Ханно Корф & Адель Дікон

Ханно Корф & Адель Дікон

hanno_adele

Ханно Корф:

Перед початком співпраці з компанією NU SKIN я будував кар'єру у корпоративному світі. Я займав дуже високу позицію в одній з міжнародних аудиторських компаній. У мене було високе становище в суспільстві, прекрасний імідж, дорогі машини і костюми. Сім'я і друзі поважали мої досягнення. Але я навіть близько не підійшов до виконання жодної своєї мрії. Я не зміг дати своїй сім'ї і частинки того, про що мріяв. Не таким я уявляв собі своє життя коли починав робити кар'єру.

Я почав читати книги на тему фінансової незалежності. Але я тільки побачив інформацію на тему фінансів. Незалежність мене цікавила значно більше. Замість ухвалення правильних рішень, я продовжував міняти роботи, сподіваючись на те, що збільшення заробітної плати допоможе мені створити пасивний дохід. І неважливо скільки зусиль я докладав - нічого не мінялося.

Про компанію NU SKIN мені розповів друг - колишня дружина і мати моїх двох прекрасних дочок. Вона не занадто розраховувала мене зацікавити.

Адже я не шукав можливості приєднатися до "чергової піраміди". Спочатку я віднісся до усього цього з недовірою. Опубліковані доходи були просто неймовірними. Ці люди просто не могли стільки заробляти. Але це була відкрита компанія, що котирується на нью-нью-йоркській фондовій біржі. Я використав увесь свій досвід роботи в аудиторських компаніях і провів ряд досліджень. В результаті я отримав ряд підтверджених свідченнями фактів, в які просто не міг повірити. Тоді я вирішив попрацювати разом з Компанією, поки не стане очевидно, про що в ній недоговорюють.

Мій старт був не занадто швидким - спочатку не було ні рекордів, ні негайного успіху. По правді сказати, тоді я багато мудрував і погано піддавався навчанню.  Я робив все так, як вважав потрібним замість того, щоб на слідувати "тупу" систему...  В результаті, такий підхід вилився в два роки, повних розладів і важкої роботи.

Через три місяці після початку будівництва бізнесу, я зустрів Адель. Адель була вражена моїми амбіціями і моїм бажанням добитися успіху. Вона зрозуміла, що така можливість надається тільки раз в житті.

 

Адель Дікон:

Коли я зустріла Ханно, то не могла повірити, що він витрачає свій час на мережевий маркетинг. Я була матір'ю одинаком і зовсім нещодавно переїхала у велике місто. Не дивлячись на те, що мені відчайдушно потрібні були гроші, я не думала, що компанія NU SKIN це для мене. Я помилково вважала, що для цього бізнесу необхідно бути продавцем - а саме їм я не була. Та і мій минулий досвід спілкування з багаторівневим маркетингом був негативним.

 

Я змінила свою думку про компанію NU SKIN тільки через рік, протягом якого працювала бухгалтером.  Спочатку я не занадто зрозуміла ідею необмеженого пасивного доходу, який пропонувала компанія NU SKIN. Мені знадобилася уся моя мужність, щоб почати розмовляти з людьми про продукцію і можливості Компанії. Незабаром я зрозуміла, що не так це і складно. Мені треба було усього лише повірити в себе, в те, що я можу побудувати успішний бізнес не гірше за інших.

 

Після двох тяжких років, протягом яких я отримала статус Рубіна, а потім втратила його, знову отримавши статус Золото, ми обоє вже розуміли, що компанія NU SKIN є відповіддю на все, що нам було треба. Але нам необхідно було навчитися слухати інших людей, переймати їх практику. Нам необхідно було навчитися працювати в системі. Після того, як прийшло розуміння, працювати легшало з кожним місяцем. І тоді ми зрозуміли, що хто завгодно може добитися успіху.

 

І через три роки ми його добилися. Статус Синього Діаманта не дістався нам дарма - нам довелося докласти величезні зусилля для його досягнення. На початку ми працювали на себе і свій особистий успіх, але тільки коли ми почали працювати на успіх інших людей - почалася позитивна динаміка. Ми добилися всього не тому, що ми успішні, а тому, що зробили успішною нашу команду.

 

Головним було не те, на скільки старанно ми працювали і скільки зусиль витратили. Питання було в наступному:  "А чи коштувало воно того?" Словами це не описати. Наші життя змінилися до кращого, такому, що і не описати. Ми не лише отримали доход про яке навіть і не мріяли, але ще і більше вільного часу. Більше часу на те, щоб зайнятися тим, чим ми завжди хотіли, більше часу на наших дітей і нас самих. Немає ні начальників, але найнятих робітників, ні пробок і боязні запізнитися на роботу. Тільки життя! І вона прекрасна!

 

Тільки тепер ми зрозуміли, що означає "фінансова незалежність". Тепер нам зрозуміла не лише фінансова сторона, але і те, що означає - незалежність.

 

Щодня ми запитуємо у інших людей:

 

"Навіщо Ви працюєте так старанно щодня? Навіщо Ви ходите щодня на роботу?

Ви приносите в жертву сьогодення, працюючи на майбутнє?

Чи Ви просто витрачаєте своє життя на оплату рахунків?

Зрозумійте різницю і зможете зробити правильний вибір".

 

Окреме спасибі нашим учителям: Георгу і Елані Каллігерос Спасибі Вам за все що Ви для нас зробили доки ми йшли до успіху.

 

І ще більше спасибі прекрасним людям з нашої команди. І це лише початок! Ми не зупинимося доки Ви все не зможете розділити з нами наш прекрасний спосіб життя.

Divider