Тамрін Фокс

Тамрін Фокс

scs_tamryn_IW

Мій чоловік і я прийняли рішення, що мені необхідно відсторонитися від роботи в індустрії продажів і стати домогосподаркою, виховувати дітей, що я і робила протягом двох років. Я насолоджувалася кожною хвилиною знаходження будинку з моїми двома дочками, але іноді мені ставало нудно. Будучи амбітною і незалежною людиною, мені ставало нудно, я відчувала, що втрачаю свою фінансову незалежність і трохи почувала себе винуватою в тому, що не можу робити для своєї сім'ї все.

 

Я стала перед вибором: Я могла або повернутися назад в індустрію продажів і мати дуже мало часу для своєї сім'ї, або спробувати використати можливість, яку надає мені компанія Nu Skin, тим паче, що це дозволяло мені працювати вдома і мені це подобалося. Мій чоловік віднісся до цього скептично, але все таки підтримав мене, і ми разом вибрали другий варіант.

 

Я почала свій бізнес в компанії Nu Skin в травні 2012 року, я стала Лідером в серпні, а вже через 10 місяців - Рубіном. Останні 18 місяців роботи в компанії Nu Skin стали для мене найприємнішими і цікавішими, але й теж важкими. Завдяки цій можливості, я змогла узяти під контроль своє життя, стала фінансово незалежною і, зрештою, змогла приділяти увесь свій вільний час моїй сім'ї.

 

Однією з найголовніших складових мого успіху стала допомога і підтримка моїх вищестоящих партнерів і наставників. Ханно Корф - дивовижна людина, він навчив мене всьому, що я знаю на сьогоднішній момент, допоміг перетворити моє прагнення на успіх і побудувати стабільний бізнес. Зараз, одним з головних напрямів в розвитку моєї структури є навчання своїх партнерів, я хочу передати їм ті знання, які отримала від Ханно.

 

Я вірю, що рецепт мого успіху ґрунтується на прагненні зробити все, що треба, щоб досягти мети, а також на завзятості і наполегливості.

 

"Виберіть собі роботу до душі, і Вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті". Конфуцій

 

Спасибі тобі, Nu Skin!

 

Divider