Сасіторн Кумлап

Sasithorn Kumlap

Сподіваюся, що розділивши мою історію з Вами, я надихну Вас скористатися прекрасними можливостями для бізнесу, пропонованими компанією NU SKIN. Мене звуть Сасіторн Кумлап. У мене завжди були далекосяжні цілі і я багато мріяла. Я народилася в Таїланді, але зараз живу в Норвегії. Мені повезло народитися і вирости в хорошій, люблячій сім'ї. Мій батько працював директором в школі, а мати була домогосподаркою. Вона наглядала за мною і двома моїми братами. Моя сім'я завжди допомагала людям, яким повезло в житті менше ніж нам. Ми ділилися з односельчани тим, що мали - їжею, одягом або знаннями, і не брали нічого натомість. Практично усі жителі нашого села були неосвіченими. Але на відміну від них, у мене була можливість вчитися.

 

Я отримала ступінь з економіки і бухгалтерської справи, і працювала в департаменті міського транспорту в провінції Удон Тані протягом 10 років. Познайомившись з моїм майбутнім чоловіком, я вирішила переїхати до Норвегії. Наступні шість років я прожила в Норвегії. За цей час у мене народилася дочка, якій зараз три роки.


У Норвегії я працювала економкою, але із-за народження дочки мені довелося залишити цю роботу. Коли дочки був один рік і дев'ять місяців, і вона почала ходити в дитячий сад, я почала шукати нову роботу. Робочий день на новому місці починався рано вранці і закінчувався пізно увечері. Мені було дуже важко поєднувати роботу з вихованням маленької дитини. Я продовжувала шукати нову роботу, але не досягла успіху. Можливо виною тому мій низький рівень володіння англійською мовою.

 

Але одного разу мені повезло, і я зустріла стару подругу, яку не бачила вже багато років. І вона виглядала значно молодше, ніж я її пам'ятала. Вона порекомендувала мені скористатися продукцією компанії NU SKIN і я пішла її раді. Продукція Компанії допомогла очистити шкіру від забруднень, а від гальванічного приладу NU SKIN Galvanic SPA System я була просто в захваті.


Я розпочала свій бізнес з компанією NU SKIN в жовтні 2013 року. Моє обличчя стало виглядати краще, мені стало легше знайомитися з людьми, і я набула упевненості в собі. Я почала продаж продукції компанії NU SKIN зі своїх знайомих і отриманий від цього дохід перевершив усі мої очікування. Найголовніше - це молодість і користь для здоров'я. Завдяки ageLOC R², ми з чоловіком стали значно рухливіші і активніші.

 

Коли я уперше розповіла своєму чоловікові в Норвегії і своїй сім'ї в Таїланді про те, що хочу розпочати бізнес з компанії NU SKIN, усі сказали, що мережевий маркетинг - це дуже важкий вид бізнесу і що мені не варто навіть намагатися. Але я почала запрошувати на зустрічі незнайомих мені людей і розповідати усім про можливості бізнесу. Я упевнена в компанії NU SKIN і її продукції і працюю з повною самовіддачею. Усім рекомендую використовувати персональний підхід до клієнтів, давати їм поради і надавати усебічну підтримку. Результат справив глибоке враження на мою сім'ю і друзів. Тепер вони самі допомагають клієнтам зв'язатися зі мною.

 

Моя старанна праця була винагороджена компанією NU SKIN, і я отримала безкоштовні квитки на подорож для усієї сім'ї. Ми побували в США під час Рубінової Подорожі в серпні 2014 року. Це було дивовижно. Думаю, що я заслужила цю можливість, адже я так змінилася в процесі ведення бізнесу. Завдяки іншим, я зрозуміла, що я справжній друг, з яким завжди можна поговорити і який ніколи не підведе. Я отримала повідомлення від спонсорів, які дякують мені за виконану роботу і прекрасні результати. Сьогодні моє здоров'я і матеріальне становище стали значно краще, і я користуюся величезною підтримкою сім'ї. Мені це дуже приємно.


Ключ до успіху - це старанна праця. А коли праця приносить задоволення, не страшна навіть найважча робота. По терпівши невдачу, я підведу своїх партнерів і спонсорів. Я рада тому, що у мене є прекрасний спонсор, що підтримує мою роботу і є для мене прикладом для наслідування. Мій спонсор завжди уважний і робить все, що в його силах допомагаючи своїм партнерам. Завдяки цьому, мені легшає допомагати іншим людям. Моє життя змінилося до кращого, і я хочу дати щось натомість. Мені завжди хотілося бути прикладом для наслідування. Я усього лише звичайна людина, але я вірю в успіх. У Вас мають бути благі наміри, і Ви повинні діяти цілеспрямовано і безкомпромісно, але при цьому не забувати про довіру і любов. Вчіться у інших і наслідуйте приклади, гідні наслідування, і усі Ваші мрії стануть реальністю.

 

Моя головна мета - це створити спільно зі своєю сім'єю освітній фонд, який зможе поліпшити життя тих, кому повезло менше ніж нам. На цей проект я готова виділити частину моїх доходів від бізнесу з компанією NU SKIN. І нарешті, я хочу подякувати копанню NU SKIN за можливість утілити цю мрію в життя. Я багато чому навчилася. Але найголовніше - завдяки Компанії я змогла розвинути свій потенціал. Я не герой, я просто роблю свою роботу. Ви теж можете всього добитися.

 

Вже через два місяці я стала Лідером, через чотири місяці - Рубіном, через п'ять місяців - Смарагдом, а через шість - Діамантом. Я ставлю перед собою цілі, які допоможуть мені добитися успіху. Мені вдалося побудувати бізнес впродовж всього лише одного року. У мене попереду ще довгий шлях, але мені не доведеться проходити його самостійно, адже у мене є спонсори і партнери. Також зі мною будуть мої чоловік і дочка. Вони підтримують мене в кожному почині!


Не дивлячись ні на що, я не зупиняюся, продовжую розвиватися і будувати ще сильнішу команду. Спасибі тобі, NU SKIN!

Divider