Хідег Крістіан

Хідег Крістіан

hideg_krisztian

І так, я намагався написати Історію мого успіху. Я, по натурі, прагматик, тож я подивився визначення слова "успіх" в інтернеті. В ньому говориться, що "успіх - це досягнення цілі" і що він є "протележністю до невдачі". Правда, я не вважаю, що деякі труднощі з якими я стикаюся - це невдачі... я досяг деяких своїх цілей, але багатьох ще треба досягти. Тож, чи насправді я успішний?

 

Згідно з висловом Тома Хопкінса, американського мотиватора "успіх - це безперервний шлях в напрямку досягнення заздалегідь встановлених важливих цілей". Так, у мене є важливі цілі і я на шляху до їх досягнення! Після того, як я переконав себе, що я маю право написати історію успіху, Ви можете спостерігати як усе це розпочиналося.

 

Перш за все, я мав прийняти рішення, перед тим, як розпочати цю подорож. Рішення зробити щось, що повністю відрізняється від того, що робили мої друзі та родина. Все розпочалося з запрошення по телефону, після чого була приватна бесіда з моїм спонсором Габором Кокані. Він запросив мене на відкриту презентацію, яку влаштовувала Кароль Важи, що стало визначною подією у моєму житті. Я не розумів всього, що він казав і не мав ніяких доказів, що він казав правду, але я був там! Дуже скоро я зрозумів, що Nu Skin® відрізнялася від інших Компаній, про які я знав. Життєво важливі показники бізнеса були абсолютно переконливими і якщо бути щирим, я відразу закохався у Біофотонний Сканер Pharmanex®. Я знав, що це можливість для досягнення моєї головної мети, звільнитися з роботи, яка мене не задовільняла. Тож я прийняв рішення прямо там, на місці, у червні 2006.

 

Чи все було так просто з того часу? Зовсім ні... Я почав стикатися з деякими труднощями, одразу після того, як я почав свою подорож з Nu Skin®. Зважаючи на те, що у мене не було ніякого досвіду у бізнесі та мережевому маркетингу, я не мав уяви що мені робити. Єдине, що я міг зробити - це повністю покластися на свого Спонсора.  Я не намагався винайти щось нове, я робив тільки те, що він, та інші Лідери мені радили на цьому шляху, та це виявилось ключовим фактором успіху.

 

Тим не менш, не всі мене підтримували. Я мав чотири дипломи, моїм роботодавцем була величезна міжнародна компанія, все це звучить дуже добре, особливо для людей, яких це не стосується. Ось чому багато моїх друзів насправді не могли зрозуміти, чому я хочу звільнитися з компанії і відмовитися від гідної зарплати, машини, телефона і комп'ютера; коротше кажучи від кар'єри і всіх переваг, які за цим слідують. Вони не поділяли мого бажання мати більше і вільного часу та фінансову незалежність. Двоє з них, які навіть сміялися наді мною за моєю спиною, тепер теж в цьому бізнесі, працюють над досягненням своїх цілей і я знаю, що мій успіх - це також приклад для багатьох інших. Сьогодні, я нікому не маю пояснювати, чому я “змінив напрямок свого життя”.

 

По-друге, я мав знайти баланс між моєю роботою та Nu Skin®, між зароблянням на життя та створенням свого майбутнього. Я вдячний, що деякий час я був у статусі Рубінового Лідера тому, що я був прикладом для багатьох у кого була робота або бізнес, у тому, як поєднати це з бізнесом в Nu Skin®. Якщо Ви будете все робити правильно, Ви можете отримати статус Рубінового Лідера, навіть працюючи одну-дві години на день. (Будь ласка, не використовуйте це як виправдання, якщо Ви в стані присвячувати більше часу бізнесу з Nu Skin®!)

 

Чи було це того варте? Безперечно! Після того, як я став Рубіновим Лідером, я звільнився з роботи і продовжив працювати з Nu Skin®. Зараз, коли я став Діамантовим Лідером, моє життя перевершило усі мої попередні очікування. Вільний час, фінансова незалежність, друзі та безперервний саморозвиток - моє життя значно покращилося в усіх аспектах. Я можу відверто сказати, що я не зміню співробітництво з Nu Skin® на будь-яку іншу роботу або інший бізнес!

 

А що допомогає мені коли я стикаюся с будь-якими труднощами? Розуміння того, що я не один, що я є частиною великої команди. Крім того, диски, книжки, заходи для Дистриб'юторів і т.п., надають мені знання, бачення та віру у те, що ми робимо і у себе. Причиною того, що ми маємо таку впевненість у завтрашньому дні і в Компанії є те, що Nu Skin® забезпечує нас продукцією, яка дійсно працює, технологіями, завдяки яким різницю можна виміряти, інновацїями, яких більше не існує ні в кого на ринку, солідним фінансовим та науковим підгрунтям, і все це у поєднані з гідними бізнес можливостями! Але, як виявилось Nu Skin® це не тільки Компанія з якою можна працювати - це родина до якої ти належиш!

 

Так ставте собі цілі, станьте частиною цієї родини, діліться вашими знаннями і отримуйте від усьго цього задоволення!

 

Divider