Клавдія Сандра и Лопез Лозано

Клавдія Сандра и Лопез Лозано

Claudia

Я задував свічки на своєму першому "Нюскіновському" дні народження в штаті Юта. Це було просто чарівно!

 

Народження моєї дочки Лені і найстрашніша економічна криза за всю історію Іспанії, змусили мене замислитися. Чи буде у мене досить вільного часу, щоб присвятити своїй сім'ї? Чи був я готовий надати своє майбутнє фінансове благоволячи на волю випадку на ринках цінних паперів? Відповідно відповідями були "ні" і "можливо".

 

Будучи досвідченим професіоналом в області маркетингу і продажів, а також природженим бунтарем, я знав, що традиційна бізнес модель (вивчай - удосконалюйся - працюй - просувайся по службі - працюй в одній і тій же компанії до пенсії) не входить в мої плани на життя, що залишилося. Я деякий час працював, але потім почав відчувати, що мені все набридло. Мені довелося змінити відповіді на поставлені собі питання.

 

У компанію я потрапив випадково. Мені показали продукцію і я придбав її ні секунди не сумніваючись. Продукція мене зацікавила ще і тим, що мені був незнайомий бренд, так я і почав пошук інформації. Та як в душі я був справжнім "маркетологом", я провів чотири місяці, дізнаючись все, що можливо про компанію: її продукцію, ринки, конкурентів, виробництво... ВСЕ! Все виглядало просто абсолютно і я був так зачарований результатами, отриманими після використання продукції, що вирішив ризикнути. Я будував свій бізнес в ті короткі моменти вільного часу, які небилиці присвячені роботі або моїй дочці (яка тоді ще була зовсім маленькою). А тепер, подивитеся чого я добився!

 

Архітектори, публіцисти, журналісти, професіонали продажів, лікарі, інженери, фармацевти, дієтологи, домогосподарки і чоловіки, юристи, соціальні працівники і т.д.... у них у усіх є дещо загальне : усі вони є підприємцями, мрійниками і членами моєї команди. І усі вони є бунтарями у яких є мета, такими як я, і які вирішили, що стандартні бізнес системи не для них і і тому вони самі справлятимуть своїм фінансовим благоволінням і часом. Завдяки усім цим людям, сьогодні я можу поділитися з вами моєю історією!

 

Команда - це ключ до успіху, також як і необхідність пам'ятати причину, по якій Ви вирішили приєднатися до цього проекту, - Ваше "навіщо". Покладатися на підтримку свого партнера, який піклується про мою дочку коли я у від'їзді, це норма (Зараз я жертвую частиною свого часу з нею зараз, щоб в майбутньому мати можливість проводити з нею значно більше).

 

Спасибі усім Дистриб'юторам компанії Nu Skin в Іспанії, які навчили мене практично всьому! Спасибі моїм спонсорам, вони виявилися прекрасними вчителями. Спасибі офісу компанії за постійну підтримку. Спасибі усім моїм командам за довіру і за те, що вони подібно до вулкану є прекрасним джерелом невичерпної енергії.

 

Спасибі компанії Nu Skin за те, що вона є.

 

Побачимося на наступній подорожі для Смарагдів, в якій я на даний момент знаходжуся! Я збираюся стати послом програми "Нагодуйте Дітей", що буде просто чудово.

 

Divider