Рубін

Рубін

Після досягнення статусу Рубінового Лідера, святкування Вашого успіху буде продовжено не  тільки на урочистих подіях місцевого ринку, але також і на регіональному рівні. Ви отримаєте гарний відповідний значок і сертифікат Рубінового Лідера, про Ваше визнання буде опубліковано і оголошено на корпоративних веб-сайтах Компанії.

 

Рубіновий Лідер - важливий рубіж, до Вас буде прикріплено менеджер по роботі з клієнтами, який надасть Вам допомогу і всебічну підтримку у Вашій подорожі до статусу Синього Діаманта і забезпечить всією необхідною інформацією щодо роботи Вашої структури. У Вас буде доступ до персонального онлайн-ресурса GPS-навігатора, за допомогою якого Ви легко і зручно зможете керувати Вашим бізнесом в будь-який час, в будь-якому місці.

 

Ви зможете приймати участь в Мега Пул Бонусі, в рамках якого Ви зможете заробляти частки з продажів Американського, Європейського та Південної частини Тихоокеанського регіонів. Якщо Ви досягаєте 3 000 балів Об'єму Групових Продаж (ОГП), Ви маєте право на Максимізатор виплат, де зможете заробити додаткову 5% Лідерську премію плюс подвоєну 10% премію 1-го покоління, або додаткову премію за Лідерські групи 1-го, 2-го і 3-го поколінь.*

 

Приєднатися до NU SKIN Стати Консультантом бренду