Сідсель & Марі

Сідсель Хамберсет & Марі Харберг

sidsel_mary

Спочатку, мені було відомо про компанію Nu Skin завдяки Біофотонному Сканеру компанії Pharmanex® і біологічно активному комплексу LifePak+, оскільки протягом довгого часу була клієнткою. У той час мені були незрозумілі багато можливостей для бізнесу, але Кьерсті і Микола підтримали мене. Вони бачили потенціал, який я не бачила. У той час я завідувала великим фітнес центром у Бергені і працювала членом декількох рад директорів і ще проводила консультації з підприємцями. Робочий день був дуже завантажений і іноді я замислювалася, невже ніколи нічого не зміниться. Після декількох років в якості клієнта компанії Nu Skin, я відвідала одну з бізнес призентаций Миколи і вирішила відправитися на Захід Бізнес Ритм.

 

Мої спонсори і учителя Кьестри і Микола зробили мені величезну підтримку із самого початку і продовжують робити до цього дня. Їх ради полягали в необхідності вчитися, постановці цілей і в тому, щоб ніколи не здаватися!

 

Моєю метою було створення чогось, що мої діти могли б успадкувати. По цьому, я підключила до бізнесу мою дочку Марі, коли їй виповнилося 18 років. Подібно до мене, моїй дочці знадобилося деякий час, щоб зрозуміти, якою це унікальною можливістю є для неї.  

 

Марі почала вчитися на медсестру, але десь на середині навчання вона почала сумніватися в тому, чи є це її покликанням і що вона зможе отримати після закінчення навчання. Вона зрозуміла, що із заробітком медсестри, ніколи не зможе жити життям про яку мріяла і ніколи не зможе реалізувати свої мрії і цілі. Саме у цей момент вона зрозуміла, що бізнес з компанією Nu Skin може для неї зробити. Вона зрозуміла, що співпрацюючи з компанією Nu Skin, вона зможе здійснити свої цілі і мрії. І так, вона вирішила вибрати інший шлях і скористатися можливістю, пропонованою компанією.

 

Відтоді, наш бізнес розвивався і ми підтримували і допомагали один одному. Ми, мати і дочка - зв'язок, який ніколи не буде розірваний. Ми відмінно знаємо сильні і слабкі сторони і ми також знаємо, що бізнес розвиватиметься все сильніше і сильніше. Ця робота виявилася правильним рішенням і ми відмінно спрацювалися.

 

Ми брали участь в Рубіновій Подорожі у березні 2014 року, яке було однією з наших найважливіших цілей. Ми ніколи не забуде ті часи! Все було для нас підготовлено і коли ми приїхали, нам зробили належну увагу. День в штаб-квартирі компанії був абсолютно особливим - ми зустріли Стіва Ланда, дізналися як працюють учені і про те, що робить програма "Нагодуйте Дітей" для матерів, що страждають від СНІДУ в Малаві. Ми випробовували величезну гордість за те, що у нас є такий партнер.

 

Рубінова Подорож ознаменувала початок нашої подорожі до майбутніх цілей. Наші цілі завжди ростуть разом з нами. Нас дуже радує можливість працювати разом. Два покоління, унікальна компанія і унікальні можливості для бізнесу. Це дає нам можливість наслідувати наші мрії і жити саме тим життям якого ми хочемо, як разом так і окремо.  

 

Для нас дуже важлива можливість роботи з позитивно налагодженими і добрими людьми, оскільки саме завдяки роботі з людьми ми досягаємо своїх цілей. Найголовніші для нас партнери знаходяться в нашій команді. Багато хто розділяє наші цілі і мрії, міняючи до кращого як своє життя, так і життя інших людей. У цьому бізнесі Ви не лише знайомитеся з новими людьми, але ще і багато що дізнаєтеся про себе. Щодня дізнавайтеся про щось нове і корисне. Наші спонсори є для нас прикладами для наслідування, і дуплікація в цьому бізнесі багаторівнева.

 

Так що ми самі хочемо стати відмінними прикладами для наших нижчерозташованих партнерів. Ми також приносимо величезну вдячність компанії Nu Skin, Жостейну Бодалу і високопрофесійній команді Менеджерів по роботі з клієнтами.

 

Ми дивимося в наше світле майбутнє і це майбутнє ми собі уявляємо разом з нашим прекрасним партнером по бізнесу - компанією Nu Skin! Спасибі за унікальну можливість для бізнесу, яка дозволяє реалізувати наші мрії.

 

Сідсель Хамберсет & Марі Харберг

 

Divider