Гу Пінгуа

Гу Пінгуа

gu_ping_hua_and_dutka_akos

У Будапешті, в Угорщині, у мене була бухгалтерська контора. Протягом 10 років я намагалася надавати якісні бухгалтерські послуги місцевим китайським підприємцям. Завдяки сумлінності моєї компанії й величезному досвіду в цій сфері, більше 160 компаній вибрали нас для ведення своїх бухгалтерських операцій.

У грудні 2008 року мої друзі познайомили мене з біодобавками Nu Skin®. Я помітила значне поліпшення самопочуття за короткий період часу. До цього я приймала всілякі біодобавки, але жодна з них не виявилася такою же ефективною як ті, які виробляє компанія Nu Skin®. Тому я вирішила стати пріоритетним клієнтом. Це було дуже суєтним часом з погляду роботи в конторі, тому в мене не було часу вникати у філософію Nu Skin® і можливості побудови бізнесу, які вона пропонувала. Проте , я показала продукцію своїм друзям. Вони так само були дуже задоволені якістю біодобавок, і, нарешті, у травні 2009 року я вирішила почати робити кар'єру з Nu Skin®.

Після знайомства з історією компанії, її фінансовим становищем і людськими ресурсами, а також отриманими нею нагородами й відкликами я зрозуміла, що цей бізнес - чудовий шанс і величезні можливості. І це саме те, що нам потрібно!

І я теж скористалася своїм людським ресурсом - своїми клієнтами. Якщо в кожної компанії, з якою я працювала, було по 3 директора, це означало, що в мене може бути як мінімум 480 клієнтів. В більшій частині з них був у Будапешті свій бізнес - вони були харизматичні, сильні та конкурентоспроможні. Вони завжди шукали нові можливості розвитку бізнесу, і ця можливість підкрутилася дуже вчасно - для них це був черговий шанс.

Мій вищий спонсор, Лиу Минджи (Liu Minji), що мешкає в США, допоміг мені розібратися й зрозуміти, як користуватися продукцією. Моєю метою стало презентувати продукцію Nu Skin®, досягати нових цілей, починати з нуля, копіювати систему і робити все це під гаслом "просто та радісно". Я хочу допомогти всім своїм нижчестоящим дистриб'юторам вчитися, розвивати командний дух, виконувати плани, задані системою, ніколи не припиняти навчання, глибше вивчати продукцію, вчитися ефективній самопрезентації і зробити широко відомими місію та продукцію Nu Skin®.

У результаті упорної роботи разом з Nu Skin® ми змогли залучити множину дуже успішних людей, що мешкають тут. Більше того, ми організували спеціальне китайське співтовариство, на 100% здатне просувати місію і дух Nu Skin®. Усі його співробітникі пробували продукцію і користуються нею, являючись наочним підтвердженням ефективності засобів Nu Skin®. Nu Skin®. Ми знаємо, що однією з умов успіху мережних продажів є використання продукції, це ще один спосіб залучення людей до роботи з Nu Skin®. Чудо, яке гальванічна процедура робить протягом 10 хвилин, залучило в нашу команду ще більше людей. Саме тому ми можемо розширювати наш бізнес в інших європейських країнах і в Китаї. Ми з нетерпінням чекаємо появи біодобавки з ageLOC®, тому що ми абсолютно впевнені в неймовірному успіху цього продукту. Більше того, це додасть додатковий імпульс розвитку нашого бізнесу.

З того моменту, як я приєдналася з Nu Skin® і побачила, що може її продукція, я надихнула всіх своїх друзів на приєднання до концепції "сила во благо", на прагнення бути краще і любити людей. Моя особиста мета - просувати місію Nu Skin® "сила во благо". Я й моя команда залучають усе більше людей до добродійності. Дуже важливо допомагати дітям, що знаходяться у нестатку, і саме тому ми дуже раді, що в нас є такий продукт як каша Vitameal. Знайомство з Nu Skin® змусило мене щосекунди пам'ятати про те, що і я повинна бути гарним і корисним членом суспільства.

Протягом першого року роботи з Nu Skin® я познайомилася із кращими у світі засобами для догляду за шкірою і біодобавками. У мене з'явилися нові друзі й нові знання, які залишилися б недоступними для мене без Nu Skin®. Компанія допомогла мені зрозуміти, що ключем до успіху є чесність, цілеспрямованість і стійкість - усі три умови разом. Ця можливість бізнесу несе Вам здоров'я, красу, упевненість у собі і успіх. Я сподіваюся, що багато з людей скористуються цією можливістю. Головне - вірити в успіх!

Хочу сказати, що навіть те, що я стала Синім Діамантом, не є для мене кінцевим пунктом шляху - це початок нового етапу, на якому треба ще так чимало вчитися. Я хочу подякувати своїм нижчестоящим дистриб'юторам і своїх вищих партнерів за допомогу й підтримку. Особливо я дякую свого вчителю Лиу Минджи (Liu Minji), за безкорисливу й самовіддану допомогу! Я також дякую всім, хто підтримував мене на цьому шляху! Я буду намагатися і далі розвиватися разом з моєю командою!

Гу Пінгуа

Будапешт, 16 серпня 2010 року

Divider