики та економіки в Уесліанському університеті.