Лоуренс Брем

Лоуренс Брем

Півтора року тому я відкрив для себе Nu Skin®, її продукцію і, більш того, всі її можливості. В той час я управляв заказами для великої міжнародної компанії. Багато людей думали, що я маю ідеальну роботу: гнучкий графік, щоденні задачі без ієрархічного тиску, задовільна заробітна платня і останнє, але також важливе, офіс близько до мого дому. Але я не мав перспектив кар'єрного росту і задовільняючого мене визнання. Тому, лише тільки після двох місяців знайомства з Nu Skin®, я вирішив залишити мою роботу. Я лише знав, що нарешті я знайшов шлях для досягнення інших цілей, які краще пасували моїм навичкам і мотивації. 

Незабаром я став Рубіновим Лідером. Передбачалось, що 2009 рік стане відомим завдяки консолідації мережі мого бізнесу. Однак, я не міг передбачити, що я так буду хвилюватися за мою дев'ятирічну дочку. Я був спустошений, коли мені повідомили, що вона страждає на пухлину головного мозку. Зрештою, 2009 р. невдовзі став для мене роком "лікарні". ЇЇ хвороба швидко прогресувала і в неї почались епілептичні напади - спочатку раз на місяці, але це швидко зросло до шести разів на день. Однак, це стимулювало мене більше, ніж будь що інше, побудувати мій бізнес, щоб забезпечити майбутнє моїх дітей. Саме в той рік в жовтні я став Діамантовим Лідером, саме в той місяць, коли моя дочка мала пройти операцію. 

Сьогодні все повернулось в звичайне русло і моя родина поступово долає труднощі. Хочете дізнатися про мою мету? Це не статус, це допомога людям в моїй структурі досягнути реалізації їх можливостей, завдяки Nu Skin® і мережевому маркетингу! 

Лоуренс

Divider