Арам Палаціо Кобано

Арам Палаціо Кобано

aram-palacio-cobano-1

Мене звуть Арам Палаціо Кобано.

 

Я вчився на перекладача і вже при самому кінці навчання мені довелося перевести декілька книг. Але це виявилося страшенно нудним, і я вирішив зайнятися бізнесом.

 

Я був занадто недосвідченим, молодим і амбітним. Як результат, я не впорався з роллю приватного підприємця і підвів як друзів, так і інвесторів, які мені довіряли.

 

В 26 років я розорився, втратив репутацію, і мені здавалося, що життя моя на цьому закінчено. Я не сумнівався, що був здатний добитися успіху і був не готовий зазнати поразки.

 

Я наробив багато дурниць. Амбіції і жадання успіху, постійний ризик і неправильні рішення - ось те, що привело мене на самий край прірви.

 

У результаті я вирішив узяти передих, зупинитися і подумати, де я зробив ту саму згубну помилку, після якої моє життя почало рушитися. Вивчаючи людську психологію і емоції, я знайшов те, що змінило моє життя на краще - Гештальт-терапію.

 

Наступні 10 років я присвятив вивченню різних психологічних теорій і методів: Гештальт-терапія, гуманізм і навчання, нейролінгвістичне програмування, лідерські програми, пентаграму особи і так далі.

 

Чотири роки тому, я почав працювати професійним тренером, влаштовував майстер-класи по індивідуальному розвитку, вчив людей бути щасливими, вільними, урівноваженими як духовно, так і емоційно.

 

У жовтні 2013 року моя подруга Ема (мій нинішній Спонсор), яку я на той момент вже знав протягом декількох років роботи тренером і психологом, розповіла мені про компанію NU SKIN.

 

Після розмови з її партнером, Ванессою і невеликої презентації, я вирішив дізнатися більше про Компанію.

Протягом наступного місяця я наводив довідки про Компанію, шукав сліди шахрайства і обману. У результаті я провів презентацію для своєї мами (що дало несподіваний результат!) і вирішив почати бізнес.

 

У листопаді сталися відразу дві події: Джеронимо Газкез і Паз Санроман приїхали в місто і розповіли про те, як правильно розвивати бізнес. Ларс Кролл приїхав на декілька днів пізніше, і я побачив його на презентації, присвяченій можливостям бізнесу. У результаті я зрозумів, що цей бізнес є саме тим, чим я хотів займатися, адже я теж міг проводити презентації не гірше Ларса, а також у мене були прекрасні учителі Паз і Джеро.

 

Я почав проходження кваліфікації в грудні і вже в січні я став Лідером, після чого мої справи пішли в гору. Завдяки моїм великим знанням в області психології і індивідуального розвитку, моя структура постійно росте. Моя команда довіряє мені і розуміє, що спільними зусиллями ми можемо добитися чого завгодно.

 

У червні 2014 року я отримав статус Смарагдового Лідера.

 

Ще до зими 2015 року я планую стати Синім Діамантом, а після - Членом Елітної Команди Особиста свобода дуже важлива для мене, а можливість допомагати іншим надає мені сили. Особиста свобода дуже важлива для мене, а можливість допомагати іншим надає мені сили. Я мрію створити благодійний фонд, на засоби якого, незаможні люди зможуть брати участь в програмах індивідуального розвитку, тим самим створювати вільне і здорове суспільство.

 

Ті, кому не байдужа доля своїх Лідерів, повинні щодня робити все, для розвитку і зміцнення їх бізнесу. Вам необхідно відноситися до їх мрій і бажань, як до своїх... і одного разу, Ваші мрії стануть реальністю.

Divider