Хельгі Петурссон

Хельгі Петурссон

helgi_petursson

 

Все почалося в травні 2009 року, коли я відвідав одну з презентацій компанії Nu Skin Galvanic Spa System™, де попрацювали над половиною мого обличчя. Я був в абсолютному захваті! Я відчув та побачив різницю негайно. Відразу ж того дня я вирішив придбати Nu Skin Galvanic Spa System™, а також і декілька інших продуктів компанії Nu Skin®. Людина, яка запросила мене на цю презентацію тепер мій спонсор і я назавжди вдячний за її терпіння протягом усього цього часу.

В січні 2010 р. я був на роздоріжжі перед вибором двох проектів і мені потрібно було вирішувати. 12 січня я вирішив скористатися можливостями, які мені пропонувала саме компанія Nu Skin®. Звісно, в мене були деякі побоювання, щодо того, чи мені вдасться набрати необхідні 1000 балів моїх Особистих Продаж, щоб розпочати Кваліфікацію на Лідера, проте вже в кінці місяця я набрав більше 8000 балів. Я став Лідером вже за місяць. В лютому, я став Золотим Лідером і досяг титулу Лазуритового Лідера вже в березні 2010 р.

Що найбільше вразило мене за час мого перебування в цьому бізнесі це те, наскільки дійсно ефективною є вся продукція Nu Skin®. Ось чому в моїй ванній кімнаті тепер ви можете побачити лише продукцію Nu Skin®. Бізнес можливості та співпраця з іншими Дистриб'юторами компанії Nu Skin® надзвичайно мені допомогли. Кожен готовий вам допомогти. Мені довелося зустрітися з багатьма новими людьми та відновити контакти з давніми друзями.

Відколи я розпочав бізнес в компанії Nu Skin Enterprises мій дохід значно виріс і я впевнений, що він буде стабільний і в майбутньому. Більш того, цей вид діяльності дає мені та моїй сім'ї можливість розпоряджатися своїм часом на власний розсуд, а також можливість мати друзів в усьому світі.

Хельгі Петурссон

Divider