Ольга і Андрій Трофимови

Ольга і Андрій Трофимови

olga_andrey

Перед тим, як ми почали працювати з компанією NU SKIN, у нас вже був досвід ведення успішного бізнесу. Я працював протягом 17 років в одній з кращих компаній, що займаються продажем нерухомості в Росії. Ольга - протягом 11 років. Свого добробуту ми змогли добитися завдяки важкій і наполегливій праці. Далеко не усі змогли добитися успіху в цьому бізнесі.

 

Девізом нашої сім'ї є - "Командна робота - запорука відмінного результату". Ми мріємо, ми вибираємо амбітні цілі, ми дотримуємося плану успіху, ми йдемо від однієї мети до іншої. Як губка, ми вбираємо нові і цікаві ідеї! Після 7 років роботи, 4 кращі агенти (включаючи Ольгу) отримали статус Мільйонера (найвищий статус в компаніях з продажу нерухомості). Я був лідером однієї з кращих команд упродовж 8 років. Але в звичайному бізнесі у рівня максимального доходу є своя межа. Я просто не міг працювати 25 годин на добу і у результаті, у мене почалася особова криза як у працівника, як у фахівця і як у глави сім'ї.

 

Ми з Ольгою шукали щось, але не знали, що саме ми шукаємо. Ольга хотіла зробити життя цікавішим і барвистим. З таким настроєм ми відправилися на ЕКСПО компанії NU SKIN 16 вересня, 2013 року. Повертаючись додому, ми зрозуміли, що те, що ми бачили і дізналися, було саме тим, про що ми мріяли весь цей час!

 

{ut}Ми стояли на самому початку довгого шляху до успіху{ut}.

Через півтора місяці ми стали Лідерами. Через два місяці ми стали Золотими Лідерами. Ми створили клієнтську базу, що полягає із понад 50 чоловік і групу однодумців, що складається з Дистриб'юторів різних рівнів, що знаходяться на різних стадіях проходження кваліфікації.

 

Озираючись на нашу не довгу історію роботи з компанією NU SKIN, ми хочемо поділитися нашим досвідом і розповісти про важливі аспекти побудови бізнесу.

 

1.       Покиньте зону комфорту;

2.       Мрійте, виставляйте цілі і плануйте розвиток бізнесу;

3.       Вчіться, вчіться і ще раз вчіться!

4.       Прислуховуйтеся до оточення і будьте позитивні;

5.       Дуплікуйте і спілкуйтеся тільки з тими, хто хоче слухати і вчитися.

 

Чому Nu Skin?

{ut}Це дозволяє нам отримувати додатковий, стабільний доход, що не має максимальної межі. Робота в команді успішних лідерів - Олена і Сергій Шулікови створили прекрасну і розвинену структуру. Також, ми виражаємо вдячність Світлані Мосалової, нашому спонсору.

 

Ми завжди хочемо мати додатковий доход, додати нову перемогу вже наявним старим і стати Членами Елітної Команди, працювати в одній з самих швидко зростаючих і надійних компаній, бути самодостатніми і незалежними.

 

 

Ольга і Андрій Трофимови

 

Золоті Лідери

Divider