Члени Елітної Команди

Члени Елітної Команди

Досягнення статусу Члена Елітної Команди – це вершина успіху в NU SKIN для Дистриб'юторів, Ви стаєте членом ексклюзивного клубу світових топ-лідерів NU SKIN. Після отримання статусу Члена Елітної Команди Ваш успіх відзначатиметься на усіх корпоративних заходах. Ви отримаєте відповідний значок, спеціальний сертифікат та нагороду. Ваші досягнення будуть відзначені протягом Церемонії визнання Членів Елітної Команди на Гала-заході Всесвітньої Конвенції, і тоді Ваше фото стане частиною бажаної Стіни слави в штаб-квартирі NU SKIN у місті Прово, штат Юта, США. Після п'яти років утримання статусу Члена Елітної Команді ми урочисто відкриємо Вашу "Зірку" на Доріжці слави в штаб-квартирі NU SKIN. Інформація про Ваше визнання буде також опублікована на наших корпоративних веб-сайтах.

 

Кожного року, якщо Ви продовжуєте утримувати статус Члена Елітної Команди, Ви та інші Члени Елітної Команди будуть здійснювати подорожі до різноманітних куточків світу разом із засновниками та керівниками NU SKIN, організовані повністю за рахунок компанії.

 

За повною інформацією про дати та умови кваліфікації на подорожі Членів Елітної Команди, зверніться до розділу "Заходи" на нашому веб-сайті. Члени Елітніої Команди грають важливу роль в розвитку та успіху компанії NU SKIN. Місцеве та регіональне керівництво, а також Ваш менеджер по роботі з клієнтами продовжуватимуть надавати Вам всебічну підтримку на шляху розширення Вашого бізнесу. У Вас буде доступ до персонального онлайн-ресурсу GPS навігатора, за допомогою якого Ви легко і зручно зможете керувати Вашим бізнесом в будь-який час, в будь якому-місці.

 

У Вас буде право участі в Преміальному Мега Пулі, де Ви можете заробити частки від щомісячних продажів Американського, Європейського та Південної частини Тихоокеанського регіонів. Якщо Ви досягаєте 3 000 балів Об'єму Групових Продаж (ОГП) Ви маєте право на Максимізатор виплат, де зможете заробити додаткову 5% Лідерську премію, плюс подвоєну 10% Премію 1-го покоління, або додаткову премію за Лідерські групи з 1-го по 6-е покоління.*

Divider