Карін Томашковічова

Карін Томашковічова

Оскільки мені дуже подобається мода, я присвятила їй все своє життя. Для мене, це не просто робота, – це моє хобі. На початку своєї кар'єри я зрозуміла, що мода тісно пов'язана із гарним здоров'ям і це стало моїм способом життя. Ось чому я стала експертом з питань моди і здорового способу життя. І я можу сказати, що до моєї думки з цих питань прислуховуються та враховують при прийнятті рішень.


Як я стала Дистриб'ютором Компанії Nu Skin®?


Півтора року тому я потрапила на презентацію косметичної продукції Компанії Nu Skin®. Як жінка, я була надзвичайно вражена використанням гальванічних технологій у поєднанні з косметичною продукцією. В мене відразу виникло бажання їх придбати! Через три дні мене запросили на лекцію про Компанію, де я дізналася наскільки унікальним є цей бізнес. Я була вражена науковим підходом та тими зусиллями, що докладаються для покращення технологій та продукції, що й відрізняє цю Компанію від інших компаній такого типу. Тиждень по тому, я відвідала Олімпіаду Успіху, що проводилася в Будапешті. Я відчула величезну кількість позитивної енергії і саме це переконало мене розпочати свій власний бізнес в Компанії Nu Skin® Я була готова до співпраці. Те, що я могла потрапити скрізь, куди я могла собі уявити, було для мене новим та захоплюючим.


Тепер я можу зробити висновок про те, що це досить вимогливий бізнес, який підходить не кожному. Проте, для мене – це поєднання декількох сфер мого життя, що є дуже важливим і тому мені все вдавалося легко. Я рада, що в Компанії Nu Skin® я познайомилася з багатьма гарними людьми. Незважаючи на порівняно короткий строк моєї співпраці з Компанією Nu Skin®, за допомогою Біофотонного Сканера Pharmanex® та комплексних дієтичних добавок мені вдалося допомогти вже багатьом людям. За допомогою косметичної продукції Nu Skin® та комплексу Nu Skin Galvanic Spa System™ II мені вдалося зробити щасливими моїх клієнток-жінок. Разом ці методики посилюють ефективність один одного та дають вражаючи результати. Поступово мій чоловік зацікавився і також зайнявся цим бізнесом. Він дуже допомагає мені за допомогою комп'ютера. Тепер це наш спільний бізнес і ми з легкістю можемо замінити один одного або розділити роботу. Я рада, що зустрілася з Nu Skin®.


Карін Томашковічова

Divider