Джон Конноллі

Джон Конноллі

jon_connolly

Моє знайомство і початок роботи в Nu Skin® почалося в Австралії.

 

Незважаючи на мою професійну освіту в сфері права та банківської діяльності, у Сіднеї в мене було кілька овочевих магазинів. В 1994 році, економіка Австралії переживала глибоку рецесію, яка негативно вплинула не тільки на мій бізнес, але й на моє особисте життя. Я працював нон-стоп, сім днів на тиждень і однаково продовжував втрачати гроші. Тому, тоді я сказав собі""повинен же бути вихід".

 

Мій спонсор, Синій Діамант, Лолла Хатфилд, переконала мене, розповідаючи про нові бізнес можливості. Вона сказала, що я зможу продавати й розповсюджувати продукцію компанії Nu Skin® по усьому світу та отримувати за цє велику винагороду. Також, мені не доведеться ризикувати вкладеним капіталом, ніяких акцій, начальників, працівників, орендної плати, дебіторських заборгованостей, паперової роботи і усього іншого. Інакше кажучи, мене не будуть мучити "головні болі" сучасного бізнесу, з якими я стикаюся щодня і більше того, у мене буде напевно саме безцінне - "вільний час". Звичайно, спочатку я нічого не зрозумів про що вона розповідала. Я просто ніяк не міг зрозуміти, як це все можливо. У мене багато друзів по усьому світу, у яких є вільний час, але немає грошей і навпаки.

 

На щастя, я вважав себе все-таки підприємцем і, будучи заінтригованим, був готовий слухати далі.

 

 В 1994 році, у світі починалася революція в області Інтернету. Ця сфера стрімко розвивалася, глобальна економіка почала відновлюватися й основи ведення бізнесу мають бути іншими. Комп'ютери, виробництво мікрочипів і стрімкий розвиток Інтернету, витиснули технології минулого часу та привнесли в бізнес нові можливості. І я зрозумів, що Nu Skin® - нова швидкозростаюча компанія, з якою можна співробітничати через Інтернет. Цей і був той самий ""вихід"" про який я мріяв.

 

Звичайно, я розумів, що продукція, яку мені стояло розповсюджувати, повинна бути просто відмінною. Протестувавши, я переконався в її якості, вона була просто фантастична, хоча й в обмеженій кількості - близько 30 найменувань! Більше того, я був впевнений, що керівники компанії Nu Skin® дуже професійні люди. Тому я зустрівся з ними особисто (це було ще до створення компанії Google). Зокрема, я зустрівся із Блейком Руни, Стивом Ландом та іншими важливими людьми, я був дуже вражений їх баченням майбутнього компанії. Це були люди, яким я міг довіряти. 

 

В 1994 році, компанія Nu Skin Enterprises Inc. дала мені ідеальний автомобіль досягнення успіху - цілком самостійний бізнес, розповсюджуючи якісну продукцію компанії. Однак я повинен був вести цей автомобіль сам і мій успіх залежав цілком від мене. Я став Лідером, мав повну свободу та пристойний прибуток, якого вистачало на оплату рахунків та утримування сім'ї. Я працював дуже ретельно і мені це подобалося. У мене були вище та нижче ростошовані структури, але в кінці я досягнувся статус Синього Діаманта. Я продовжую працювати і донині , спасибі всім моїм друзям і моїй сім'ї за те, що підтримували мене. Найбільше я вдячний прекрасній компанії, що працюють у ній винятковим людям, співробітникам і незалежним Дистриб'юторам, які допомогли мені досягтися своєї мети.

У чому секрет успіху? Завдяки Шону Бреді, члену Елітної Команди, тепер я знаю. Багато років тому він сказав мені: "Джон, щоб стати Синім Діамантом компанії Nu Skin®, потрібно бути в потрібному місці в потрібний час і ніколи, ніколи не здаватися".

Divider