Синій Діамант

Синій Діамант

Досягнення статусу Синій Діамант - це визначна ступінь успіху, якої Ви досягли зі своєю структурою. Як сказав Блейк Роні: “Ви досягли успіхів, допомагаючи іншим досягти успіху”. По досягненню статусу Синього Діаманта ваш успіх святкується на всіх корпоративних заходах. Ви отримаєте прикрасу-брошку з Діамантом, підвіску або перстень і сертифікат Nu Skin. Інформація про ваше визнання буде також опублікована на наших корпоративних веб-сайтах.

 

Статус Синій Діамант - важливий рубіж, Ваш менеджер забезпечить Вам підтримку в розширенні Вашого бізнесу у світі. У вас буде доступ до персонального он-лайн GPS навігатора, за допомогою якого Ви легко і зручно зможете керувати Вашим бізнесом, в будь-який час, в будь якому-місці.

 

Якщо Ви досягаєте 3000 балів Об'єму Групових Продаж (ОГП) Ви маєте право на Максимізатор Виплат, де Ви зможете зможете заробити Додаткову 5%-у Лідерську Премію (EEB), плюс Подвоєну 10%-у Премію 1-го покоління (DBLG1), або Додаткову Премію за Лідерські Групи з 1-го по 6-е покоління.*

Приєднатися до NU SKIN Стати Консультантом бренду