Гільде & Хайнц Хайзер

Гільде & Хайнц Хайзер

hilde_heinz

У листопаді 2011 року нам представили прилад ageLOC Galvanic Spa System II і в той же місяць ми стали Дистриб'юторами компанії Nu Skin. Наш спонсор сказав, що нам було б бажано мати ООП в листопаді хоч би в 1000 балів. Вже не знаю чому, але ми впоралися з цим завданням. Завдяки нашим власним чудовим результатам, отриманим від використання продукції серії Galvanic Spa, ми викликали небувалий інтерес серед багатьох інших людей, отримавши тим самим ООП розміром в 4 500 бали вже в грудні. Ми стали Лідерами, але на той момент ми не до кінця розуміли, що означає цей статус.

 

Ми - люди звички, і по цьому, просто повторювали усі теж саме знову і знову. Це дозволило нам отримати стабільний дохід і допомогло знайти свій власний шлях в цьому новому для нас виді бізнесу. Наш розвиток продовжився в тому ж позитивному напрямі і вже до вересня ми взяли участь в Подорожі Рубінових Лідерів в США. У жовтні 2012 року ми отримали статус Діамантів.

 

Для досягнення успіху потрібна хороша команда. У нашій структурі, ми робимо основну ставку на якість тренувань, заохочуючи і культивуючи уміння працювати в команді. Ми дякуємо нашим спонсорам за те, що ввели нас у бізнес з компанією Nu Skin, а також, виражаємо величезну вдячність нашому вищерозташованому спонсору, який нам допомагав і підтримував радами.

Divider