Vanessa Perez

Ванеса Перез

vanessa-perez

Я вивчала Адміністрування Бізнесу в університеті Каракаса, після чого працювала у великій міжнародній косметичній компанії (L'oreal). Це було більше, ніж просто робота, це була можливість стикнутися з чинним досить цікавим і перспективним ринком, що поширився по всьому світу. Але у мене не було часу на себе, так як доводилося працювати по 10-12 годин на день. У 2001 році я вирішила переїхати в Іспанію і професійно зайнятися маркетинговою діяльністю, але на цей раз планувала працювати вже на себе. Я заснувала невелику фірму, але успіху з неї добитися не вдалося, і я знову повернулася до звичайної роботи. Після народження першої дитини я зрозуміла, що більше не хочу залежати від рішень інших людей. Я хотіла насолоджуватися життям з сім'єю без будь-яких обмежень, що подібний спосіб життя накладає на фінансове благополуччя. В моєму комп'ютері все ще була папка «Проекти» з різними бізнес-планами. Але з практично порожнім банківським рахунком жоден з представлених у ній варіантів не був можливий.

Кілька місяців я роздумувала над перспективами відкриття бізнесу, при цьому відвідуючи різні курси і займаючись пошуком нових перспективних можливостей. Я не з тих, хто чекає поки що-небудь не станеться само, я беру і роблю. Мені подобається жити повним життям. У перший раз про компанії NU SKIN я дізналася від друга, який рекомендував мені цю бізнес-платформу. Але так як на той момент я вже пропрацювала в індустрії косметики й краси більше 7 років, мені хотілося знайти щось новеньке.

Наступного разу про NU SKIN я почула через 3 місяці. На цей раз від подруги, з якою не бачилася кілька місяців. Коли я її побачила, то була просто вражена її зовнішнім виглядом. Я запитала її, що вона використовує для догляду за обличчям, адже воно стало значно краще, ніж було раніше! Вона згадала якийсь пристрій, і я відразу ж придбала його. Коли посилку доставили, я навіть не уявляла, що мені з ним робити, тому нам довелося зустрітися ще раз. І за те, що було далі варто подякувати Сесілії Моліні та Паз Сан Роману.

Якщо Ви запитаєте моїх друзів про мене, вони швидше за все, назвуть мене мрійником. Моє життя сьогодні відповідає тому, про що я так мріяла 7 років тому. Я вирішую, як і що буду робити. Я хотіла подорожувати – тепер, завдяки NU SKIN я подорожую кожен місяць, як для задоволення, так і зі справ. Мені подобається бувати в різних країнах, нових місцях. Маленька підказка для мандрівників, які, як і я будують цей бізнес і літають – завжди намагайтеся сідати посередині. Таким чином, у Вас буде можливість поспілкуватися відразу з двома потенційними клієнтами!

У мене завжди була мрія – мати достатньо часу, щоб дивитися, як ростуть мої діти, проводити більше часу з сім'єю та батьками. Я недавно зробила публікацію в одній соціальній мережі: «У суботу я завжди знаходжу час, щоб подякувати долі за все, чого досягла. Тепер я пам'ятаю, як багато років тому я хотіла більшого. Якщо у мене буде вибір, то я хочу, щоб все так і залишалося».

Раніше я грала у регбі. Мені завжди подобалися командні ігри. Одним з головних джерел моєї мотивації була допомога всім членам своєї команди у розвитку їх талантів, адже у нас у всіх є особливий талант до чогось. В Іспанії командна робота дуже сильно допомогла нам у розвитку нашого бізнесу. Мені подобається дивитися, як іспанські Лідери живуть тим життям, про яке вони так мріяли. Кожен день – нове випробування. У кожного потенційного клієнта – своя особлива історія. Завдяки NU SKIN за останні кілька років я познайомилася з величезною кількістю чудових людей, багато з яких тепер є моїми добрими друзями. Сказати по правді, все працює таким чином, як якщо б у тих, хто займається цим бізнесом, був особливий ген. Можливо, Доктор Чанг знав про нього весь цей час.

Сама незабутня подія сталася менше ніж через 6 місяців, після того, як я почала будівництво цього бізнесу. Я все ще не впевнена в тому, що я робила, але я поїхала на конвенцію в штат Юта, на якій була присутня Сесілія Моліна Борджа. Спочатку я уявляла NU SKIN тільки за описами Дейн і Свіді. Але прибувши туди, я побачила 16 000 дистриб'юторів, і слухаючи їх історії успіху, я розчулилася і розплакалася. Там почула слова вдячності за все, що ми робимо для Малаві та інших країн, покращуючи життя людей на краще. Я ніколи цього не забуду, ніколи.

Число 3000 – стало основоположним у моєму житті. Якщо Ви не розумієте цього, то Ви не присвячуєте себе цьому бізнесу на всі 100%. Я розбиваю розвиток бізнесу на певні періоди, зазвичай це 6 місяців. У кожному з них основним пріоритетом є Подорож Успішних Лідерів. Однак, успіх не завжди залежить виключно від старанної роботи, іноді Вам потрібно просто трохи удачі. Я намагаюся вести і регулярно оновлювати записи про розвиток різних ліній, порівнюю об’єми за одні й ті ж місяці попереднього року, завдяки чому, я завжди знаю, що стало ліпше, а що вимагає особливої уваги. Все це робиться для того, щоб зрозуміти, як можна стати ще успішнішими.

Це також дозволяє сконцентруватися. Якщо Ви не зможете досягти своїх цілей в цьому місяці, то в наступному Вам доведеться працювати ще старанніше. Я розписала всі свої мрії табличками, що знаходяться по всьому моєму будинку, а також склала списки цілей та імен, які я постійно оновлюю. Все це дуже допомагає мені зберігати мотивацію і чітке бачення цілей і завдань.

Я вчилася у кращих представників цього бізнесу. Кожного дня, лягаючи спати, я знаю, що сьогодні продала на один продукт більше. Це може бути, як блиск для губ, так і повний набір програми TR90. Дуже важливо мати при собі список активних клієнтів – це сприяє мотивації та своєчасної роботи з ними. Я намагаюся спілкуватися з людьми скрізь, де це можливо – на вулиці, у супермаркеті і так далі. У повсякденному житті ми постійно рекомендуємо та радимо щось один одному. Так чому не порекомендувати високоякісний продукт і незвичайну можливість для розвитку свого власного бізнесу?

Коли я тільки починала, то все, чого мені хотілося, – це заробляти трохи більше, просто рекомендуючи продукти. Я легко кваліфікувалася на Лідера (Представника бренду), втратила статус, але потім кваліфікувалася знову. Тоді, в 386 км від Мадрида я зустріла людину, яка дійсно зацікавилася в цьому бізнесі. Далі через кілька місяців я зустріла ще кількох подібних людей, що знаходяться ще далі від столиці. А враховуючи, що це місто було основним місцем моєї роботи, то те, що відбувається виглядало, як якісь злий жарт. Ще однією проблемою була нестача інформації. Іспанія в той час тільки почала інтегруватися в цей бізнес і у нас не було якісної підтримки. Головне в чому мені пощастило, так це те, що всі бізнесмени-початківці починали саме в Мадриді. Ми періодично зустрічалися, щоб зробити щось особливе, де бачили потенціал. Тоді у мене ще не було особливої впевненості в тому, що я впораюся. Я не була уродженкою Іспанії і не вчилася в цій країні. У мене не було жодних контактів зі своєю старою фірмою. Я працювала з дому в дуже маленькій компанії, у мене навіть не було друзів по офісу. Але (завжди є «але») система TR90 змінила мою зовнішність, повернувши впевненість у собі. Я почала з формування своєї власної історії і досвіду. Я кожен день присвячувала себе розвитку бізнесу з NU SKIN. Звичайно, це не означало, що я виходила і починала розмовляти зі всіма підряд. Але в цьому бізнесі потрібно постійно шукати потенційних партнерів і задоволених клієнтів. Я обіцяю, що потім, коли Ви будете згадувати про ці труднощі, вони будуть викликати у Вас тільки посмішку.

Цей бізнес багато в чому заснований на звичайних людських емоціях. Якщо Ви добре себе почуваєте, постарайтеся отримати від цього максимум користі. Якщо настрій зіпсувався, зв'яжіться з членами своєї команди, наберіться сил, зробіть те, що завжди роблять успішні люди. Любіть і дбайте про себе. Присвятіть час фізичним вправам, медитації або йогі. Загалом займіться тим, що підніме Вам настрій, приділіть час собі коханій, покажіть, чого Ви варті і команда за Вами піде. Ведіть за собою, показуючи правильний приклад. Читайте все, що надсилає Вам компанія і не чекайте, що все буде доступно як готовий тренінг. Вдосконалюйте свої навички. Зараз Ви маєте настільки величезні масиви інформації, що часом просто легше запитати. Але все зміниться, як тільки Ви усвідомлюєте, що успіх залежить тільки від ВАС, і що цей бізнес перш за все – ВИ САМІ.

Коли у мене з'явилася друга дитина, мені довелося піти у відпустку майже на 7 місяців. Мені було важко навіть ходити. Саме завдяки Сесілії Моліні (моєї подруги) у моєї команди не склалося враження, що її просто ігнорують. Іноді мені просто хотілося здатися, але поступово, особливо ближче до народження дитини я почала йти на поправку і навіть відправилася відвідати одну зі своїх колег, що живе в 500 км від мене. Її кваліфікаційний період почався, коли я перебувала вдома з дитиною, і в процесі отримання статусу Лідера я надавала їй всю можливу підтримку по телефону. Саме тоді я дійсно зрозуміла, як цей бізнес може розвиватися, та як технології можуть полегшити наше життя. Після, я активно продовжила проводити зустрічі та тренінги.

Я відвідую всі заходи Компанії. Ми проводимо зустрічі членів команди, як особисті, так і через Skype або вебінари. Я підтримую активність своєї сторінки на Facebook, присвяченій проведенню тренінгів. Таким чином я підтримую зв'язок зі своєю командою і постійно забезпечую її важливою інформацією.

Проект NU SKIN допоміг мені змінити своє тіло, поліпшити стан шкіри, кардинально змінив ставлення до життя. Люди це бачать, і хочуть того ж для себе. Мені не подобається кого-небудь порівнювати, адже кожен з нас по-своєму унікальний. Але я намагаюся вникнути в потенціал кожної людини, і навчити її спілкуватися з іншими. Мені зовсім не страшно виявити, що хтось краще за мене. Навпаки, я намагаюся вчитися у цих людей.

У мене вдома і в сумочці немає інших брендів, окрім NU SKIN. Саме такий приклад відмінно підходить для того, щоб вести за собою інших людей. Якщо Ваш бізнес не приносить бажаних результатів, задайте собі питання – а чи дійсно Ви присвячуєте себе йому цілком?

Divider