Пер Нігвіст

Пер Нігвіст

Per

Сподіваюся, що розділивши мою історію з Вами, я надихну Вас скористатися прекрасними можливостями для бізнесу, пропонованими компанією Nu Skin.

 

Коли я був маленькою дитиною, я вже мріяв про те, щоб бути вільним і жити за своїми власними правилами. Не знаю як, але щодня я мріяв про створення ідеального бізнесу, який допоміг би мені досягти моїх цілей. У мене завжди було бажання і сили, щоб довести собі і світу навколо, що я можу зробити щось дійсно чудове. Я завжди задихався від обмежень, особливо в грошах і свободі.

 

Я вів щоденник з 11 років і завжди писав, що мене чекають великі звершення.

 

Моя кар'єра плавця сильно мене змінила, особливо образ мислення. А служба в шведських військах спеціального призначення переконала мене в тому, що якщо ми щось вирішимо і побажаємо добитися цього усім серцем, ми зможемо добитися результатів, що перевершують усі наші очікування.

 

Коли я уперше почув про компанію Nu Skin, я відразу побачив саме ту можливість, про яку так довго мріяв. Я побачив прекрасну можливість для ведення бізнесу; я контролював все і міг добитися успіху. Такі традиційні аспекти ведення бізнесу як виробництво продукції і модель поширення вже були узяті на себе компанією. Все що залишалося для мене - це добитися успіху.

 

Я запитав себе, точно також, як, швидше за все Ви задаєтеся питанням самі, читаючи цей текст і намагаючись дізнатися більше про можливості компанії Nu Skin. "А чи коштує воно того? Чи зможу я добитися успіху"? Я вирішив почати ведення бізнесу в процесі дослідження компанії.

 

На своєму першому лідерському заході я уперше побачив те, на що схоже життя успішних Лідерів і зрозумів, що у них є все і вони живуть саме тим життям, про яке я завжди мріяв. І так, воно того коштувало! Також я зрозумів, що серед успішних Лідерів є самі різні люди і якщо вони можуть добитися успіху, означає можу і я!

 

Моє бажання добитися кращого життя переважило усі сумніви, невпевненість і страхи. Я вирішив, що починаючи з жовтня 2011 року - я почну будувати кар'єру і це стане моїм основним напрямом в роботі. Для мене, час, проведений від ЛН (Листи про Намір) до вступу в Елітну Команду, був чисто пізнавальним. Після ведення бізнесу протягом 31 місяця, я став Діамантовим Лідером, налагодив бізнес по всьому світу і працюю щодня з кращими з кращих.

 

Щодня наповнений новим успіхом на усіх рівнях. У мене тепер є пасивний прибуток, про який я мріяв з дитинства і я вдячний компанії NU SKIN і її можливостям, оскільки завдяки ним я вирішив утілити свої мрії в життя.

 

Моя особиста порада: Почніть роботу, вірте в успіхи як тільки з'явиться можливість, відвідаєте Конвенцію!

 

Розкрийте свій істинний потенціал. Записуйте будь-які мрії, які прийдуть в голову, а також те, чого Ви хочете добитися в житті. Мрійте про великий щодня і прийміть як дане, що єдиний шлях до успіху, це шлях вперед!

Divider