Юдіт Сануї

Юдіт Сануї

judit

Історія мого успіху досить проста і могла статися з кожним, хто витратив трохи часу на роздуми про бізнес можливості з компанією Nu Skin, а також уміє ставити перед собою складні завдання і успішно справлятися з ними.

 

Моє дитинство пройшло в Японії, що дало мені величезний досвід міжкультурного спілкування. Який, багато в чому, і визначив усе моє подальше життя. Я повернувся в Угорщину, де закінчив Університет Міжнародної Торгівлі. Після цього, я почав розвиватися у сфері економіки в якості банкіра. На той момент це була дуже гідна індустрія. Після десяти років наполегливої праці, я досяг керівних посад у багатьох компаніях. Але мені бракувало творчої діяльності і свободи. І по цьому я створив власне агентство, змінивши сферу діяльності на маркетинг.

 

Ведення приватного бізнесу було важким завданням, але давало величезну свободу для творчості. Мені це подобалося. На жаль, у мого бізнесу були серйозні проблеми з прибутками і витратами. Витрати були дуже великими, а прибуток непостійним. З часом, я став експертом регіонального рівня у справі видачі ліцензій і торгівлі. Я багато подорожував, почував себе щасливим і успішним. Єдине, що мені не подобалося, це була повна відсутність особистого життя і не стабільні доходи.

 

Про компанію Nu Skin мені розповів друг дитинства. Це сталося в жовтні 2008 року. Після першого ж заходу Бізнес Ритму, я зрозумів, що співпраця з компанією Nu Skin - це прекрасна можливість для розвитку мого бізнесу. Вже через рік, я отримав статус Рубінового Лідера. Це була прекрасна пора. Тоді я і зрозумів філософію компанії Nu Skin.

 

У Рубінову Подорож, я узяв свою маму. Це стало одним з самих кращих спогадів в моєму житті. Через шість років я отримав статус Смарагдового Лідера, чому був дуже рад. Але, що б досягти рівня Діамантового Лідера знадобилося більше часу. Мені треба було розвинути як особисті, так і лідерські якості.

 

У течії наступних п'яти років я відвідав усі Конвенції, що проводяться компанією на території США і Європи. Я продовжував наполегливо працювати, адже наполеглива робота - це основа успіху. І коли компанія Nu Skin запустила Обмежену Пропозицію (LTO), я зрозумів - настав час для того, щоб знайти нових, сміливих партнерів, які допоможуть мені пройти кваліфікацію на Діамантового Лідера. 2013 рік був присвячений змінам, подорожам, зустрічам з новими людьми. Я змінив свій денний розклад, перейшов на здорове харчування і почав займатися спортом. Я став зустрічатися з правильними людьми і повторно вивчив забуті з часом мови. У моїй структурі теж сталися зміни і я належним чином оцінив ефективність Колеса Дуплікації.

 

Під час Обмеженої Пропозиції жовтня я отримав статус Діамантового Лідера. У тому ж місяці, я допоміг двом моїм лідерам отримати Рубіновий статус. Я здолав себе, став сильнішим і кращим. Тепер я хочу допомагати іншим здолати їх власні проблеми.

 

Виражаю величезну вдячність компанії Nu Skin за надану мені можливість, за приклади для наслідування, як з боку компанії, так і з боку дистриб'юторів. Раніше я працював у сфері обслуговування клієнтів, і по цьому, я знаю що таке якісне обслуговування. Завдяки компанії Nu Skin, я знайшов своє покликання.

 

Спасибі моєму вищерозташованому спонсору за можливість працювати разом з компанією Nu Skin, а також за приділений мені час, який допоміг мені досягти своїх цілей. Мені сподобалося працювати з усіма своїми колегами протягом останніх років.

 

Моїми головними завданнями в 2014 році є будівництво бізнесу Синього Діаманта, що відповідає рівню, і збільшення числа Рубінових Лідерів в моїй структурі. У нас світле майбутнє і прекрасні можливості для подальшого розвитку!

 

З компанією Nu Skin мої мрії стали реальністю! Я подорожую по всьому світу, оточений надійними партнерами, а доходи стабільні як ніколи раніше! Спасибі тобі, Nu Skin!

Divider