Джанет Родер

Джанет Родер

jeannette_roder

Я відкрила для себе компанію Nu Skin Enterprises через свого друга, який запросив мене на презентацію гальванічного пристрою для SPA-процедур (Nu Skin Galvanic Spa System II). Протягом 18 років я керувала підприємством з оптового продажу одягу в Німеччині. На той момент мені було вже за 50, а тому я не могла ризикувати й експериментувати.

Компанія Nu Skin справила на мене позитивне враження своїми комерційними можливостями. Тому я поставила перед собою чітку мету – стати членом елітної команди цієї компанії!

Роки минули швидко та були дуже успішними. 2008 року я досягла своєї першої мети – отримала статус "Рубін". Мене запросили до Юти, де я могла познайомитися з компанією, її засновниками та працівниками. Це просто надзвичайні люди. Після цього я ще раз переконалася, що працюю в чудовій компанії.

Уже третій рік я керую автомобілем BMW, подарованим компанією Nu Skin. Досягнувши статусу "Діамант", я запросила своїх колег на вечерю – людей, які реалізували свої бажання та мрії зі мною на нашому спільному шляху до досягнення успіху.

Тут я потоваришувала з багатьма людьми та зрозуміла, що разом ми можемо багато досягти. Я вдячна всім, особливо керівникам і менеджерам із роботи з ключовими клієнтами, які постійно мене підтримували, і з нетерпінням чекаю майбутніх досягнень. У 2011 я планую поїхати в подорож лідерів зі статусом "Синій діамант".

Divider