Емін Кірмізігюл-Емке

Емін Кірмізігюл-Емке

З продавця їжі до мільйонера Nu Skin® ...


Це моя кінцева мета! Коли мене вперше познайомили з Nu Skin Galvanic Spa System™ II, я був настільки вражений, що одразу її придбав. Я відкрив всю лінію продукції Nu Skin® і знайшов її неперевершеною. Я почав використовувати її постійно і відчув чудові результати. Крім того, мій ентузіазм зростав з тим, що все більше і більше людей запитували мене, чому моя шкіра так чудово виглядає. І навіть незважаючи на те, що я не мав багато досвіду, компліменти були настільки надихаючими, що я повинен був розпочати свій власний бізнес. Більш того, стати Дистриб'ютором Nu Skin® і отримати машину за допомогою унікального проекту "German Mobility Project"(Проект німецької мобільності). Це більше не мрія для мене - останні два роки я сиджу за її кермом. Неймовірно але факт - з моєю попередньою роботою в супермаркеті я б ніколи не заробив на машину тільки завдяки важкій праці. 


Я щасливий, що познайомився з Nu Skin®, тому що вони дали мені шанс реалізувати мої цілі і мати увесь цей успіх, якого я досягаю завдяки важкій праці. Зараз Я Діамантовий Лідер і стану Лідером статусу "Синій Діамант" до мого 35-річчя. Все це можливо, незважаючи на моє походження, біографію, національність або на той факт, що спочатку мені довелося вивчити німецьку. 


Nu Skin® пропонує можливість побудувати такий чудовий бізнес і допомогти іншим людям досягти своїх мрій. Немає нічого кращого, ніж зростати разом зі своєю командою і досягати успіху.


Емін Кірмізігюл-Емке

Divider